پروژه بخش طراحی واکنش گرا

پروژه شما باید کاملاً ریسپانسیو باشد و حداقل دو breakpoint  داشته باشد.

استفاده از گرید بوت استرپ الزامی است. در تمامی لینک ها و دکمه ها و فرم ها بایستی از کلاس های بوت استرپ استفاده شود و از هر مورد حداقل یکی موجود باشد. استفاده از css , javascript  مجاز است ولی باید این استفاده کمترین حد و در حد لازم باشد نه بیشتر.

آیتم های مختلف صفحه بایستی د هنگام اسکرول شدن ظاهر شوند. توضیح بیشتر : لزومی به اعمال این افکت به تمامی بخش ها نیست ولی حداقل آیتم های دو بخش بایستی ابتدا نامرئی باشند و به محض اسکرول شدن به آن بخش ظاهر شوند و از آن به بعد ثابت بمانند. یعنی لازم نیست دوباره نامرئی شوند.

 

صفحه نهایی شامل این قسمت ها باید باشد:

                Navbar  : همیشه در قسمت بالای سایت باشد. با کلیک روی گزینه های مختلف آن به بخش مربوطه در صفحه هدایت شویم. این اسکرول شدن باید به نرمی انجام شود.

در حالت دسکتاپ و لپ تاپ بایستی تمام گزینه ها در یک خط در نوبار نمایش داده شود ولی در حالت تبلت و موبایل بایستی گزینه ها مخفی شده با یک منوی بازشونده بتوانیم به گزینه ها دسترسی پیدا کنیم.

همچنین بدون کلیک روی آیتم های نوبار هم، وقتی در حالت عادی صفحه را اسکرول می کنیم، بایستی آن بخشی از صفحه که در حال نمایش است، گزینه ی مربوط به آن بخش در نوبار رنگش عوض شود.

هدر : شامل یک عکس پس زمینه است که با استفاده از کدهایی که می نویسید، کمی تیره رنگ می شود. به علاوه در هدر یک بخش برای وارد کردن ایمیل وجود دارد.

بخش های متنی : در این بخش ها از گرید بوت استرپ برای سازماندهی صفحه بایستی استفاده شود و متن های دو ستونه و چهار ستونه حتما باید موجود باشد. از عکس هم می توانید استفاده کنید.

بخش خدمات : در این قسمت نمونه‌ای از خدمات سایت مورد نظر آورده می‌شود. در این بخش ها  استفاده از glyphicon  ها هم الزامی است. همچنین بایستی در حالت دسکتاپ یا لپ تاپ تعداد ستون ها حداقل سه تا، در حالت تبلت حداقل دو تا و در موبایل دقیقا یک ستون باشد. دقت داشته باشید حتما تعداد ستون ها در این سه حالت متفاوت باشد.

گالری : یک ردیف عکس در سه یا چهار ستون که در حالت موبایل بایستی تک ستونه شود.

اسلایدر نظرات : حداقل سه مورد متن که هر چند ثانیه اسلاید می شوند. به علاوه دکمه های قبلی و بعدی هم برای اسلاید دستی در بین نظرات باید موجود باشد.

پنل قیمت ها : سه یا چهار جدول در یک ردیف که در حالت موبایل ، هر کدام یک ردیف را اشغال می کنند.

تماس با ما : فرم تماس با ما و بخش آدرس ها در کنار آن که در حالت موبایل زیر هم قرار می گیرند.

فوتر : شامل یک لینک بوت استرپ به یک سایت دلخواه،  یک دکمه "بالا" برای اسکرول به بالای صفحه. این اسکرول باید به نرمی انجام شود و نه به صورت یک پرش.