فراموشی رمز عبور
اگر رمز خود را فراموش کردید با نوشتن آدرس پست الکترونیک خود در قسمت زیر میتوانید رمز عبور جدید بسازید.


سوال های متداول مکتب‌پلاس

چرا در هنگام ثبت نام دوره نیاز به کد ملی است؟

برای بررسی هویت افراد و صدور گواهی نامه پایان دوره نیاز است که کد ملی وارد شود.

آیا پس از خرید دوره، امکان پس گرفتن پولم را دارم؟

به دلیل اینکه پس از خرید دوره شما به تمام محتوای دوره دسترسی خواهید داشت، امکان بازگرداندن پول شما وجود ندارد. قبل از خرید دوره می توانید بخش های رایگان دوره را مشاهده کنید تا با محتوای دوره و کیفیت آن بیشتر آشنا شوید.

آیا دوره ها دارای کلاس حضوری یا آزمون حضوری هستند؟

خیر؛ دوره ها به صورت کاملا مجازی هستند و هیچگونه کلاس یا آزمون حضوری برای دوره ها وجود ندارد.

آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟

بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟

خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.

حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟

برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟

بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟

پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود. هزینه ارسال بر عهده کاربر خواهد بود.سوال های متداول مکتب‌خونه

  آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟

در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.

  آیا می توان با مراجعه به دفتر مکتب خونه به صورت حضوری درس ها را دریافت کرد؟

متاسفانه امکان این امر وجود ندارد. تنها راه دسترسی به درس ها، سایت مکتب خونه است.

  اگر بخواهیم درسی برای مکتب خونه ارسال کنیم چه روندی باید طی کنیم؟

اگر خودتان درسی تهیه کرده اید لطفا یک نمونه فایل از آموزش را در سایت تخته سفید آپلود نمایید و لینک و توضیحات مربوط به درس را برای ما ایمیل کنید تا آن را بررسی کنیم و بهتون اطلاع دهیم.

 اگر بخواهیم درسی از سایت های انگلیسی بر روی مکتب‌خونه قرار بگیرد چه روندی باید طی کنیم؟

شما می‌توانید این ویدئوها را در سایت تخته‌سفید آپلود نمایید و لینک آن ها را برای ما ارسال کنید و در صورتی که از نظر محتوا مناسب باشند و مشکلی از نظر کپی رایت وجود نداشته باشد آن را بر روی سایت قرار می‌دهیم.

  اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟

در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.

  آیا شما با سایت های دیگری برای فروش فیلم ها همکاری دارید؟

سایت مکتب خونه با هیچ سایت دیگری در زمینه فروش فیلم کلاس ها همکاری ندارد و در صورت مشاهده چنین موردی از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید.

  آیا درسی وجود دارد که ضبط شده اما روی سایت قرار نگرفته باشد؟

تمام دروس بعد از ضبط و آماده شدن بر روی سایت قرار می گیرند.

  آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟

ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.

  چرا از بعضی رشته ها درسی بر روی سایت قرار نگرفته است؟

ما همواره در تلاش بوده ایم که از رشته های مختلف درس های متفاوتی ضبط نماییم ولی پوشش دادن تمام رشته ­ها کمی دشوار است. ان شاءالله در آینده به تدریج رشته های جدیدی به سایت اضافه خواهد شد.

  آیا دروس ارشد بر روی سایت قرار دارند؟

در حال حاضر تمرکز ما بر روی درس های مقطع کارشناسی است و سعی می کنیم بیشتر دروس پایه را تهیه نماییم. در عین حال بعضی دروس کارشناسی ارشد و دکترا نیز روی سایت قرار دارند.