00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
امکان ثبت نام در این دوره وجود ندارد.
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال

دوره‌های مکتب‌پلاس
19 ساعت
88٪ (553 رای)

تحلیل تکنیکال یکی از واجباب یادگیری است برای کسانی که قصد دارند بازار سرمایه را یاد بگیرند و در آن سرمایه گذاری کنند. تحليل تكنيكال ابزاری است كه با استفاده از روش‌ها و تكنيک‌هایی كه شامل يک‌سری ابزار، الگو، اسيلاتور و ... است به ما كمك می‌كند تا بتوانيم قيمت اوراق، شاخص و كالاهای مورد معامله در بازارهای سرمايه را پيش‌بينی نماييم. در اين دوره با ارائه مطالب پيشرفته به شما كمك خواهيم كرد كه ابتدا سطح دانش خود را در اين حوزه توسعه داده و در تحليل خود كلان‌تر عمل نماييد. در اين دوره به كمك مطالب پيشرفته همچون الگوهای هارمونيك، امواج اليوت، سيستم معاملاتي ايچيموكو و ... سعي داريم تا بهترين رويكرد را در حوزه تحليل تكنيكال به شما ارائه دهيم.

در دوره تحليل تكنيكال مقدماتی مطالب اوليه و كليدي بيان شد كه قاعدتاً برخي از آن‌ها به دليل كاهش احتمال خطا نيازمند توسعه و ادامه بود، ازاین‌جهت اين دوره برای تكميل مطالب مقدماتی و توسعه دانش فرد طراحی‌شده است. براي اينكه بتوانيد ميزان خطاي خود در تحليل را كاهش دهيد، نيازمند آن است كه به كمك اين مطالب و استراتژی‌های كلان ارائه‌شده در آن سعي كنيد بر تحليل خود پايبند باشيد.
سرمايه‌گذاری مفهومی است كه افرادي كه دارای هوش مالی بالاتری هستند می‌توانند از آن آينده خود را بسازند است یقیناً همه شما به دنبال ايجاد رفاه بيشتری در زندگي شخصي و اطرافیانتان هستيد. سرمايه‌گذاری مختص افراد ثروتمند نيست و هر فردي با هر سرمايه‌ای مي‌تواند اين فعاليت را انجام دهد. هدف از سرمايه‌گذاری در بازارهای مالی اين است كه خود را در برابر عوامل مختلف همچون تورم و ... محافظت نموده و سعي كنيد سود بيشتری از سود بانكی به دست بياوريد. در اين دوره سعی داريم تا با استفاده از تحليل تكنيكال شمارا در پيش‌بينی قيمت‌ها در بازارهای مختلف مالی، بخصوص بازار سرمايه ايران آشنا كنيم. و اين دوره شما را به اهداف ماليتان تا زمانی كه به آن پايبند باشيد خواهد رساند.

به دليل وجود ريسك ناشی از عدم سواد مالی و به خطر افتادن سرمايه افرادی كه در اين بازارها سرمايه‌گذاری كرده‌اند، می‌بايست با ديد باز و به كمك تحليل وارد اين بازارها شد. اين دوره به شما سواد مالی و هوش مالی جهت معامله در بازارها را نشان داده و سعي دارد شما را به دانشي باثبات و كاربردي در اين بازارها برساند، تحليل تكنيكال به‌عنوان يكی از پایه‌های تحليلی ما بوده و یقیناً طی مدت زمان آينده با استفاده از ساير ابزارهای تحليل به شما براي داشتن يك استراتژی موفق كمك خواهيم كرد.

کسانی که قصد دارند آموزش بورس را شروع کنند پس از آشنایی با مفاهیم تحلیل بنیادی باید به سراغ مفاهیم تحلیل تکنیکال به خصوص پرایس اکشن ، امواج الیوت و آموزش ایچیموکو بروند.

 

سرفصل‌های دوره آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال

فصل پنجم - چنگال اندروز و سیستم معاملاتی فراکتال بلستر
00:20 ساعت
00:29
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
فصل ششم - اندیکاتورهای پیشرفته
00:11 ساعت
00:24
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
فصل هفتم - استراتژی معاملاتی
15:17 ساعت
00:17
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
بارم:
90%
نمایش جلسات فصل  

تالار گفت‌وگو

استاد دوره
قاسم کریمی قاسم کریمی

قاسم کریمی، مؤسس انجمن مديريت و انجمن بازار سرمايه دانشگاه شريف، دانش‌آموخته مهندسي نفت و کارشناسی‌ارشد مديريت كسب‌و‌كار در حوزه مالي (MBA Finance) از دانشگاه صنعتي شريف هستند.

از سوابق کاری ایشان می‌توان به كارشناس شركت فرابورس ايران، مشاور سرمايه‌گذاري شركت مديريت سرمايه كيان در حوزه تأمين مالي، كارشناس تحليل بنيادي بورس 24 به طور خاص صنعت پتروشيمي و مدرس دوره‌های آموزشی تحلیل تکنیکال و بنيادي دانشگاه صنعتی شریف، تهران، اميركبير و دانشگاه‌هاي شهرستان‌ها، شعبه مركزي شركت كارگزاري مفيد، همكاري با سازمان‌ها و شركت‌ها اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر
درباره گواهینامه
مکتب‌خونه مکتب‌خونه
حد نصاب قبولی در دوره:
70.0 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد.

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال

آموزش مقدماتی تحلیل تکنیکال
اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال

Combined Shape1 Created with Sketch. گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

مشاهده نمونه گواهینامه

خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد. 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر

نظرات  (9 نظر)

شهریار
23:45 - 1399/10/22
دانشجوی دوره
سلام. از مکتب خونه انتظار دوره ی قویتری داشتم. من این دوره رو فقط به خاطر اعتبار مکتب خونه خریدم. مبحث اندیکاتورهای پیشرفته، به ویژه قسمت میانگین متحرک بسیار خلاصه بود. امیدوارم اصلاح شود.
هادی
16:42 - 1399/10/12
فارغ‌التحصیل دوره
بسیار دوره ی ضعیفی بود انگار دنبال استاد افتاده بودن. یک امتیاز هم مجبورا دادم تا نظرم ثبت بشه
پشتیبانی مکتب‌خونه
هادی عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا برای بررسی بیشتر توضیحات دقیق تر خود را به ایمیل پشتیبانی ارسال کنید. info@maktabkhooneh.org
کریم
17:26 - 1399/08/28
دانشجوی دوره
سلام مرسی از حمایتون به نظر من به لحاظ محتوایی خیلی ضعیف بود به صورت کاربردی نبود
امیرحسین
12:41 - 1399/08/26
دانشجوی دوره
خوب نبود اصلا
الهام
09:30 - 1399/08/21
دانشجوی دوره
سلام. من هنوز کامل دوره را مشاهده نکرده ام، ولی تا همین جا راضی بودم. ممنون از زحماتتون
امید
17:37 - 1399/08/20
دانشجوی دوره
سلام. بنده هنوز بطور کامل دوره را سپری نکرده ام...اما تا اینجای کار رضایت دارم...هر چند که شاید بهتر بود استاد مثالهای عملی بیشتری را با این مدل تحلیل پوشش میدادند.
امیرحسین
20:23 - 1399/07/20
دانشجوی دوره
واقعا بد بود ... فقط روزنامه وار مباحث و میخوند و میرفت !!! کاش مثل دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی یه دوره دیگه بذارین واسه جبران !!!!
پشتیبانی مکتب‌خونه
امیرحسین عزیز ؛ از نظر و پیشنهاد شما بسیار سپاسگزاریم، پیام شما را برای پیگیری به واحد مربوطه منتقل خواهیم کرد تا در صورت امکان اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.
بهروز
19:11 - 1399/07/12
فارغ‌التحصیل دوره
مثل مرور روزنامه وار بود روی مسایل فقط مبحث الیوتش ارزش داشت اونهم خیلی سطحی بود بقیه اموزش ها جنبه معرفی دارد و هیچ آموزش واحد و استراتژی را در بر نداره و هیچ ترکیبی نمیبینید و اینکه تمام ادیکاتورها روی نمودار انداخته شود بدون هیچ استراتژی معامله گر را نابود میکند . شخصا اگر دوره های دیگر مکتبخونه را ندیده بودم واقعا از مکتبخونه زده میشدم
پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز از این که نظر خود را با ما به اشتراک گذاشته اید سپاسگزاریم. موضوع ذکر شده حتما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
سروش
17:49 - 1398/12/20
دانشجوی دوره
ضمن تشکر از آقای کریمی لازم می دونم یک نکته راجع به تکرار بسیار زیاد تکیه کلام "در واقع" به اینشون تذکر بدم. من سالها در حوزه تولید محتوای آموزشی فعالیت داشتم و بازخوردهایی در خصوص مورد مشابه دریافت کردم. در صورتی که ایشون قرار هست دوره های دیگه ای در مکتب خونه داشته باشند بهتره این مورد رو اصلاح کنند.
پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ لطفا سوالات خود را از طریق ایمیل پشتیبانی info@maktabkhooneh.org مطرح نمایید.

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

فصل پنجم - چنگال اندروز و سیستم معاملاتی فراکتال بلستر
00:20 ساعت
00:29
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
فصل ششم - اندیکاتورهای پیشرفته
00:11 ساعت
00:24
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
فصل هفتم - استراتژی معاملاتی
15:17 ساعت
00:17
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
بارم:
90%
نمایش جلسات فصل