زبان خارجی

راهنمای جامع خرید کتاب آموزش زبان اسپانیایی

اولین گام برای یادگیری زبان اسپانیایی تهیه ابزارهای لازم آن مانند کتاب آموزش زبان اسپانیایی است. اگر در خرید کتاب، انتخاب درستی داشته باشید این زبان را سریع‌تر یاد می‌گیرید. جالب است بدانید که این زبان در ۲۱ کشور تبدیل به زبان رسمی شده است به همین خاطر سازمان ملل، آن را یکی از زبان‌های رسمی جهان معرفی کرد. درواقع، حدود یک‌سوم مردم جهان به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند و دومین زبان زنده جهان بعد از زبان چینی به‌حساب می‌آید.

بنابراین تعداد اشخاصی که مایل به یادگیری این زبان هستند بسیار زیاد بوده و معمولاً هم این عزیزان خواهان یادگیری سریع زبان اسپانیایی هستند. حال اینکه آیا می‌توان در زمان کوتاهی به این زبان خارجی تسلط پیدا کرد یا خیر؛ جواب بله است اما جهت یادگیری سریع زبان اسپانیایی به‌خصوص اگر به‌صورت خود خوانی قصد یادگیری آن را دارید بایستی پشتکار لازم را داشته و ابزار موردنیاز آن را که شامل کتاب‌های خودآموز اسپانیایی و فیلم‌های آموزشی است فراهم کنید.

در ادامه، ۷ مورد از بهترین کتاب‌های آموزشی زبان اسپانیایی را معرفی کرده‌ایم که توصیه می‌کنیم چند تا از این کتاب‌های مفید را با توجه به سطح خود تهیه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کتاب‌های معروف آموزش اسپانیایی با ما همراه باشید.

کتاب آموزش زبان اسپانیایی (Spanish Language)

کتاب آموزش زبان اسپانیایی (Spanish Language) بایستی استانداردهای لازم را داشته باشد. هر کتاب آموزشی که چاپ می‌شود لزوماً یک کتاب کارآمد و مفید نیست. درواقع در دنیای کتاب، شاهد عرضه کتاب‌های آموزشی بی‌شماری هستیم که فقط تعداد کمی از آن‌ها کارایی لازم را دارند که ما به شما عزیزان، کارآمدترین و قوی‌ترین منابع یادگیری زبان اسپانیایی را معرفی خواهیم کرد.

ضمن اینکه، فقط تهیه کتاب و دیدن فیلم‌های اسپانیایی کافی نیست شما باید روند آموزشی خود را ادامه داده و آن را به یک روتین روزانه تبدیل کنید؛ زیرا زبان‌های خارجی فرار بوده و این تمرین‌های پیوسته و صحبت کردن با دیگران است که باعث تثبیت آن می‌شود.

 

کتاب آموزش زبان اسپانیایی

 

معرفی بهترین کتاب‌های آموزش زبان اسپانیایی

در زیر به معرفی بهترین کتاب‌های آموزش زبان اسپانیایی پرداخته‌ایم:

کتاب Learn to speak Spanish

این کتاب توسط اساتید دانشگاه Alcala اسپانیا نوشته‌شده است و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های حال حاضر آموزش زبان اسپانیایی است. سطح کتاب نیز شامل مبتدی، متوسط و پیشرفته بوده و لغات کاربردی بی‌شماری در آن گنجانده‌شده است. داشتن تمرین‌های بی‌شمار از نقاط عطف این کتاب به‌حساب می‌آید؛ زیرا این تمرین‌های پی‌در‌پی سبب روان شدن زبان می‌شود. همچنین اصول نگارشی نیز همراه با مثال‌های عالی آورده شده است. بنابراین این کتاب را می‌توان یکی از کتاب‌های جامع آموزشی دانست.

 

کتاب Learn to speak Spanish

 

مجموعه کتاب‌های Teach Yourself Spanish

این کتاب‌های آموزشی در لیست بهترین منابع خودآموز قرار دارند و در آن‌ها از تلفظ و یادگیری لغات گرفته تا گرامر به‌صورت حرفه‌ای گنجانده‌شده است. درواقع، تمرکز هر کتاب این مجموعه بر روی یک موضوع است. برای مثال، یک کتاب بیشتر به تقویت مکالمه زبان‌آموز می‌پردازد و دیگری سعی در آموزش تخصصی گرامر دارد. بنابراین تهیه تمام کتاب‌های این مجموعه باعث تقویت زبان‌آموز در همه زمینه‌های آموزشی می‌شود.

 

مجموعه کتاب‌های Teach Yourself Spanish

 

مجموعه کتاب‌های Prisma Nuevo

کتاب Prisma Nuevo اصلاح‌شده کتاب Prisma است و محتوا آن کاملاً به‌روز شده است. این کتاب، یک خودآموز زبان اسپانیایی پرفروش است که در ۶ سطح کاربردی ارائه‌شده است. اولین سطح مربوط به A1 است که مباحث اولیه را به زبان‌آموز آموزش می‌دهد و به ترتیب زیر سطح آن پیشرفته می‌شود:

_ کتاب Nuevo Prisma A1

_ کتاب Nuevo Prisma A2

_ کتاب Nuevo Prisma B1

_ کتاب Nuevo Prisma B2

_ کتاب Nuevo Prisma C1

_ کتاب Nuevo Prisma C2

 

مجموعه کتاب‌های Prisma Nuevo

 

کتاب Hugo in tree month Spanish

این کتاب؛ یک خودآموز زبان اسپانیایی معروف است که از صفر شروع به آموزش زبان اسپانیایی می‌کند. افرادی که قصد یادگیری زبان اسپانیایی در کوتاه‌ترین زمان را دارند می‌توانند با تهیه این کتاب به هدف خود برسند. این کتاب پرفروش ظرف مدت ۱۳ هفته مباحث اصلی و مهم زبان اسپانیایی را به شما عزیزان آموزش می‌دهد. بامطالعه این کتاب هم لغات اسپانیایی را یاد می‌گیرید و هم به گرامر تسلط پیدا خواهید کرد. کتاب Hugo Spanish یکی از کامل‌ترین کتاب‌های موجود برای یادگیری زبان اسپانیایی بدون معلم است.

 

کتاب Hugo in tree month Spanish

 

کتاب Mastering Spanish Vocabulary

این کتاب توسط اساتید زبان اسپانیایی تأییدشده و فروش بالایی به دست آورده است. همان‌طور که از نامش مشخص است به آموزش لغات اسپانیایی می‌پردازد. یادگیری لغات مهم‌ترین موضوع جهت تسلط به زبان خارجی است. بنابراین بایستی ازاین‌گونه کتاب‌های جامع و دیکشنری‌های مختلف به‌منظور افزایش دایره لغات استفاده کرد.

 

کتاب Mastering Spanish Vocabulary

 

کتاب Spanish verb 501

تمرکز این کتاب بر روی آموزش افعال اسپانیایی است. یکی از بیشترین مشکلات زبان آموزان مربوط به افعال و محل قرار دادن آن‌ها است. اگر زبان‌آموز بر افعال تسلط پیدا کند قطعاً مسیر یادگیری برای تسلط بیشتر او هموار می‌شود و سریع‌تر می‌تواند با این زبان ارتباط برقرار کند. بنابراین تهیه این کتاب در کنار سایر کتاب‌های آموزشی باعث تسریع در یادگیری شما خواهد شد.

 

کتاب Spanish verb 501

 

کتاب Espanol 2000 Nivel Medio

این کتاب نیز یکی از بهترین منابع جهت خود خوانی است که در سه سطح متفاوت ازجمله ابتدایی، متوسط و پیشرفته ارائه‌شده است. ضمن اینکه، تمرین‌های زیادی در آن گنجانده‌شده است که این تمرین‌های پیوسته منجر به تسلط بیشتر زبان‌آموز می‌شود.

 

کتاب Espanol 2000 Nivel Medio

 

کتاب زبان اسپانیایی برای کودکان

کتاب زبان اسپانیایی برای کودکان یک کتاب جامع جهت آشنایی اولیه کودک با لغات رایج اسپانیایی است. این کتاب از کارهای سارا تابنده بوده که بسیار جذاب طراحی‌شده است. در این کتاب، تصاویر کودکانه و رنگارنگی به چاپ رسیده که این تصاویر و رنگ‌آمیزی باعث جذب کودک خواهد شد.

در این کتاب، ‌داستانی‌هایی بازگو شده است که این آموزش به‌صورت داستان باعث تفهیم بیشتر کودک می‌شود بنابراین یکی از راه‌های حرفه‌ای آموزش این زبان، مطالعه کتاب داستان اسپانیایی است. از دیگر آثار مناسب برای کودکان می‌توان به کتاب حدس بزن چقدر دوستت دارم اشاره کرد.

 

کتاب زبان اسپانیایی برای کودکان

 

دانلود کتاب آموزش زبان اسپانیایی

دانلود کتاب آموزش زبان اسپانیایی یکی از رایج‌ترین راه‌های امروزی جهت تهیه این کتاب‌های کاربردی است. با دانلود کتاب آموزشی ضمن صرفه‌جویی در زمان، در هزینه‌های خرید آن نیز صرفه‌جویی صورت می‌گیرد؛ زیرا قیمت محصولات اینترنتی ارزان‌تر از نسخه فروشگاهی آن تمام می‌شود. همچنین بسیاری از این کتاب‌های معتبر در ایران پیدا نمی‌شوند و تنها با دانلود می‌توان به آن‌ها دسترسی پیدا کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا