ساختن مدل با XML

با سلام

من قسمت دوم ویدیو کار با xml رو انجام دادم متاسفانه وقتی که مدل box رو با xml  می سازم و add path می زنم کار نمی کند اسم مدل رو اضافه می کند ولی  مدل رو نشون نمی ده چیکار باید کرد لطفا راهنمایی کنید

محمود ستوده
0
12:55 1400/01/19
مرتب سازی بر اساس: زمان ارسال امتیاز

سلام

اگه اسم مدل رو میاره ولی مدل رو نشون نمیده قطعا دو تا امکان داره... یا اینکه در کد هایی که به زبون xml زدید اروری هست که خوب دقت نکردی(در تایپ یا تعریف مدل یا عقب یا جلو بودن خطها و ...) یا در تعریف مدل خطایی وجود دارد.

عارف رحیمی
استاد دوره
0
16:06 1400/01/22

سلام خود Pycharm‌ که قسمت سمت راست بالا  اگر خطایی وجود داشته باشه اعلام می کنه که یک تیک سبز زده و میگه مشکلی نداره البته ممکن از ادیتور باشه اگر چه interperter  باید انتخاب کرد؟ من conda رو انتخاب کردم لطفا راهنمایی کنید کدها درست هستند مگر چند خط کد هست. یک نکته دیگه اینکه فایل که پسوند sdf داره به صورت فایل کانفیگ به صورت text نشون میده و نه به صورت xml مثل اینکه تو notepad نوشته شده باشه لطفا راهنمایی کنید. در ضمن نسخه pycharm  نحوه نصب آن را توضیح بدین لطفا

محمود ستوده
0
17:21 1400/01/22

سلام

دوست عزیز کد xml هست و اگه اشتباهی کرده باشید interperter تشخیص نمیده و اگه همه موارد رو طبق اموزش رفته باشید نکته ی دیگه ای برای اشتباه بودن نیست. پیشنهاد میکنم یه فایل پروژه دیگه بسازی و از اول مراحل رو تکرار کنی.

عارف رحیمی
استاد دوره
0
20:08 1400/01/23

سلام 

یک فایل دیگه می سازم باز درست نمیشه. تمام فایل ها هم کپی می کنم باز نمیشه. فایل model.config به صورت xml نشون می دهد ولی فایل model.sdf را به صورت plaintext نشان می دهد که تما دستورها وکلمه یک رنگ نشان داده می شود در صورت که در فایلی که شما آموزش می دهید هر دو فایل بافرمت xml  نشان می دهد لطفا راهنمایی بفرمایید.

محمود ستوده
0
21:49 1400/01/23

فایل ها رو ارسال کنید تا بررسی کنم

عارف رحیمی
استاد دوره
0
13:59 1400/01/24

برای طرح سوال در تالار گفتگو باید در دوره ثبت نام کرده و ایمیل خود را در قسمت ویرایش پروفایل وارد کنید.