ایران را همکلاسی خود کن

از اساتید دانشگاهتون فیلم بگیرید و برای مکتب خونه بفرستید تا همه فرصت استفاده از دانش اساتید برتر رو داشته باشن...
از ترم پاییز 96 این امکان فراهم شده که هرکسی بتونه از کلاسهای دانشگاهی استاد محبوبش فیلم بگیره و برای ما بفرسته تا روی مکتبخونه قرار بگیره و همه استفاده کنن.
کافیه که داوطلب بشید، با استاد هماهنگ کنید، کل کلاسهای یک ترم رو با کیفیت خوبی فیلمبرداری کنید و برای ما بفرستید تا رایگان روی سایت قرار بگیره.
با این کار ارزشمندتون کلاسهای درس خوبی که تنها عده معدودی توی یه دانشگاه خاص بهش دسترسی دارن، با همه فارسی زبانها به اشتراک گذاشته میشه و هر فرد مشتاق یادگیری در هرجایی میتونه از این کلاسا استفاده کنه. اینجوری گامی برای حذف فاصله‌های جغرافیایی بر‌میدارین و به عدالت آموزشی کمک می‌کنید.
دانشجویان ایرانی خارج کشور و عزیزانی که به دانشگاههای خارج از کشور دسترسی دارین هم دست به کار بشید. اگر میتونین حتما از کلاس اساتید ایرانی خارج از کشور فیلم بگیرید و برای ما بفرستید تا دانشجویان داخل کشور هم از دانش و توانمندی ارزشمند اونا بهره ببرن.
اگه دوس دارین اینکارو بکنین لطفا فرم زیر رو پر کنید تا باهاتون تماس بگیریم. بعد با توجه به فایل استانداردهای فیلمبرداری (که میتونین از لینک زیر دانلودش کنین)، از یکی دو جلسه کلاس فیلمبرداری کنین و یه نمونه از ویدئوهای کلاس رو برامون بفرستین تا از کیفیتش مطمئن بشیم. بعد از اون به فیلمبرداری ادامه بدین و همه جلسات رو فیلمبرداری کنین و برای ما بفرستید تا انتهای ترم بعد از کامل شدن همه جلسات، به اسم خودتون روی سایت قرار بدیم.

برای اطلاع از نحوه‌ی کار اینجا کلیک کن
اگه دوست داری تو هم سهمی در این کار داشته باشی اطلاعاتت رو اینجا وارد کن تا باهات تماس بگیریم:

۲۵۰+ درس دانشگاهی از این دانشگاه‌ها در مکتب‌خونه قرار گرفته:


دانشگاه صنعتی شریف
دانشگاه شهید بهشتی
دانشگاه تربیت مدرس
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه اصفهان
دانشگاه آزاد همدان
دانشگاه همدان
پردیس فنی تهران
دانشگاه امیر کبیر
دانشگاه علوم پزشکی تهران
دانشگاه صنعتی اصفهان
دانشگاه تهران

تو هم میتونی دانشگاه و کلاس خودت رو به مکتب‌خونه اضافه کنی!