درباره اسکالرشیپ استرالیا و ددلاین اپلای

سلام.

1-ببخشید در ویدیوی که درباره انواع اسکالرشیپ توضیح می دادید فرمودید که دراسترالیا عمدتا ماهی به دانشجو دکتری 2500 دلار می دهند و اگر همراه داشته باشد، برای او هم حقوق ماهانه درنظر می گیرند؟ میخواستم بدونم منطورتون این بود که حقوق ماهانه برای همراه، علاوه بر حقوق ماهانه برای خودِ فرد دانشجو است؟

2-فرمودید عمدتا ددلاین های استرالیا در اگوست است و شروع تحصیل از فوریه است؛ حالا سوالم این بود: فرضا کسی بخواهد برای تحصیل در کانادا و اروپا-فرضا برای شهریور1403- هم اپلای کند، باتوجه به ددلاین های این ها، بایستی تا دی ماه 1402 برای این کشورها اپلای کند و نتیجه اپلای او، حدود در اوایل بهار1403 می اید؛ حالا اگر همین فرد بخواهد برای استرالیا هم اپلای کند، انطور که فهمیدم باید تا اواسط تابستان-تقریبا معادل اگوست- 1403 اپلای بکند و نتایج بعد مدتی می اید و شروع تحصیل او، در زمستان 1403-معادل فوریه- خواهد بود؛ حال دراین شرایط قبل از معلوم شدنِ نتایج اپلای استرالیا، نتایج اپلای کانادا و اروپا معلوم شده است وعملا تصمیم گیری برای اینکه پذیرش هایِ کشورهای کانادا و اروپایی را قبول کند و یا رد کند، کمی سخته چون هنوز نتایج استرالیا را قطعی نمی داند که در چه دانشگاه های و با چه بورسیه ی پذیرفته شده است؛ میخواستم ببینم برای اپلای همزمان به کانادا، اروپا و استرالیا، بازه های زمانی و ددلاین های اپلای رو درست فهمیده ام و درصورت فهم درست بنده، این شرایط سختی که بیان کرده ام، رو چطور باید حل کرد؟

سیدعلی قائمی
0
09:23 1401/07/30
مرتب سازی بر اساس: زمان ارسال امتیاز

سلام علی. سوال ۱: بله

سوال ۲: اگر هدفتان خود استرالیا فقط است که تکلیف مشخص است.

اگر میخواهید جاهای مختلف اپلای کنید و بررسی کنید که کدام مورد برایتان بهتر است و از بینشان انتخاب کنید، این مشکل ممکن است ایجاد شود.

راه حل این است که شما زودتر برای ویزا های آمریکا و کانادا (پذیرش هایی که زودتر میگیرید) اقدام کنید. و بعد که نتیجه استرالیا شما آمد و پیشنهاد جذاب تری بود، پذیرش های قبلی را لغو و پیگیر پذیرش استرالیای خود شوید.

محمدرضا طیران
استاد دوره
0
10:46 1401/08/02

برای طرح سوال در تالار گفتگو باید در دوره ثبت نام کرده و ایمیل خود را در قسمت ویرایش پروفایل وارد کنید.