جزئیات بیشتر

سلام

کد من پیش خودم درست کار میکنه ولی توی هشتاد درصد تست ها fail شده. توی توضیحات تمرین نوشته توی قسمت جزئیات بیشتر گزینه راهنمایی وجود داره اما من چنین چیزی پید نکردم. می خوام بدانم تست چی بوده که کدم پاسش نکرده یا چه معیارهایی برای امتیازدهی هست (مثلا زمان اجرا..) چون خودم حالت های مختلف رو امتحان کردم و درست بود. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید (تمرین دوم فصل دوم)

نگار رهبر
0
19:33 1398/04/25
مرتب سازی بر اساس: زمان ارسال امتیاز

سلام

متاسفانه چون تمرین‌ها برای ارزیابی مورد استفاده قرار می‌گیرد طبق سیاست مکتبخونه و کوئرا امکان این امر نیست.

بهترین کار برای شما این است که تست‌های متنوع خودتان طراحی کنید و کدتان را تست‌های متنوع و حتی الامکان تصادفی امتحان کنید.

محمد امین فضلی
استاد دوره
0
14:43 1398/04/26

هر حالتی که به ذهنم می رسید رو امتحان کردم و توی همه موارد کدم جواب می داد. تنها مشکل وقتی بود که  ساعت های تک رقمی مثلا هشت بدون صفر پشتش وارد می شد مثلا 8:30 به جای 08:30. اون هم توی صورت مساله تاکید شده که همه ورودی ها فرمت hh:mm دارند.

کاش دستکم محدودیت آپلود نمیذاشتید. من قبلا در کورسرا دوره برنامه نویسی گذراندم و هیچ محدودیتی برای دفعات تست برنامه با سیستم ارزیابی کورسرا نبود و اینطوری دیباگ کردن راحت تر بود چون مشخص میشد کد کدام تست ها رو پاس نکرده.   

نگار رهبر
0
15:07 1398/04/26

سلام 

من با مدیر فنی مکتب خونه صحبت می کنم که انشاالله درست کنن.

محمد امین فضلی
استاد دوره
0
15:54 1398/04/26