طیف بودن برونگرایی

با سلام و احترام

با توجه به این نکته که استاد فرمودند I ,Eبودن یک طیف هست میخواستم بدونم امکانش هست یک فرد در شخصیت شناسی MBTI به صورت E باشه ولی در رفتارشناسی I , DISC اش پایین باشه؟ تناقض ایجاد نمیشه؟

1 پاسخ
0 امتیاز
مینا نعمتی
17:49 1399/01/17
تشکر
ممنون که اینهمه توضیحاتتون کامل و قابل لمسه واسه من اولین بار و البته بسیار جذاب هست که اینطوری میتونم نمایه ای از عملکرد و ترجیحات خودم رو ببینم. سوالات بسیاری درحال شکلگیری هست که مطمنا به زودی پس از گذراندن سایر قسمت ها در صورت بقا خواهم پرسید.
0 پاسخ
0 امتیاز
محسن یزدانی
09:34 1398/02/15
n و s بودن در موقعیت های مختلف

سلام

من احساسم اینه که قبلا N بودم ولی مدتی هست که خلقیاتم در حال تبدیل شدن به s هست. و یا لااقل در انجام امور مربوط به کار خودم ( بانکدار ) رفتارم شبیه s ها است ولی در امور مربط به زندگی شخصی رفتارم شبیه N ها است.

آیا چنین موردی امکان دارد؟؟

نکته اینکه من هنوز دوره رو تموم نکردم ولی تا همینجای کار ( فصل پنج : سوالات تکمیلی) این سوال برای من وجود داردو شاید در ادامه ی اموزش متوجه نوع شخصیتی خودم بشوم.

با تشکر از شما و دوره ی جذاب و آموزندتون

1 پاسخ
0 امتیاز
هادی گلی کیکاسری
19:02 1398/02/02
تاثیر افسردگی و خجالتی بودن بر ترجیح دریافت انرژی
با سلام .ببینید هرچند میدونم افسردگی سرکوب شدن و یا خجالتی بودن ربطی به مدل دریافت انرژی فرد ندارد ولی بر مدل رفتار اون شخص اثر می گذارد .فرض کنید شخصی سال ها دچار افسردگی و ترس از جمع و یا سرکوب در جمع شده باشد چطور میشود تشخیص داد این شخص درون گراست یا برون گرا
1 پاسخ
0 امتیاز
مجتبی رحیمی
15:35 1398/01/14

برای طرح سوال در تالار گفتگو باید در درس ثبت نام کرده و ایمیل خود را در قسمت ویرایش پروفایل وارد کنید.