خبرها

ربات تقویم تلگرام چیست و چه کمکی به کاربران تلگرام میکند؟

مدیریت زمان، یادآوری وظایف، انجام به موقع کارها و حفظ تمرکز. اینها کلیدواژه هایی اند که امروزه و در این دنیای شلوغ، پرهیاهو و کلافه کننده، به عناصر گمشده زندگی ما انسان‌ها تبدیل شده‌اند. انسان امروزی به کمک نوآوری و تکنولوژی، دستاوردهای بسیاری داشته‌است، اما هیچ کدام از این دستاوردها بی‌هزینه نبوده‌اند. ما برای رسیدن به جایی که امروز ایستاده‌ایم، تمرکز، آرامش و انسجام ذهنی خود را قربانی کرده‌ایم. در این میان، شبکه‌های اجتماعی مانند همیشه متهم ردیف اول‌اند. برای همه ما پیش آمده است که از نوتیفیکیشن‌های مکرر تلگرام و اینستاگرام، به خصوص، شب امتحان و یا در محل کار کلافه شده باشیم و یا از چک کردن‌های پیاپی و ناخوداگاه تلفن همراهمان، آن‌هم در شرایطی که‌ زمان کم و مشغله‌های زیادی داریم، به ستوه آمده باشیم. اما ابزاری که به شما معرفی می‌کنیم، قرار است حسابی به شما کمک کند. ربات تقویم تلگرام !

 

تلگرام، این شبکه اجتماعی محبوب برای حل این مشکل دست به کار شده و در آخرین آپدیتش، از یک ویژگی جذاب و کارآمد رونمایی کرده است: ربات تقویم تلگرام . این ربات، راه حل بسیاری از مشکلات ماست. در ادامه به معرفی بعضی از ویژگی‌های این ربات جالب می‌پردازیم.

لوگو تلگرام

ربات تقویم روزانه رایگان تلگرام ابزاری برای تمام فصول

این ربات که خود دورف، آن را ربات تقویم روزانه رایگان تلگرام نامیده است و ما به اختصار به آن ربات تقویم تلگرام می‌گوییم، کاربردهای متنوع و گسترده‌ای دارد. یکی از جذاب ترین آنها، امکان شخصی‌سازی، مدیریت و زمان‌دار کردن پیام‌های دریافتی است. برای مثال شما می‌توانید کاری کنید که روزانه و در ساعات کاری فقط پیام‌های همکاران را دریافت کنید و پیام‌های هیچ کانال، گروه و یا فرد دیگری برای شما نمایش داده نشود و برعکس، در روزهای تعطیل و در طول سفرهای تفریحی، از همکاران و یا کانال‌های خبری، سیاسی و اقتصادی هیچ پیامی دریافت نکنید. این ویژگی باعث می‌شود چه هنگام کار کردن و چه هنگام وقت گذراندن با خانواده، تمرکز شما حفظ شده و ذهنتان از حواسپرتی‌های آزاردهنده در امان باشد.

ربات تقویم تلگرام

تقویم یا ناظم، مسئله این است

تقویم روزانه رایگان تلگرام همچنین به شما اجازه می‌دهد تا فهرستی از وظایفتان را در روزهای مختلف وارد کرده و مثل هر تقویمی برایش یادآور تنظیم کنید. جالب اینجاست که شما می‌توانید برای روزهای خاصی در هفته و یا ماه برای حضور در تلگرام محدودیت زمانی وضع کرده و دقیقا موقعی که گشت و گذارتان در تلگرام بیشتر از حد تعیین شده طول کشیده است، این تقویم در نقش ناظمی سخت گیر وارد شده و فهرستی از وظایف امروز، روزهای آینده و یا وظایف عقب افتاده را – بسته به تنظیمات مد نظرتان – به شما نمایش می‌دهد. این یادآوری‌های مکرر باعث می‌شود از چرخ زدن‌های وقت‌گیر و بی‌حاصل در کانال‌ها و گروه‌ها دوری کرده و از زمان گران‌بهای خود، به بهترین شکل استفاده کنید.

پیشکار جدید شما، تقویم تلگرام

سالگرد ازدواج خود را فراموش می‌کنید؟ باید تولد دوستانتان را تبریک بگویید؟ یادآوری هر روزه وظایف کارمندان و همکاران، زمانبر و خسته کننده است؟ هر روز با فرزندتان تماس می‌گیرید تا او را از خواب بیدار کنید؟ باید به صدها نفر عید را تبریک بگویید؟ ربات تقویم تلگرام نه تنها همه این‌ها را به شما یادآوری می‌کند بلکه خودش این وظایف را به جای شما انجام می‌دهد. با تنظیمات و فیلترهای هوشمند و مختلفی که این ربات در اختیار شما گذاشته، فقط کافی است یکبار روزها و ساعت‌هایی را که میخواهید کارها انجام شوند مشخص کنید تا این ربات با پیام‌های پیش‌فرض متنوع و قابل ویرایش و شخصی سازی، همه این وظایف را به جای شما انجام دهد.

سالگرد ازدواج و تولد دوستان را تبریک بگوید، وظایف کارمندانتان را یادآوری کند و هر روز راس ساعت ۹ با اکانت تلگرام دخترتان تماس بگیرد. شما حتی می‌توانید پوشه‌هایی را مشخص کنید تا این ربات همه محتویات آنها را در روزهایی مشخص، برای رییس، همکار و یا دوستان شما بفرستد. این ویژگی دوست داشتنی ذهن شما را از وظایف ساده، مهم و البته گاها وقت گیر! که دائما باید به یاد داشته باشید آزاد کرده و شما می‌توانید با ذهنی آسوده و متمرکز به انجام کارهای مهم‌تری بپردازید.

جمع بندی

علاوه بر امکانات فوق العاده‌ای که بالاتر گفته شد، ربات تقویم روزانه رایگان تلگرام ویژگی‌های جالب و کاربردی زیادی دارد و در به‌روز رسانی‌های بعدی تلگرام،  قطعا ویژگی‌های کاربردی دیگری نیز به این ربات اضافه می‌شود. پس توصیه می‌کنیم اگر تمرکز در محل کار، آرامش در زمان‌های غیرکاری، انجام به موقع وظایف مهم و فراموش نکردن مناسبت‌های خاص برای شما مهم است، بلافاصله بعد از خواندن این متن ربات تقویم تلگرام را امتحان کرده و از تاثیر شگفت‌انگیز آن در کاهش آشفتگی ذهنی لذت ببرید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا