شرایط استفاده از دوره‌های مکتب‌پلاس

دانشجوی عزیز، لطفا به موارد زیر هنگام خرید دوره‌های مکتب‌پلاس توجه کنید؛ خرید شما به منزله آگاهی کامل از موارد زیر است:
 1. 1- شما پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت نام در دوره، دانشجوی دوره شناخته می شوید. پس از ثبت نام در دوره محتوای مکتب پلاس در اختیار شما قرار می گیرد. این محتوا تنها برای استفاده توسط دانشجویان دوره است پس شما حق بازنشر محتوای دوره اعم از ویدئوها، پروژه‌ها و … را در هیچ قالب و کانالی نخواهید داشت و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.
 2. 2- با توجه به حقوق مالکیت معنوی و تفاهم نامه ای که مکتب‌خونه با سایر ذی نفعان هر دوره مکتب پلاس دارد، امکان دانلود ویدئوها در دروس مکتب پلاس بسته شده است و دانشجویان این دوره ها باید ویدئوها را تنها به صورت آنلاین و از طریق وبسایت مکتب‌خونه مشاهده نمایند.
 3. 3- دسترسی شما به دوره تنها برای مدت محدودی است که برای هر دوره تعیین شده است. پس از پایان مدت زمان تعیین شده، شما می توانید برای دسترسی بیشتر به صورت ماهانه به دوره، با پرداخت مبلغ تمدید دوره به صورت ماهانه هر بار برای یک ماه بیشتر دسترسی خود به دوره را تمدید کنید. پس از پایان مدت زمان دوره و در صورت عدم تمدید ماهانه، شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت، امکان پاسخ به سوالات، تمارین، کوییزها و پروژه ها را نخواهید داشت، در تالار گفتگو امکان مشاهده سوالات و پاسخ ها را خواهید داشت و می توانید که به سوالات نیز پاسخ بدهید، ولی امکان مطرح کردن سوال جدید را نخواهید داشت و همچنین امکان دریافت گواهی نامه را نیز نخواهید داشت.
 4. 4- شما متعهد می شوید که تمام دوره توسط خود شما طی شده است. در صورت کسب نمره قبولی در دوره، مکتب‌خونه می تواند در صورت لزوم در پایان دوره مصاحبه ای با شما انجام دهد و اگر مشخص شود که دوره توسط خود شما طی نشده است، مکتب‌خونه این اختیار را دارد تا از دادن گواهی به شما خودداری کند.
 5. 5- شما متعهد می شوید که در هیچیک از تکالیف، آزمون ها و پروژه ها تقلب نکنید. در صورت مشخص شدن این امر مکتب‌خونه حق دارد دسترسی شما را به دوره ببندد.
 6. 6- شما متعهد می شوید جواب هیچ یک از تکالیف، آزمون ها و پروژه ها را با دیگران یه هیچ نحوی به اشتراک نگذارید.
 7. 7- شما برای پاسخ به هر یک از پروژه ها، یک یا چند بار امکان ارسال پاسخ خود را دارید. تعداد امکان ارسال هر پروژه در صفحه همان پروژه و در زمان ارسال مشخص است. توجه کنید که در صورت هر بار ارسال مجدد پاسخ، درصدی از نمره شما کسر خواهد شد که برای هر پروژه متفاوت است و در صفحه پروژه قابل مشاهده است.
 8. 8- پس از پایان دوره و در صورتی که شما توانسته باشید دوره را با موفقیت به پایان برسانید و نمره قبولی کسب کنید، اطلاعات شما برای موسسه برگزار‌کننده‌ی دوره ارسال و پس از طی تشریفات اداری، گواهی‌نامه‌ی شما صادر خواهد شد. در صورتی که شما تمایل داشته باشید که گواهی نامه را به صورت فیزیکی نیز دریافت کنید، با پرداخت هزینه ارسال، مکتب‌خونه گواهی را برای شما ارسال خواهد کرد.
 9. 9- تالار گفتگو برای هر دوره به منظور پرسش سوالات آموزشی شما در مورد محتوای مرتبط با دوره از دیگران دانشجویان دوره و همچنین ارتباط شما با دیگر دانشجویان طراحی شده است. شما مجاز هستید در چهارچوب قوانین سایت مکتب‌خونه سوالات خود را بپرسید و یا نظرات و پاسخ های خود را ثبت کنید. بدیهی است در صورت رعایت نشدن قوانین یا شئونات مکتب‌خونه می تواند سوال یا پاسخ شما را حذف کند. همچنین مکتب‌خونه در قبال درستی یا نادرستی پاسخ های به سوالات در تالار گفتگو هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش پاسخ ها به هیچ وجه به معنای تایید محتوایی انها از طرف مکتب‌خونه نیست.
 10. 10- زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره بر اساس استانداردهای جهانی Massive Open Online Courses) MOOC) برای دوره های مجازی، مجموع زمان لازم برای مشاهده ویدیوها، حل تمارین و ارائه پروژه ها است و برابر با مدت زمان ویدئوهای درس لزوما نیست. زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره ذکر شده در هر دوره بر این اساس محاسبه شده است.
 11. 11- با توجه به علاقه‌مندی دانشجویان برای معرفی فرصت‌های شغلی مناسب از یک طرف، و اشتیاق شرکت‌ها برای جذب نیروهای مستعد و توانمند، رزومه فارغ‌التحصیلان هر دوره در اختیار شرکت‌های فعال در آن حوزه که درخواست دهند قرار می‌گیرد تا در صورت نیاز با افراد مورد نظرشان تماس بگیرند.