نوع task type

سلام استاد خسته نباشید

استاد من چندین بار پروژه رو از اول نوشتم ولی چند تا مشکل اساسی مانع میشه تموم کنم

در بار اول پروژه رو به صورت fixed unit تعریف کردم و موقع وارد کردن اطلاعات واقعی و reschedule کردن هفته اول ,زمان شروع فعالیت های دیگر از 14 ام ( زمان reschedule کردن هفته دوم ) بالاتر می رود و نمیشود طبق فایل تمرینی رفت جلو

بار دومم بر اساس fixed duration رفتم که در این هم برخی فعالیت ها ک طبق پروژه باید هفته اول تمام شود ولی در برنامه ریزی من اون فعالیت نصفش در هفته اول تموم میشه

میشه راهنمایی کنین باید چگونه عمل کنم ؟

مسعود جلالت عطاالله
0
15:51 1399/01/19
مرتب سازی بر اساس: زمان ارسال امتیاز

هیچ سوالی که نیست

رامان رضایی
استاد دوره
09:45 1399/01/20

ببین دوست من زمانی که شما زمانهای واثعی را وارد می کنید دیگه مطمئنا طبق برنامه پیش نمیره. باید بر اساس اطلاعات فاز اجرا اطلاعات را وارد کنید. یعنی اطلاعات فاز اجرا مطمئنا بر اساس برنامه نیست و بر اساس اطلاعاتی که داده شده اطلاعات واقعی را وارد کنید.

رامان رضایی
استاد دوره
0
19:42 1399/01/20

ببین دوست من زمانی که شما زمانهای واثعی را وارد می کنید دیگه مطمئنا طبق برنامه پیش نمیره. باید بر اساس اطلاعات فاز اجرا اطلاعات را وارد کنید. یعنی اطلاعات فاز اجرا مطمئنا بر اساس برنامه نیست و بر اساس اطلاعاتی که داده شده اطلاعات واقعی را وارد کنید.

رامان رضایی
استاد دوره
0
19:42 1399/01/20

سلام

وقتی طبق اطلاعات واقعی پیش میرم یکی از فعالیت ها در هفته دوم Duration اش صفر و تبدیل میشه به milestone این مشکلی درست نمیکنه؟

چند سوال داشتم از خدمتتون

1-  در صورتی که تاریخ واقعی پایان فعالیتی برای مثال در هفته دوم از 14 ام به اونور باشه چطوری reschedule کنمش ؟ مثلا فعالیت شروعش داخل هفته دوم هس ولی پایانش میفته به هفته سوم اون موقع تاریخ پایان براش نزنیم و درصد پیشرفت بزنیم؟

2- بهتره هنگام شروع پروژه task type بر روی کدوم گزینه باشه؟

3- تاریخ های واقعی رو که وارد میکنیم نسبت به baseline وارد کنیم ؟ چون بر اساس روابط پیش نیازی ممکنه هنگام وارد کردن اطلاعات واقعی دیگه روابط بهم بخوره

4- در مورد فعالیت B هم که گفتین طبق برنامه شروع شده ولی بعد از یک روز کاری متوقف شده و به نظر می رسد در تاریخ 16june دوباره شروع شود کمی توضیح میدین؟ چون در فایل من این تاریخ توش صدق نمیکنه

با تشکر

مسعود جلالت عطاالله
0
19:57 1399/01/20

1- ببین تاریخ واقعی شروع را وارد می کنی و میزان درصد پیشرفت را وارد می کنی و بعد ری اسکجول میکنی

2- fixed duration

3- تاریخهای واقعی در واقعیت بر اساس زمانی که فعالیتها شروع و به پایان می رسن ولی تو تمرین نسبت به بیس لاین

4- انجام بده فایلتو برام بفرست

رامان رضایی
استاد دوره
0
14:08 1399/01/22

برای طرح سوال در تالار گفتگو باید در درس ثبت نام کرده و ایمیل خود را در قسمت ویرایش پروفایل وارد کنید.