هزینه تایپ پایان نامه

دربین تمامی مراحل انجام و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری، هزینه تایپ پایان نامه یکی از مباحث بسیار مهم است که اکثر مواقع خیلی مورد توجه قرار نمی‌گیرد. صرف نظر از زمانی که شما برای به ثمر رسیدن تحقیقات خود صرف می‌کنید، گاهی پیش می‌آید برای بهینه کار کردن یک سری از مراحل دفاع از پایان نامه را به دست کاردانش بسپرید. یکی از این مراحل، مرحله‌ی تایپ فوری پایان نامه است. حتما باید در نظر داشته باشید که تایپیست مدنظر شما به اصول نگارش پایان نامه‌ی فارسی مسلط بوده و با تایپ ده انگشتی آشنا باشد. برای پیشرفت بهتر کار تایپ پایان نامه، می‌توانید با یک برنامه ریزی ساده و رعابت زمان بندی قدم به قدم دست نویس‌های خودتان را با مطالب تایپ شده‌ی تایپیست تطبیق دهید.

تعرفه تایپ

پارامترهای متعددی برای تعیین تعرفه تایپ پایان نامه وجود دارد. معمولاً تعرفه‌ تایپ بر اساس صفحه مشخص می‌شود. هر صفحه استاندارد تایپ ۲۵۰ کلمه در نظر گرفته می‌شود و این ۲۵۰ کلمه تقریباً معادل ۱۸ خط با فونت  B Nazanin 14  است. طبیعی است که اگر سفارش تایپ فوری پایان نامه داشته باشید، تعرفه تایپ پایان نامه دو یا سه برابر حالت عادی خواهد بود. علاوه بر تعیین تعرفه تایپ بر اساس صفحه، روش‌های دیگری مانند تعیین تعرفه تایپ بر اساس کلمه و دقیقه هم وجود دارد.

ویدئو پییشنهادی : تایپ ده انگشتی چیست و چه مزایایی دارد؟

به طور کلی تایپ فایل‌های صوتی و تصویری معمولاً بر اساس دقیقه قیمت گذاری می‌شوند. تایپ ده انگشتی به زبان ساده یعنی شما با لمس دکمه‌های کیبورد و بدون نگاه کردن به صفحه‌ی کیبورد تایپ کنید. به طور متوسط افراد در حالت عادی می‌توانند در دقیقه ۲۰ تا ۳۰ کلمه تایپ کنند. اما جالب است بدانید گذراندن دوره‌ی آموزش تایپ ده انگشتی  باعث می‌شود که سرعت تایپ شما حداقل سه برابر شود. از مزایای تایپ ده انگشتی می‌توان به صرفه جویی در زمان، تمرکز و سلامتی در ازای کمتر نشستن پشت سیستم اشاره کرد.

هزینه تایپ پایان نامه
هزینه تایپ پایان نامه

آخرین نرخ تایپ

عوامل زیر می‌توانند در تعیین تعرفه قیمت تایپ پایان نامه به صورت صفحه‌ای، کلمه‌ای و حتی دقیقه‌ای اثر داشته باشند و ضروریست کارفرما و تایپیست این موارد را در برآوردن قیمت در نظر بگیرند:

 • تعداد کلمات غیر فارسی
 • فرمول نویسی
 • جدول
 • نمودار
 • طراحی برگه‌های امتحانی
 • تحقیق دانش آموزی و دانشجویی
 • ویرایش دستوری و نگارشی متون
 • تایپ از روی دست نوشته‌ها
 • متون دارای کلمه تخصصی
 • تایپ از روی دست نوشته‌های بد خط و ناخوانا
 • تایپ از فایل‌های اسکن شده با وضوح پایین
 • نوشتن پاورقی
 • رعایت نیم فاصله

پایان نامه نتیجه و گزارش یک کار علمی است. اگر شما در نظر دارید تحقیقات خودتان را در قالب جملات و پاراگراف بنویسید، تک تک موارد بالا در نگارش و تایپ پایان نامه اهمیت خودشان را نشان می‌دهند.

ویدئو پییشنهادی : وظیفه‌ی تایپیست?شغل تایپیست و ویژگی های یک تایپیست

پیش از جلسه‌ی دفاع از پایان نامه، داور پایان نامه گزارش شما را خواهد خواند و اگر گزارشی منطبق بر اصول نگارش فارسی پایان نامه نداشته باشید، ممکن است پیش داوری بدی در ذهن داور شما شکل بگیرد و زحمات چندین ماهه شما در زمینه‌ی تحقیقات پایان نامه به هدر برود. اگر زمان کافی برای تایپ پایان نامه ندارید، عبارت هزینه تایپ پایان نامه را جستجو کرده و با سایت‌های معتبر تایپ آشنا شوید. مطمئناً با یک قیمت دانشجویی و در یک زمان مطلوب به بهترین نتیجه خواهید رسید.

لیست هزینه تایپ

لیست هزینه تایپ

زبان تایپ در هزینه تایپ فاکتور موثری است. مثلاً در یک دسته بندی کلی، تایپ به زبان چینی هزینه بیشتر و تایپ به زبان فارسی به نسبت تعرفه کمتری دارد. هزینه تایپ پایان نامه نیز از این قضیه جدا نیست. اگر در ایران تحصیل می‌کنید، احتمالا گزارش پایان نامه شما باید به زبان فارسی نوشته شود و عواملی چون فرمول نویسی و استفاده از نمودار برای مقایسه نتابج تحقیق‌هایتان از عوامل تاثیر گذار در هزینه تایپ پایان نامه شما خواهند بود.

قیمت تایپ پایان نامه دانشجویی یکی از گزینه‌هایی است که شما باید به دنبال آن باشید. همیشه در نظر داشته باشید که کیفیت را فدای کمیت نکنید. تایپ اصولی گزارش پایان نامه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است بنابراین حتماً قبل از عقد قرارداد با تایپیست، از او نمونه کار بخواهید و شروط اولیه را ذکر کنید. خواسته‌های خود را صریح و واضح بیان کنید و از گفتن شرایط خجالت نکشید. هر چقدر شما در بیان خواسته‌هایتان شفاف باشید، تایپیست کار خود را بهتر انجام خواهد داد.

در آخر

اگر جز آن دسته افراد هستید که نمی‌توانید انجام کارهایی که ازحساسیت بالایی بر خوردار هستند را به شخصی دیگر بسپارید و قصد دارید خودتان تایپ پایان نامه را به عهده بگیرید، اما زمان کافی برای این کار را ندارید، می‎‌توانید با یادگیری تایپ ده انگشتی، سرعا تایپ خود را چند برابر کنید.