فراموشی رمز عبور
اگر رمز خود را فراموش کردید با نوشتن آدرس پست الکترونیک خود در قسمت زیر میتوانید رمز عبور جدید بسازید.


"همایش‌ها و رویدادها"


"همایش‌ها و رویدادها" محصول جدیدی از مکتب‌خونه است که به صورت رایگان ویدئوی ضبط شده همایش‌ها، سخنرانی‌ها، کارگاه‌ها و سایر رویدادهای علمی را در اختیار مخاطبانش قرار می‌دهد.
هر ساله تعداد پرشماری رویداد علمی در قالب‌های مختلف در داخل و خارج از کشور برگزار می‌شود که با توجه به محدودیت‌های زمانی و مکانی، بسیاری از علاقه‌مندان قادر به شرکت در این رویدادها و استفاده از محتوای آن‌ها نمی‌شوند. به همین دلیل مکتب‌خونه در راستای ماموریت خود اقدام به انتشار رایگان ویدئوهای ضبط شده این رویدادها با اجازه برگزارکنندگان آن کرده است.

"همایش‌ها و رویدادها" شامل چه مطالبی می‌شود؟

تمامی رویدادهای علمی شامل همایش‌ها، سخنرانی‌ها، نشست‌ها، کارگاه‌ها، وبینارها، ویدئوکنفرانس‌هایی که در حوزه‌های مختلف علوم پایه، مهندسی، پزشکی، مدیریت و اقتصاد، علوم سیاسی و اجتماعی و همچنین علوم انسانی برگزار می‌شوند، در این بخش قابل ارائه هستند.
در صورتی که همایش یا رویدادی را ضبط کرده‌اید و علاقه‌مندید که بر روی مکتب همایش قرار بگیرد، لطفا به آدرس info@maktabkhooneh.org ایمیل بزنید.

اولین همایش‌ها و رویدادهایی که می‌توانید مشاهده نمایید:نمایش و تحلیل انیمیشن
خانه هنرمندان ایران
نقد بنا و فضای شهری
خانه هنرمندان ایران
تفکر سیستمی ویژه سازمان‌های مردم نهاد
موسسه مطالعاتی حامیان فردا
امیدواریم با پشتیبانی شما همراهان همیشگی، این بخش از محتواهای آموزشی نیز مانند بخش دروس دانشگاهی با رشد پیوسته و منظم خود، گنجینه‌ای ارزشمند از محتواهای آموزشی با کیفیت را در اختیار جامعه فارسی‌زبانان قرار بدهد.
تمامی افراد، سازمان‌ها و نهادهایی که تمایل دارند به ما در این مسیر کمک کنند، و رویدادهای علمی خود را از این طریق نشر دهند می‌توانند از طریق پست الکترونیکی info@maktabkhooneh.org پیشنهادهای خود را برای ما ارسال کنند تا مکتب‌خونه پیگیری‌های لازم را انجام دهد.