مکتب‌خونه، آموزش مجازی با کیفیت برای همه

مکتب‌خونه بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در ایران است که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف مکتب‌خونه در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت بالا برای همه‌ی فارسي‌زبانان است. ما اعتقاد داریم که هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود. نباید سن و سال، مکان، موقعیت یا امکانات مالی فرد، وی را از یادگیری و موفقیت باز دارد.
مکتب‌خونه آکادمی آنلاین تخصص‌ها

تاریخچه مکتب‌خونه

تاریخچه مکتب خونه
سرآغاز مکتب‌خونه

مکتب‌خونه از آغاز فعالیت خود تاکنون با ضبط و ارائه دروس اساتید برتر از دانشگاه‌های تراز اول کشور و ارائه رایگان آن‌ها مجموعه‌ای بي‌نظیر از بیش از 400 درس و 15,000 ساعت ویدئو آموزشی با کیفیت و رایگان در حوزه های مختلف تولید کرده است. سالانه میلیون ها نفر فارسی زبان در داخل و خارج از ایران از محتواهای مکتب خونه استفاده می کنند.
تاریخچه مکتب خونه
دوره های مهارت محور

سال 1395 مکتب‌خونه برای اولین بار در ایران نسل جدید آموزش مجازی با متد تعاملی MOOC را ارائه داد. دوره‌های مکتب‌پلاس دوره های مهارت محور کوتاه‌مدت کاربردی هستند که با همکاری دانشگاه‌های برتر کشور تهیه مي‌شوند و به صورت تعاملی ارائه مي‌شوند. هدف از این دوره‌ها تربیت نیروی کار مورد نیاز برای ورود به بازار کار است به صورتی که افراد با کسب مهارت مورد نیاز و گذراندن دوره، می‌توانند در شرکت‌ها یا به صورت فردی مشغول به کار شوند و کسب درآمد کنند.
تاریخچه مکتب خونه
همایشها و رویدادها

سال 1397 مکتب‌خونه محصول جدیدی با عنوان همایش ها و رویدادها در اختیار مخاطبان قرار داد. هدف این محصول دسترسی رایگان علاقه‌مندان به ویدئوهای تعداد پرشماری رویداد علمی در داخل و خارج از کشور است.

محصولات ما

دروس دانشگاهی
دسترسی رایگان به فیلم‌های دروس برترین دانشگاه‌های ایران
هدف از دروس دانشگاهی مکتب‌خونه و ارائه رایگان آن‌ها اینست که همه افراد بتوانند به صورت رایگان از محتوای آموزشی با کیفیت دانشگاه‌های برتر استفاده کنند تا به دلیل محدودیت‌های مالی هیچ فردی از لذت آموزش محروم نباشد.
بیشتر بخوانید
دوره‌های مکتب پلاس
دوره‌های کوتاه‌مدت کاربردی جهت تربیت نیروی کار مورد نیاز برای ورود به بازار کار، پروژه‌محور، همراه با حضور راهنمای آموزشی، وجود آزمون، تمرین و محیط تعاملی برای افزایش عمق یادگیری
بیشتر بخوانید
همایشها و رویدادها
دسترسی به ویدئوی ضبط شده همایش‌ها، سخنرانی‌ها، کارگاه‌ها و سایر رویدادهای علمی به صورت رایگان
بیشتر بخوانید