سئو کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه سفید: فرزند طلایی گوگل اساساً بهینه سازی موتور جستجو را دقیقاً همانطور که گوگل از شما می خواهد انجام می دهد. بیایید مرور کنیم که گوگل چگونه می خواهد همه وب سایت ها را بهینه کند؟ 

سئو کلاه سفید چیست؟

در اصطلاحات بهینه سازی موتور جستجو (SEO) سئو کلاه سفید به استفاده از استراتژی ها، تکنیک‌ها و تاکتیک‌های بهینه سازی اشاره دارد که بر روی مخاطبان انسانی واقعی نه ربات های موتورهای جستجو تمرکز می کنند و کاملاً از قوانین و سیاست های موتور جستجو (GOOGLE) پیروی می کنند. تمرکز اصلی سئو کلاه سفید درواقع جذب هدفمند و واقعی کاربر در بهترین و ایده ال ترین حالت ممکن میباشد. به عنوان مثال ، وب سایتی که برای موتورهای جستجو بهینه شده است ، بر ارتباط و رتبه بندی ارگانیک تمرکز دارد ، که با استفاده از روشهای سئو کلاه سفید بهینه سازی می شود.

برخی از نمونه تکنیک های سئوی کلاه سفید شامل استفاده از:

چرا سئوی کلاه سفید ارزش زمانی دارد؟

سئو کلاه سفید به چند دلیل ارزش صرف وقت و هزینه را دارد. ابتدا می توانید از آنچه به کاربر ارائه می دهید احساس خوبی داشته باشید. گویی شما صاحب فروشگاهی هستید که در آن همه چیز به وضوح مشخص شده و سازمان یافته است. راهروها و قفسه ها تمیز هستند ، از نظر ظاهری وسایل بسیار خوبی دارید و فروشندگان بدون فشار و تحمیل برای خرید اجناس، خوش برخورد و دلسوز هستند. سئو کلاه سفید بهترین نوع سئو است که باعث جلب رضایت مخاطبین و موتورهای جستجو می شود. پس درنتیجه کسانی که قصد سرمایه گذاری طولانی مدت در وب سایت خود دارند بیشتر از سئو کلاه سفید استفاده میکنند.

سئو کلاه سفید به نوعی از بهینه سازی موتور جستجو اشاره دارد که با دستورالعمل های کیفی اپراتورهای موتور جستجو مطابقت دارد و از روش های هرزنامه استفاده نمی کند. به همین جهت سئوی کلاه سفید، سئو اخلاقی نیز نامیده می شود.

چرا استفاده از تکنیک های سئو کلاه سفید مهم است؟

عدم استفاده از تکنیک های سئو کلاه سفید می تواند سایت شما را از نظر Google و سایر موتورهای جستجو محروم کند. گوگل به عنوان موتور جستجوی شماره یک دنیا، میلیاردها نفر در روز از آن بازدید می کنند و هر بازدید پتانسیل کشف سایت شما توسط کاربر جدید را دارا می باشد. گوگل منبع ترافیکی غیر قابل انکار برای وب سایت شماست و محرومیت از آن می تواند منجر به افت شدید بازدید وب سایت و حتی تجارت شما شود. تمام کارهایی که در وب سایت انجام می دهید را در نظر بگیرید و سپس به این فکر کنید که محرومیت استفاده از موتور جستجوی رایج اینترنت (GOOGLE) چیست؟

بدتر از آن ، با محرومیت از حضور در Google ، هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که وب سایت شما مجددا در لیست موتور جستجو قرار بگیرد و ممکن است وب سایت شما برای همیشه از لیست موتور جستجو حذف شود. ممنوعیت مادام العمر از طرف Google عواقب زیادی به دنبال خواهد داشت.

آیا باید از تکنیک های سئو کلاه سفید پیروی کنیم؟

قطعاً بله! اجرای روش های سئو کلاه سفید بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت و تجارت اخلاقی ، با موفقیت پایدار است. در اینجا به برخی از مراحلی را که باید دنبال کنید برای اطمینان از اینکه مطالب سایت شما کاملاً مطابق با تکنیک های سئو کلاه سفید است، اشاره می کنیم:

محتوایی با کیفیت بالا ایجاد کنید که نیاز بازدیدکنندگان شما را برآورده کند و به حل مشکلات آنها کمک کند. (برای دستیابی به مرتبط ترین کلمات کلیدی که محتوای سایت شما باید برای آنها بهینه شود ، از ابزار تحقیق کلمات کلیدی سئو (SEO) استفاده کنید.سپس بر استفاده از آن کلمات کلیدی در محتوای عالی مانند مقالات و فیلم های مناسب ، که با هدف کلمه کلیدی و کاربر نهایی شما مطابقت دارد ، تمرکز کنید).

بهترین روش ها را هنگام ایجاد توضیحات متا برای هر صفحه در وب سایت خود دنبال کنید تا به موتورهای جستجو و کاربران کمک کنید محتوای شما را کشف کنند.

هنگام سازماندهی اطلاعات سایت خود مراقب باشید. سایتهایی که دسترسی به آنها برای کاربران آسان است ، در نتایج جستجوی ارگانیک نیز عملکرد بهتری دارند.

اقدامات سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید شامل تکنیک های زیر است:

OnPage Optimization) خشی از بهینه سازی موتور جستجو را تشریح می کند که از عناصر فنی و ساختاری یک وب سایت و همچنین محتوا تشکیل شده است. بهینه سازی OnPage برای موفقیت یک وب سایت قابل توجه است.هدف از بهینه سازی OnPage بهبود رتبه بندی موتور جستجو در یک وب سایت از طریق پیشرفت در فناوری ، محتوا و ساختار است. بهینه سازی Onpage باید دید یک وب سایت را در موتورهای جستجو بهبود بخشد و قابلیت استفاده از وب سایت را بهبود بخشد.)

ویدئو پیشنهادی : آموزش رایگان سئو 

 

مزایای سئو وایت هت

سئوکلاه سفید مزایای مختلفی برای اپراتور وب سایت دارد:

مشکلات سئو کلاه سفید

ارتباط با بهینه سازی موتور جستجو:

از آنجا که گزینه های جستجوگر کلاه سفید نسبتاً محدود است ، بسیاری از افراد جستجوگر در واقع خود را به این حوزه محدود نمی کنند. بیشتر آنها در منطقه خاکستری کار می کنند (این محدوده سئو کلاه خاکستری نیز نامیده می شود). این شامل روش های سئو کلاه سفید است ، اما در عین حال فراتر از حد مجاز خود را به منطقه سئو کلاه سیاه می کشاند. روش های خالص کلاه سیاه مانند پوشاندن لباس ، صفحات درب منزل و ارسال هرزنامه از آنها صرف نظر می شود ، اما ممکن است به عنوان مثال ، از طریق برخی روشهای غیر قابل مشاهده ، پیوندهای غیر طبیعی ایجاد کند.

 

ویدیو پیشنهادی : آموزش دیجیتال مارکتنیگ

 

در دراز مدت ، سئو کلاه سفید تنها راه ماندن در رتبه بندی مداوم و محکم است. به همین دلیل ، وب سایتهایی که حضور آنها مطابق با SERP است در دراز مدت از اهمیت زیادی برخوردار هستند، باید منحصراً به روشهای کلاه سفید اعتماد کنند تا مبادا تجارت خود را، روزی از دست دهند.

به گوگل کمک کنید تا سایت شما را پیدا و درک کند

آیا تولید محتوای شگفت انگیز کافی است؟ نه! اگر گوگل در مشاهده سایت شما دارای مشکلی باشد (بخاطر داشته باشید ، گوگل رباتی است که کد را می خواند ، آنچه را که ما می بینیم نمی بیند) ، شما در رتبه بندی قرار نخواهید گرفت. برای اینکه مطمئن شوید که سایت شما قابل فهرست شدن است (می توانید از robot.txt خود استفاده کنید تا به گوگل بگویید که می خواهید چه صفحاتی را خزنده کند و کدام یک را خیر) ، گوگل می تواند به درستی سایت شما را خزنده کند و شما یک نقشه سایت مناسب دارید با تمام صفحات مهم. استفاده از کنسول جستجوی گوگل برای بارگذاری نقشه سایت و دیدن اینکه آیا در خزیدن سایت شما مشکلی وجود دارد یا نه، ابزار بسیار خوبی است.

پیوند(لینک) داخلی خوب در وب سایت شما نیز از مواردی است که باید به خاطر داشته باشید. صفحات مهم را باید در فهرست صفحات وبسایت خود پیدا کنید و از یک صفحه به صفحه دیگر پیوند دهید. این می تواند به تجربه کاربر بازگردد (وقتی به عنوان کاربر نتوانید به درستی در یک سایت جستجو و پیمایش کنید بسیار آزار دهنده است) ، اما پیوند داخلی همچنین به گوگل کمک می کند تا بفهمد کدام صفحات مهم هستند و کدام یک نه.

مقاله پیشنهادی : الگوریتم مرغ مگس خوار 

 

پوشیدن کلاه سفید

بسته به کلاهی که برای پوشیدن انتخاب کرده اید ، سئو می تواند به موفقیت سایت شما کمک کند یا مانع پیشرفت آن شود. سئو کلاه سفید نیروگاهی است ، که محتوای مربوطه ، کلیک ها ، دید بیشتر ، فرصت های تبدیل بیشتر و سایر مشاغل تجاری را ارائه می دهد. حتما در مورد اینکه کدام تاکتیک ها، سفید و سیاه هستند اطلاعات کافی دارید ، بنابراین روش مناسب را برای بهینه سازی موتور جستجو سایت خود انتخاب می کنید!

خروج از نسخه موبایل