فراموشی رمز عبور
اگر رمز خود را فراموش کردید با نوشتن آدرس پست الکترونیک خود در قسمت زیر میتوانید رمز عبور جدید بسازید.


قسمت اول
اطلاعات همایش‌
 • ‌‌عنوان سخنرانی :
  قسمت اول
 • عنوان همایش :
  مدیریت مالی در سازمان های مردم نهاد
 • ‌‌
  ‌‌برگزارکننده :
  موسسه مطالعاتی حامیان فردا
 • ارایه کننده :
  حسین عبده تبریزی
  سعید اسلامی بیدگلی

درباره‌ی سخنران
حسین عبده تبریزی:
حسین عبده تبریزی در سال 1330 در تهران متولد شد. در سال 1352، کارشناسی بازرگانی از مدرسۀ عالی بازرگانی و کارشناسی زبان انگلیسی از دانشگاه علامۀ طباطبایی دریافت نمود. در سال 1353، تحصیلات خود را رشتۀ مدیریت بازرگانی در مرکز مطالعات مدیریت ایران در سطح کارشناسی ارشد ادامه داد و تحصیلات عالی خود را در سطح دکترای رشتۀ امور مالی و بانکداری در مدرسۀ عالی بازرگانی منچستر در سال 1355 به پایان رساند.
سابقۀ تدریس دکتر عبده به دهۀ 50 بازمی‌گردد. از آن زمان تاکنون وی در بسیاری از مؤسسات آموزش عالی، سازمان‌ها‌ و مراکز تحقیقاتی کشور استاد مدعو بوده است. دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علامۀ طباطبایی و دانشگاه امام صادق (ع) تنها برخی از مؤسساتی است که دکتر عبده در آن‌ها به تدریس دانش مالی پرداخته است. وی هم‌چنین در مقاطعي از زمان عضو هیأت علمی تمام‌وقت مؤسسۀ عالی پژوهش در برنامه‌ریزی و توسعه، دانشگاه امام صادق (ع) و دانشگاه علامۀ طباطبایی بوده است.

سعید اسلامی بیدگلی:

مدرس مدیریت مالی دانشگاه علامه طباطبایی


درباره‌ی همایش

برای دریافت اسلایدها اینجا کلیک کنید.

درباره‌ی برگزار‌کننده

موسسه مطالعاتی حامیان فردا با ماموریت کاهش پایدارفقر و نابرابری از طریق ارائه خدمات باکیفیت تحقیقاتی، مشاوره‌ای، و آموزشی به نهاد‌های دولتی و غیردولتی تاسیس شده‌است. 

  سایر ویدیوهای همایش " مدیریت مالی در سازمان های مردم نهاد "