زبان خارجی

برترین کتاب‌ها برای یادگیری زبان فرانسه

آیا علاقه به یادگیری زبان فرانسه دارید؟ خب، یکی از بهترین روش های یادگیری فرانسه استفاده از کتاب آموزش زبان فرانسه است. مطمئناً، گزینه‌های دیگری مانند ثبت نام در دوره حضوری، استخدام استاد خصوصی، استفاده از برنامه تلفن همراه و دوره‌های آنلاین، وجود دارد که از طریق آن می‌توانید زبان فرانسوی را بیاموزید. با این حال، برخی از مردم می‌خواهند زبان را به تنهایی بیاموزند و ترجیح می‌دهند از رویکرد سنتی و از کتاب استفاده کنند.

مزیت استفاده از کتاب و خودآموزی این است که می‌توانید با سرعت دلخواه خود پیش بروید و هر زمان که وقت دارید مطالعه کنید. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند از کتاب یاد بگیرند و می‌خواهید به تنهایی زبان فرانسه را بیاموزید یا مهارت‌های خود را تقویت کنید، در این مقاله لیستی از کتاب‌هایی که ممکن است برای شما مفید باشد، آورده شده است.

 

معرفی بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه

فرانسوی کامل همه در یک کتاب Best Overall: Practice Makes Perfect: Complete French All-in-One

مجموعه کتاب‌های Practice Makes Perfect برای یادگیری چندین زبان مختلف استفاده می‌شود. اگر به دنبال یادگیری زبان فرانسوی با یک کتاب مبتدی هستید و سپس در مرحله بعدی به سراغ کتاب‌های پیشرفته‌تر و خاص دیگری بروید، کتابPractice Makes Perfect Complete French all-in-one می‌تواند برای شما مفید باشد.

کتاب آموزش زبان فرانسوی Practice Makes Perfect French شامل: زبان فرانسوی پایه، دستور زبان کامل فرانسوی، مکالمه فرانسوی، جمله ساز فرانسوی، زمان فعل‌های فرانسوی، دستور زبان فرانسوی متوسط و دستور زبان فرانسوی پیشرفته است.

کتاب کامل فرانسوی All-in-One ترکیبی از هر هفت کتاب است. این شامل ۳۷ درس با بیش از ۵۰۰ تمرین است. سیستم آموزشی آن‌ها متکی به یادگیری از طریق تمرینات زیاد است. این کتاب همچنین دارای برنامه‌ای برای دانلود است که شامل فلش کارت‌هایی برای یادگیری واژگان و پخش صوتی با تمریناتی برای تمرین تلفظ است.

 

کتاب آموزش فرانسوی

 

 

بهترین کتاب آموزش زبان فرانسه برای دستور زبان: فرانسوی آسان گام به گام Best for Grammar: Easy French Step-by-Step

اگر در حال یادگیری زبان فرانسوی از ابتدا هستید و می‌خواهید آن را با استفاده از روش گرامری سنتی یاد بگیرید، Easy French Step-by-Step برای شما مناسب است.

همانطور که از نام کتاب مشخص است، این کتاب دارای سیستم تدریجی و گام به گام برای یادگیری زبان فرانسه است.

شما با یادگیری ابتدایی‌ترین مفاهیم دستور زبان شروع کرده و گام به گام جلو می‌روید. این کتاب، مفاهیم را به ترتیب اهمیت با بیش از ۳۰۰ افعال رایج را برای یادگیری به شما ارائه می‌دهد.

این کتاب بیشتر برای دانش آموزان مناسب است زیرا برای یادگیری آسان است و قیمت مناسبی دارد.

 

بهترین کتاب آموزش زبان فرانسه برای برای واژگان Barron’s Mastering French Vocabulary: A Thematical Approach

اگر از قبل مقداری زبان فرانسه بلدید اما می‌خواهید دایره لغات خود را گسترش دهید، این کتاب انتخاب مناسبی برای شماست. همانطور که از نامش پیداست، کتاب جوری نوشته شده است که می‌توانید در مورد موضوعات مختلف و گسترده مثل حمل و نقل، تجارت، پزشکی و … کلمات مهم را بیاموزید.

ویرایش جدید این کتاب شامل یک MP3 صوتی است که شامل ۱۰ ساعت فایل صوتی برای یادگیری بهتر و استفاده همراه کتاب است که به شما کمک می‌کند تلفظ صحیح تمام کلماتی را که از طریق کتاب یاد می‌گیرید راحت‌تر بیاموزید.

بنابراین اگر به دنبال یادگیری لغات بیشتر در زبان فرانسه هستید، این کتاب مخصوص شماست.

 

کتاب آموزش لغات فرانسوی

کتاب Best for Conversation: French All-in-One for Dummies برای یادگیری مکالمه

برخی از مردم از یادگیری زبان‌های جدید با سری کتاب “Dummies” واقعاً لذت می‌برند. اگر شما جزو این دسته از افراد هستید، منابع متعددی وجود دارد که می‌تواند به شما در یادگیری زبان فرانسوی کمک کند: فرانسوی Dummies، فرانسوی متوسط برای Dummies، افعال فرانسوی برای Dummies، عبارات فرانسوی برای Dummies و فرانسوی برای Dummies Audio Set.

فرانسوی All-in-One for Dummies مجموعه‌ای از تمام این منابع در یک کتاب به همراه یک سی دی صوتی است. مجموعه French for Dummies دارای روشی ساده برای یادگیری زبان فرانسه از جمله مهارت‌های صحبت کردن، خواندن و نوشتن است.

 

کتاب آموزش فرانسه

 

Best for Self-Study: Berlitz Self-Teacher for French

Berlitz به دلیل داشتن موسسات زبان و کتاب‌های متعدد برای یادگیری زبان‌های بین‌المللی بسیار شناخته شده است.

اگر به سیستم آموزشی Berlitz علاقه دارید و می‌خواهید از کتابی استفاده کنید که مخصوص برای خودآموزی طراحی شده باشد، توصیه می‌کنم این کتاب را در لیست بررسی‌های خود برای انتخاب کتاب آموزش زبان فرانسه، در نظر بگیرید.

سیستم آموزشی Berlitz ادعا می‌کند که می‌تواند زبان جدیدی را به شما از طریق روش‌های طبیعی و بدون حفظ کردن و تمرینات دستور زبان به شما آموزش دهد. در نتیجه در این کتاب، توضیحات و تمرینات خاص گرامری زیادی نخواهید دید.

هدف آن‌ها این است که شما زبان را از طریق مکالمات یاد بگیرید که البته برای این منظور، شامل تمرینات شفاهی و نکات تلفظی است.

 

کتاب آموزش فرانسوی

 

Runner-up, Best for Self-Study: Teach Yourself: French Beginner to Intermediate از بهترین کتاب‌های خودآموزی

یکی دیگر از کتاب‌های آموزش زبان فرانسه که برای خودآموزی طراحی شده است، دوره کامل زبان فرانسوی مبتدی تا متوسط است.

با این حال، این کتاب برای کسانی مناسب است که از قبل برخی از اصول زبان فرانسه را یاد گرفته‌اند و می‌خواهند به سطح متوسط برسند. هنگام خرید کتاب دو سی دی صوتی نیز دریافت می‌کنید که با دانلود دوره‌ی آنلاین مخصوص آن، می‌توانید به راحتی زبان فرانسوی را یاد بگیرید.

با این کتاب می‌توانید صحبت کردن، خواندن، نوشتن و گوش دادن خود را از طریق مکالمات، واژگان، توضیحات گرامری و تمرینات مختلف تقویت کنید.

 

Best for Visual Learners: Complete Language Pack: French

DK دارای مجموعه‌ای از کتاب‌های مختلف برای یادگیری زبان‌های مختلف است که شهرت زیادی نیز به دلیل جذابیت بصری خود کسب کرده‌اند.

اگر به دنبال کتابی همراه با عکس برای یادگیری زبان هستید، این مجموعه انتخاب خوبی برای شماست.

به گفته روی جلد کتاب، شما می‌توانید فقط در ۱۵ دقیقه در روز زبان فرانسه یاد بگیرید این کتاب آموزش زبان فرانسه تصویری، شامل ۶۰ برنامه درسی ۱۵ دقیقه‌ای است که بر اساس مکالمات ساده اما واقعی روزمره تنطیم شده‌اند.

در صورت خرید مجموعه کامل، یک کتاب عبارات فرانسوی جیبی و راهنمای دستور زبان اصلی فرانسه دریافت می‌کنید. همچنین این مجموعه شامل ۲ برنامه است که با بارگزاری آن‌ها می‌توانید در هر زمان از روز و هر کجا از آن‌ها برای تقویت زبان فرانسه خود استفاده کنید.

 

کتاب عبارات فرانسوی

Best for Study Tips: Fluent in French

مسلط به زبان فرانسوی: کامل‌ترین راهنمای مطالعه برای یادگیری زبان فرانسه کتابی است که توسط خالق وبلاگ محبوب زبان و فرهنگ فرانسه talkinfrench نوشته شده است.

این کتاب به جای اینکه فقط حاوی اطلاعاتی در مورد زبان فرانسوی باشد، نکات زیادی در مورد چگونگی یادگیری بهتر زبان، مانند نحوه مطالعه موثر زبان فرانسوی، منابع و ترفندهای مختلف برای یادگیری سریع‌تر و حفظ انگیزه یادگیری در طولانی مدت نیز ارائه می‌دهد.

بنابراین، این کتاب بیشتر راهنمای مطالعه یادیگری زبان فرانسوی است تا کتاب آموزش آن. بنابراین اگر کتابی می‌خواهید که برای تدوین برنامه موثر در یادگیری زبان فرانسه به شما کمک کند، این کتاب مناسب شما است.

 

یادیگری زبان فرانسوی

Best Multimedia: Living Language French, Complete Edition

اگر از یادگیری با استفاده از انواع مختلف رسانه لذت می‌برید، این برنامه را یکبار امتحان کنید. ۱۰ دقیقه کافی است تا عاشق آن شوید.

دوره زبان زنده فرانسه، مجموعه‌ای کامل از سطح مبتدی تا پیشرفته است و شامل سه کتاب آموزش زبان فرانسه، نه سی دی صوتی و مطالب آموزشی آنلاین است.

این کتاب شامل ۴۶ درس با تمرینات مروری، واژه نامه و خلاصه دستور زبان است. سی دی‌های صوتی شامل واژگان، دیالوگ‌ها و تمرینات صوتی است و مطالب آنلاین شامل فلش کارت‌ها، بازی‌ها و آزمون‌های مختلف است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا