فراموشی رمز عبور
اگر رمز خود را فراموش کردید با نوشتن آدرس پست الکترونیک خود در قسمت زیر میتوانید رمز عبور جدید بسازید.


"همایش‌ها و رویدادها"


"همایش‌ها و رویدادها" محصول جدیدی از مکتب‌خونه است که به صورت رایگان ویدئوی ضبط شده همایش‌ها، سخنرانی‌ها، کارگاه‌ها و سایر رویدادهای علمی را در اختیار مخاطبانش قرار می‌دهد.
هر ساله تعداد پرشماری رویداد علمی در قالب‌های مختلف در داخل و خارج از کشور برگزار می‌شود که با توجه به محدودیت‌های زمانی و مکانی، بسیاری از علاقه‌مندان قادر به شرکت در این رویدادها و استفاده از محتوای آن‌ها نمی‌شوند. به همین دلیل مکتب‌خونه در راستای ماموریت خود اقدام به انتشار رایگان ویدئوهای ضبط شده این رویدادها با اجازه برگزارکنندگان آن کرده است.

"همایش‌ها و رویدادها" شامل چه مطالبی می‌شود؟

تمامی رویدادهای علمی شامل همایش‌ها، سخنرانی‌ها، نشست‌ها، کارگاه‌ها، وبینارها، ویدئوکنفرانس‌هایی که در حوزه‌های مختلف علوم پایه، مهندسی، پزشکی، مدیریت و اقتصاد، علوم سیاسی و اجتماعی و همچنین علوم انسانی برگزار می‌شوند، در این بخش قابل ارائه هستند.
در صورتی که همایش یا رویدادی را ضبط کرده‌اید و علاقه‌مندید که بر روی مکتب همایش قرار بگیرد، لطفا به آدرس info@maktabkhooneh.org ایمیل بزنید.

اولین همایش‌ها و رویدادهایی که می‌توانید مشاهده نمایید:معرفی رشته‌ها
مکتب‌خونه
دوره اول نشست‌های سیاست گذاری عمومی با رویکرد رفتاری
اندیشکده مطالعات حاکمیت و سیاست‌گذاری
هفته‌ی سینمای ایتالیا
خانه هنرمندان ایران
کارگاه روابط عمومی و ارتباطات برای استارت‌آپ‌ها
مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گیری کسب‌وکارهای نوپای فاوا
دوره دوم نشست‌های سیاست گذاری عمومی با رویکرد رفتاری
اندیشکده مطالعات حاکمیت و سیاست‌گذاری
ریاضیات سرطان
خانه ریاضیات تهران
امیدواریم با پشتیبانی شما همراهان همیشگی، این بخش از محتواهای آموزشی نیز مانند بخش دروس دانشگاهی با رشد پیوسته و منظم خود، گنجینه‌ای ارزشمند از محتواهای آموزشی با کیفیت را در اختیار جامعه فارسی‌زبانان قرار بدهد.
تمامی افراد، سازمان‌ها و نهادهایی که تمایل دارند به ما در این مسیر کمک کنند، و رویدادهای علمی خود را از این طریق نشر دهند می‌توانند از طریق پست الکترونیکی info@maktabkhooneh.org پیشنهادهای خود را برای ما ارسال کنند تا مکتب‌خونه پیگیری‌های لازم را انجام دهد.