به کانال تلگرام مکتب‌خونه بپیوندید!
MaktabKhooneh@
اپلیکیشن مکتب‌خونه را از کافه‌بازار دریافت کنید!

مکتب‌پلاس

دوره‌های مکتب‌پلاس دوره‌های مکتب‌پلاس دوره‌های کاربردی کوتاه‌مدت هستند که با همکاری بهترین‌های صنعت و دانشگاه‌های برتر تهیه شده‌اند. هدف این دوره‌ها آموزش مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار در حوزه‌های مختلف است. مهارت‌هایی که در دروس دانشگاهی که مکتب‌خونه تهیه می کند تدریس نمی‌شوند در حالی که بازار کار شدیدا نیازمند این مهارت‌ها هستند.

ویژگی‌های مکتب‌پلاس

ویژگی‌های مکتب‌پلاس

دوره‌های مکتب‌پلاس

گواهی‌نامه رسمی پایان دوره

در صورت قبولی در دوره، توسط دانشگاه یا موسسه برگزارکننده دوره، گواهی نامه رسمی به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

پروژه‌محور

دوره های مکتب‌پلاس طوری طراحی شده اند که محتوای آموزش دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

حضور راهنما برای دوره‌ها

برای هر دوره افرادی متخصص در آن حوزه به نام راهنما حضور دارند. پروژه های شما توسط راهنما ها تصحیح خواهند شد و با ارائه بازخوردهای مختلف به شما فرایند یادگیری را تسهیل می کنند.

ارتباط با دیگر دانشجویان دوره

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید و سوالات خود در ارتباط با دوره را با آن‌ها در میان بگذارید.

آزمون، تمرین و محیط تعاملی

با قرار گرفتن آزمون های مختلف و یا تمرین‌ها در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

آموزش های ویدئویی کوتاه

آموزش های مکتب‌پلاس ویدئوهای کوتاه می باشد. سعی شده است که در ویدئوهای بسیار کوتاه آموزش های مورد نیاز برای انجام پروژه های مختلف آموزش داده شود و مفاهیم مورد نیاز به کاربر منتقل شود.

نمونه‌‌ای از گواهی‌نامه رسمی دانشگاه تهران:

(برای بزرگ‌نمایی روی عکس کلیک کنید)

استعلام گواهی‌های صادر شده در سایت دانشگاه تهران

مکتب‌پلاس با دوره های آموزشی برنامه نویسی کامپیوتر و حوزه فناوری اطلاعات آغاز شده است. به زودی منتظر دوره های مکتب‌پلاس در حوزه های دیگر باشید.

دوره های مکتب‌پلاس به دلیل هزینه بالای تولید دوره، هزینه پشتیبانی دوره و تصحیح پروژه‌ها و دیگر موارد رایگان نیستند و امکان ارائه رایگان آنها وجود ندارد. برای دسترسی به دوره و همچنین کسب گواهی‌نامه نیاز است که در دوره ثبت نام کرده و شهریه مربوط به دوره را پرداخت کنید.

به شما اطمینان می دهیم که دروس دانشگاهی مکتب‌خونه که تا به حال در اختیار شما قرار گرفته اند یا از این به بعد ضبط می شوند، همچنان رایگان در دسترس شما قرار خواهند گرفت.

اولین دوره های مکتب‌پلاس که میتوانید در آنها شرکت کنید:

آموزش مقدماتی نرم‌افزار اتوکد 2بعدی
احمد عظیمی مکتب‌خونه
حسابداری و مدیریت مالی برای مدیران
فرشاد محمدپور دانشگاه تهران
مدیریت استراتژیک
آرش خلیلی نصر دانشگاه تهران
آموزش اندروید
مهدی کاظمی دانشگاه تهران
آموزش مقدماتی نرم‌افزار آباکوس Abaqus
امیرحسین آقاسیدمیرزابزرگ دانشگاه تهران
اصول بازاریابی
امیر پاشا دانشگاه تهران
طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌ها با آردوینو
محمدپارسا کریمی دانشگاه تهران
آموزش برنامه‌نویسی با نرم‌افزار متلب MATLAB
معین سلیمی دانشگاه تهران
مدیریت عملیات
سید احسان الهی دانشگاه تهران
نرم‌افزار COMFAR III به همراه مبانی مطالعات اقتصادی
مجید عقلایی دانشگاه تهران
طراحی وب سایت (Front-End)
امیرحسین ناظم دانشگاه تهران