آموزش دیجیتال مارکتینگ

آموزش دیجیتال مارکتینگ

آموزش دیجیتال مارکتینگ

دوره‌ها

دیجیتال مارکتینگ یکی از پردرآمدترین شغل‌های جهان !!! چقدر با مباحث دیجیتال مارکتینگ آشنا هستید؟ آیا علاقه به یادگیری و آموزش دیجیتال مارکتینگ دارید؟ در دنیای امروز، با توجه به رشد تکنولوژی در تمامی عرصه‌های فناوری و با توجه به رشد بنگاه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ در بستر مجازی، اهمیت فراگیری دانش دیجیتال بیش‌ازپیش احساس می‌شود، همچنین وجود موقعیت‌های شغلی متنوع و درآمد بالای کارشناسان این حوزه در ایران و جهان، می‌توان از آن به‌عنوان یکی از مهم‌ترین دوره‌هایی که هر شخص می‌بایست برای ورود به بازار کار آموزش ببیند، دیجیتال مارکتینگ را به یکی از پردرآمدترین شغل‌های جهان تبدیل کرده است. در دنیای بازاریابی یا مارکتینگ نیز برقراری ارتباط با مشتریان کسب‌وکار شما، از شناساندن محصول و برند تا ایجاد تمایل به خرید محصول و یا استفاده از خدمات نیز نیازمند بهره‌گیری از دانش دیجیتال مارکتینگ خواهد بود.

با توجه به اهمیت این بخش از دانش دیجیتال در توسعه کسب‌وکارهای رو به رشد، مکتب‌خونه به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین پلتفرم ارائه خدمات الکترونیکی آموزشی در کشور، بسته تخصصی پرورش متخصص دیجیتال مارکتینگ را در قالب ارائه‌ی دوره‌های متنوع عرضه می‌کند.

 اصول بازاریابی و روش‌های آن به‌عنوان بستر یادگیری و فهم و چرایی کارکردها ابتدا دانش اولیه‌ی لازم برای ورود به دنیای جذاب آموزش دیجیتال مارکتینگ آماده کرده و سپس شروع فرآیند با یادگیری استراتژی بازاریابی دیجیتال و یادگیری استراتژی محتوا خواهد بود، اهمیت محتوا در آگاهی، نشر و ایجاد حس خوشایند و حفظ و افزایش مشتریان هر کسب‌وکار، یادگیری مفاهیم و اصول آن را در این دوره الزامی ساخته است، ما در ارائه‌ی دوره‌ی جذاب دیجیتال مارکتینگ علاوه بر دوره کسب مهارت استراتژی محتوا به اصول بهینه‌سازی سایت نیز پرداخته و سپس ویدئومارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، sms مارکتینگ و موبایل مارکتینگ را به‌عنوان ابزارهای استفاده از این دانش ارائه می‌دهیم.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید طبق آمارهای جهانی از هر ۵ نفر در دنیا، حداقل ۱ نفر در همین لحظه در حال یادگیری دیجیتال مارکتینگ است!

با توجه به هزینه‌های بالای مراکز آموزش حضوری دیجیتال مارکتینگ، یادگیری آنلاین مهارت‌های این حوزه علاوه بر مدیریت هزینه، به مدیریت بهتر زمان‌های شما نیز کمک می‌کند.

ازجمله ابزارهای روز دنیای دیجیتال مارکتینگ و رصد و تحلیل مشتریان نیز در این دوره‌ها استفاده کرده و با انجام پروژه‌های شبیه‌سازی‌شده و تمرینات تخصصی، درزمانی کوتاه می‌توانید به ۱ متخصص دیجیتال مارکتینگ تبدیل‌شده و به رشد و توسعه کسب‌وکارها در فضای دیجیتال کمک کنید.

سوالات پرتکرار

اگر قبلا در یک یا چند دوره از دوره‌های این تخصص قبلا ثبت‌نام کرده باشم، چگونه می‌توانم در این تخصص ثبت‌نام کنم؟
شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی دوره‌هایی که تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اید، در تخصص ثبت‌نام کنید و به تمامی دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
آیا می‌توانم به تنهایی در یک دوره ثبت‌نام کنم؟
بله. با انتخاب دوره مورد علاقه خود میتوانید در آن دوره به تنهایی ثبت‌نام کنید.
آیا این تخصص 100% آنلاین است؟
اگر دوره‌ای شامل بخش حضوری نیز باشد در توضیحات همان دوره آمده است.
در صورت اتمام تخصص گواهی‌نامه‌ای جداگانه از گواهی‌نامه دوره ها به من تعلق می گیرد؟
بله. در صورتی که تمام دوره‌های یک تخصص را در زمان تعیین‌شده با نمره قبولی به اتمام برسانید، گواهی‌نامه تخصص برای شما صادر می گردد. گواهی‌نامه تخصص گواهی‌نامه ای جدا از گواهی‌نامه تک‌تک دوره‌ها است که برای شما صادر می شود.
آیا باید دوره‌ها را به ترتیب بگذرانم؟
نه. برای اتمام تخصص شما باید همه دوره‌های آن تخصص را بگذرانید ولی الزامی به رعایت ترتیب نیست. برای دوره‌هایی که پیش‌نیاز دارند پیش‌نیازی را توصیه می کنیم که رعایت کنید. توصیه می‌شود که ترتیب دوره‌های تخصص را رعایت کنید ولی الزامی به آن نیست.
زمان دسترسی من به دوره‌ها پس از خرید تخصص چگونه است؟
شما پس از خرید تخصص برای مدت زمان تعیین‌شده به همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت. پس از پایان زمان تخصص، با تمدید تخصص می توانید برای مدت تمدید به همه دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
پس از سپری شدن زمان تخصص آیا به دوره‌ها دسترسی خواهم داشت؟
بله، پس از اتمام زمان تخصص شما به محتوای همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژ‌ه‌ها و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی‌نامه برای شما وجود نخواهد داشت مگر با تمدید دوره.

آموزش اصول بازاریابی

حتماً در اطرافمان افرادی را دیده‌ایم که ایده‌ی بسیار خوبی داشته‌اند، اما در ارائه‌ی محصول با مشکل مواجه شده و در نهایت ورشکست شده‌اند. یا احتمالاً دیده‌اید کسانی که می‌خواهند کاری خدماتی یا تولیدی راه‌اندازی کنند، اما مطمئن نیستند که مخاطب داشته باشند و از کارشان استقبال شود. در محیط کسب‌وکار امروز، دانستن ارکان و مفاهیم بازاریابی، برای هر شرکتی لازم و ضروری است. هدف این دوره آشنایی همه‌ی علاقه‌مندان به بحث بازاریابی به صورت کاربردی برای آمادگی حضور در یک فعالیت اقتصادی و هدایت آن فعالیت به سمت موفقیت است.

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول-مدیریت رابطه سودمند با مشتری

00:51 ساعت (شامل 00:50 ساعت محتوای آموزشی)

فصل دوم-شرکت و استراتژی بازاریابی

00:57 ساعت (شامل 00:56 ساعت محتوای آموزشی)

فصل سوم-محیط بازاریابی

00:42 ساعت (شامل 00:41 ساعت محتوای آموزشی)

فصل چهارم-مدیریت اطلاعات بازاریابی

00:33 ساعت (شامل 00:32 ساعت محتوای آموزشی)

فصل پنجم-بازار مصرفی و رفتار مصرف‌کنندگان

00:48 ساعت (شامل 00:47 ساعت محتوای آموزشی)

فصل ششم-بازار تجاری و رفتار خریدار تجاری

00:49 ساعت (شامل 00:48 ساعت محتوای آموزشی)

فصل هفتم-استراتژی بازاریابی مشتری‌مدار

08:45 ساعت (شامل 00:44 ساعت محتوای آموزشی)

فصل هشتم-قیمت‌گذاری

00:41 ساعت (شامل 00:40 ساعت محتوای آموزشی)

فصل نهم-استراتژی قیمت‌گذاری

08:56 ساعت (شامل 00:55 ساعت محتوای آموزشی)

فصل دهم-تبلیغات و روابط عمومی

00:50 ساعت (شامل 00:49 ساعت محتوای آموزشی)

پروژه نهایی

10:00 ساعت

آموزش بازاریابی ایمیلی و پیامکی

در این دوره به‌طور مفصل به مباحث ایمیل و اس ام اس مارکتینگ می‌پردازیم و برای هر بخش بررسی می‌کنیم که باید چه مواردی رعایت شود تا به نتیجه مطلوب برسیم. همچنین با توجه به کوییزها و پروژه‌هایی که طراحی شده است موارد درس داده شده را به خوبی فرا خواهید گرفت.

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول - ایمیل مارکتینگ

14:32 ساعت (شامل 02:26 ساعت محتوای آموزشی)

فصل دوم - اس ام اس مارکتینگ

12:47 ساعت (شامل 00:47 ساعت محتوای آموزشی)

پروژه نهایی

11:00 ساعت

آموزش بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوا یکی از رویکردهای استراتژیک بازاریابی است که بر تولید و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار با اهداف برندها، متمرکز شده است. بازاریابی محتوا، به دنبال جذب، حفظ و تعامل با مخاطبانی است که به وضوح، تعریف و شناخته شده هستند. این عمل، با هدف هدایت کاربران برای انجام اقداماتی سودده صورت می‌گیرد.

در این دوره، علاوه بر مفاهیم مربوط به سئو، محتوا، شبکه‌های اجتماعی، تیم محتوا و تقویم محتوایی، روی موضوع مهم تغییر ذهنیت به سمت بازاریابی محتوایی تمرکز می‌کنیم و علاوه بر مفاهیم تئوریک، روی موضوع ذهنیت بازاریابی محتوایی و ضرورت آن بحث خواهیم کرد.

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول - مقدمه و آشنایی

00:28 ساعت (شامل 00:24 ساعت محتوای آموزشی)

فصل دوم - مشتری کیست؟

03:33 ساعت (شامل 00:29 ساعت محتوای آموزشی)

فصل سوم - بازاریابی موتورهای جستجو

05:38 ساعت (شامل 00:34 ساعت محتوای آموزشی)

فصل چهارم - محتوا

08:57 ساعت (شامل 01:44 ساعت محتوای آموزشی)

فصل پنجم - بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

03:16 ساعت (شامل 00:13 ساعت محتوای آموزشی)

فصل ششم - تقویم محتوایی و سنجش محتوا

03:11 ساعت (شامل 00:08 ساعت محتوای آموزشی)

فصل هفتم - نرخ تبدیل

00:11 ساعت (شامل 00:11 ساعت محتوای آموزشی)

فصل هشتم - بازاریابی اینترنتی

00:10 ساعت (شامل 00:10 ساعت محتوای آموزشی)

آموزش طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین

واژه‌ی کمپین، در سال‌های اخیر، بسیار استفاده می‌شود. دلیل آن هم، رشد استفاده از فضای مجازی برای کارهای تبلیغاتی و جمعی است. واژه‌ی کمپین، در لغت به معنی پویش و کارزار است و در حوزه‌ی تبلیغات، به آن کمپین تبلیغاتی یا برنامه‌ی جامع تبلیغات، می‌گویند.

در سال‌های اخیر، اگر آگهی‌های شغلی و کاریابی را مشاهده کرده باشید، حتماً عنوان «کارشناس دیجیتال مارکتینگ» را به فراوانی دیده‌اید.

رشد روز افزون کسب و کارهای آنلاین و ایجاد ظرفیت گسترده‌ی فروش و تبلیغات در این فضا، نشان‌دهنده‌ی ضرورت آموزش دیجیتال مارکتینگ است. دارا بودن تجربه و تسلط، پیرامون طراحی و اجرای تبلیغات آنلاین برای کارشناسان و مدیران، مزایای فراوانی از جمله؛ گسترش کسب و کار، افزایش فروش و بهره‌وری را دارا است.

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول - دیجیتال مارکتینگ چیست؟

11:32 ساعت (شامل 01:27 ساعت محتوای آموزشی)

فصل دوم - بررسی ابزارهای تبلیغاتی

12:16 ساعت (شامل 02:11 ساعت محتوای آموزشی)

فصل سوم - مدیریت و اجرای کمپین

10:34 ساعت (شامل 00:29 ساعت محتوای آموزشی)

آموزش بهینه‌‌سازی موتور‌های جستجو (SEO) - مقدماتی

امروزه کانال اورگانیک یکی از مهم‌ترین و موثرترین کانال‌های دیجیتال مارکتینگ است که سهم بسیار بالایی از نرخ فروش را به خود اختصاص می‌دهد. سئو سایت مسئله‌ای است که این روزها به بزرگترین دغدغه یک وبمستر و صاحب کسب‌وکار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می‌کند شما کدام گزینه در نتایج جستجوهای موتورهای جستجو و به ویژه گوگل باشید. قطعا همه به دنبال دست‌یابی به رتبه اول گوگل هستند. برای رسیدن به این رتبه می‌بایست تلاش کرد و در این رقابت که روز به روز نیز سنگین‌تر می‌گردد، باید هر روز اطلاعات خود را به روز رسانی نمایید. در این دوره آموزش می‌بینید که چطور از این کانال به نحو احسن استفاده کنید تا بتوانید بیشترین نرخ جذب و تبدیل را داشته باشید. پس از این دوره، دانشجو می‌تواند به راحتی سایت خود را بهینه‌سازی و در جایگاه‌های مناسب در گوگل برساند.

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول-مقدمه

00:51 ساعت (شامل 00:47 ساعت محتوای آموزشی)

فصل دوم-کلمات کلیدی و محتوا

00:59 ساعت (شامل 00:55 ساعت محتوای آموزشی)

فصل سوم-سئو درون صفحه‌ای

02:23 ساعت (شامل 02:18 ساعت محتوای آموزشی)

فصل چهارم-سئو برون صفحه‌ای

01:17 ساعت (شامل 01:10 ساعت محتوای آموزشی)

پروژه نهایی

60:00 ساعت