عدم درک سوال

سلام وقت بخیر ضمن تشکر از پشتیبانی قوی و همراهی ما برای موفقیت در آزمون آیلتس ، خواهشمندم لطفا برای پروژه ی میانترم این موضوع رو برای من شفاف کنید که بعضی از سوالات not given هستند ، من پارافریز مربوطه را چجور پیدا کنم؟ یعنی کلا سوال درموردش حرفی نزده ، من چه چیزی رو باید مشخص کنم به عنوان پاسخ سوال ؟

مشکل من اینه که نوع سوال پروژه رو متوجه نمیشم، و نمیدونم چجور باید پاسخ بدم

ابوالفضل نیک اختر
فارغ‌التحصیل دوره
0
09:36 1398/06/07
مرتب سازی بر اساس: زمان ارسال امتیاز

درود!

خیلی ممنون سوال خوبیه

نکته حائز اهمیت اینجاست که همیشه در متن سوالات NG بخش یا بخش هایی از متن اصلی (از نظر مفهومی و کلمه ای) داده میشه. این کار از اون جهته که داوطلب با خوندن اون قسمت از متن به سوال NG برگرده و در اکثر موارد اگر به جزئیات دقت نکنه اون سوال رو اشتباه جواب میده. حقیقت اینه که برای نمره های بالا در آیلتس داوطلب ریدینگ باید بتونه هم این قسمت هارو در متن به خوبی ببینه و هم از تله های متعدد مابین متن و سوال بگذره. بنابراین تشخیص بارافریز در مورد سوالات NG (حتی در حد جزئی کلمات) به اندازه هر سوال دیگه ای مهمه/ و اتفاقا سخت تره.

سینا ولی زاده
استاد دوره
0
14:17 1398/06/09
 پاسخ برگزیده

با سلام.

لطفا این سوال رو بیشتر توضیح بدید به عنوان مثال مقابل این جمله شما چه چیزی به عنوان پاسخ از ما میخواهید؟؟ من متوجه نمیشم سوال چی میخواهد؟ باید شماره پاراگراف مشخص کنیم؟

1. Children must go to the school where they are registered. ___

dehnavi
فارغ‌التحصیل دوره
23:23 1398/08/21

برای طرح سوال در تالار گفتگو باید در درس ثبت نام کرده و ایمیل خود را در قسمت ویرایش پروفایل وارد کنید.