فراموشی رمز عبور
اگر رمز خود را فراموش کردید با نوشتن آدرس پست الکترونیک خود در قسمت زیر میتوانید رمز عبور جدید بسازید.


با شرکت در نظرسنجی، به ما در بهبود کیفیت درس‌های مکتب‌خونه کمک کنید.
از پیشنهاد شما سپاسگزاریم .
خطایی رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید .
لطفاً منتظر بمانید...

مبانی مدیریت استراتژیک + گفت‌وگوی ویژه با پروفسور رابرت گرنت

معرفی درس

همانطور كه مي دانيد،عمده مساله اي كه امروز كشور به آن دچار است،مشكلات مديريتي است.در اين مجموعه ويديو هاي كوتاه سعي شده است كه با يكي از اصلي ترين حوزه هاي دانش مديريت كه همان مديريت استراتژيك است آشنايي اوليه ايجاد گردد و مطالب بر اساس آخرين رفرنس هاي بين المللي ارايه شود تا آخرين دستاورد هاي اين حوزه به طور كاربردي آموزش داده شود.
بديهي است كه مطالب تكميلي تر را مي توانيد در كتب مرجع اين حوزه(مانند كتاب مديريت استراتژيك با رويكردي امروزي،اثر رابرت گرنت،انتشارات آريانا) و يا دوره هاي تكميلي بيابيد.
کتاب مدیریت استراتژیک با رویکرد امروزی

آرش خليلي نصر،عضو هيات علمي دانشكده مديريت و اقتصاد دانشگاه صنعتي شريف هستند.ايشان سابقه پروژه هاي متعددي را در حوزه مديريت استراتژيك دارند و در صنايع گوناگون از قبيل صنعت بانكداري،پتروشيمي،سلامت،برق و... تجارب درخشاني در تدوين و پياده سازي استراتژي دارند.
آرش، همكاري بسيار نزديكي با دانشمندان درجه اول و مطرح در اين حوزه مانند رابرت گرنت داشته و كتاب ايشان را به زبان فارسي برگردانده اند.همچنين ايشان به همكاري مشترك علمي و عملي با اساتيد برجسته ايراني مانند دكتر علينقي مشايخي و دكتر محمد رضا آراستي پرداخته اند.
دكتر خليلي نصر،جز معدود مشاوران و مدرسان تاييد شده شركت فنلاندي QPR در ايران هستند و دانش پياده سازي نرم افزار هاي مختلف در اين حوزه را به ايران وارد كرده اند.
در دانشكده مديريت و اقتصاد دانشگاه صنعتي شريف،ايشان درس پياده سازي استراتژي،تدوين استراتژي ، سمينار مديريت استراتژيك(ويژه دانشجويان دكتري) و روش تحقيق را ارايه كرده اند.
براي تماس با ايشان مي توانيد از طريق ايميل ذيل سوالات خود را از ايشان به طور مستقيم بپرسيد يا پيشنهادات خود براي دوره هاي آتي را ارايه كنيد:
topstrategicmanagers@gmail.com

لیست جلسات 18 جلسه