فراموشی رمز عبور
اگر رمز خود را فراموش کردید با نوشتن آدرس پست الکترونیک خود در قسمت زیر میتوانید رمز عبور جدید بسازید.


تاب آوری
اطلاعات همایش‌
 • ‌‌عنوان سخنرانی :
  تاب آوری
 • عنوان همایش :
  سلسله جلسات منابع انسانی
 • ‌‌
  ‌‌برگزارکننده :
  اچ آر پلاس
 • ارایه کننده :
  شبنم طباطبایی، فرشاد نادری و میلاد صابری
درباره‌ی ویدیو

تاب آوری يا Resilience يعنى ظرفیت بازگشتن از يك شرايط دشوار و توانایی در ترمیم خود است. تاب آوری يك نوع ظرفيت سازى است و نوعی ویژگی است که از فردی به فردی دیگر متفاوت است ومی تواند به مرور زمان در يك شخص توسعه يايد و یا کم شود. تاب آورى يكى از خصوصيات افراد تاثيرگذار در دنياست .
در اين گفتگو به راهكارهاى توسعه اين ويژگى ميپردازيم. سخنرانان این ویدئو شبنم طباطبایی، فرشاد نادری و میلاد صابری هستند.


درباره‌ی همایش

این ویدئو ها توسط اچ آر پلاس تهیه شده اند.

برنامه‌های فعلی اچ آر پلاس شامل گفتگوهایی در فضای صمیمی و با رویکرد منابع انسانی و توانمندسازی افراد و مدیران است. این برنامه‌ها بصورت دوره‌ای با دعوت از میهمانان ویژه اجرا و ضبط می‌گردد و مخاطبان آن از طریق شبکه‌های اجتماعی و سایر ابزار رسانه‌ای به محتویات آن دسترسی دارند.

درباره‌ی برگزار‌کننده

مدیریت منابع انسانی آمیخته‌ای است از علم و هنر؛ علم مدیریتِ پربازده از منابع و هنرِ روابط با انسان‌ها. از آنجائیکه که بُعد هنری این مقوله و بالطبع مساله پیچیدگی روابط بین انسان‌ها موضوعی تجربی است، بنابراین عامل "تجربه" نقشی کلیدی برای اجرا و تحقق این مهم در سازمان‌ها ایفا می‌نماید. از روی تجربیات سال‌های اخیر در گروه مشاوره و مدیریت رادمان به این نتیجه رسیدیم که یادگیری کامل در زمینه منابع انسانی زمانی اتفاق می‌افتد که تجارت و اندوخته‌های خود را در این وادی با یکدیگر به اشتراک می‌گذاریم.

اچ آر پلاس HR+ حرکتی است که با هدف ارتقا دانش و تجربه افراد فعال در صنعت منابع انسانی شکل گرفته و با همت این مجموعه و همراهی تیم خوب کاربانک در حال اجراست. HR+ قرار است محلی باشد که تمامی دست اندرکاران صنعت منابع انسانی کشور تجارب و آموخته‌ای خود را با دیگر علاقمندان به اشتراک گذاشته و از هم بیاموزند.

برنامه‌های فعلی HR+ شامل گفتگوهایی در فضای صمیمی و با رویکرد منابع انسانی و توانمندسازی افراد و مدیران است. این برنامه‌ها بصورت دوره‌ای با دعوت از میهمانان ویژه اجرا و ضبط می‌گردد و مخاطبان آن از طریق شبکه‌های اجتماعی و سایر ابزار رسانه‌ای به محتویات آن دسترسی دارند.

  سایر ویدیوهای همایش " سلسله جلسات منابع انسانی "