نرم افزارهای مهندسی

معرفی بهترین پکیج آموزش اتوکد برای افراد مبتدی و حرفه‌ای

یکی از کاربردی‌ترین نرم افزارها و ابزارهای موجود در شاخه مهندسی، بدون شک برنامه اتوکد است. این ابزار قابلیت‌های ویژه و گسترده‌ای را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید پروژه‌های مختلف را به بهترین نحو ممکن به اجرا درآورید. همه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان شاخه‌های مختلف مهندسی مانند برق، عمران، معماری، شهرسازی و … نیاز به دوره آموزش اتوکد دارند تا بتوانند به صورت کامل به این ابزار مسلط شوند. در این مقاله با ما همراه شوید تا به معرفی چند نمونه بهترین پکیج آموزش اتوکد بپردازیم. از این طرق می‌توانید به صفر تا صد اتوکد مسلط شده و به همه امکانات آن دسترسی کامل داشته باشید.

آموزش نرم افزار اتوکد دو بعدی

این دوره را می‌توانیم یک آموزش مقدماتی برای اتوکد در نظر بگیریم که تمام مفاهیم پایه را به صورت کامل به شما آموزش می‌دهد. با پشت سر گذاشتن این دوره می‌توانید نمونه کارهای خود را تقویت کرده، درک بیشتری نسبت به رابط کاربری این ابزار به دست آورده و بتوانید از آن برای انواع کاربردهای مختلف بهره ببرید. در مقدمه دوره به آموزش نحوه نصب ابزار و کرک کردن آن پرداخته شده تا کاربر بتواند به راحتی به آن دسترسی داشته باشد. در سرفصل‌های بعدی هم مفاهیم مورد نیاز برای آموزش اتوکد مقدماتی در اختیارتان قرار گرفته‌اند. این آموزش با تمرین و تکرار همراه بوده تا کاربر بتواند به صورت کامل به همه مفاهیم تسلط پیدا کند.

آموزش نرم‌افزار اتوکد 2بعدی (مقدماتی)

 

برای ثبت نام در این دوره و شرکت در کلاس‌ها، شما نیاز به هیچگونه پیش‌نیازی نخواهید داشت. لازم به ذکر است که آگاهی درباره اصول نقشه کشی صنعتی و همچنین کار کردن با کامپیوتر، در این فرایند می‌تواند تا حد زیادی کمک‌کننده باشد. این دوره آموزشی پروژه محور است و از این طریق کاربر می‌تواند با اجرای پروژه در روند آموزش، مهارت بیشتری به دست آورد. بعد از اتمام دوره آموزشی، گواهی مکتب خونه در اختیار شما قرار گرفته که نشان‌دهنده سطح مهارت و تسلط شما به برنامه خواهد بود.

آموزش نرم افزار اتوکد Civil 3D

اگر به دنبال یک دوره آموزشی هستید که به صفر تا صد اتوکد بپردازد و همه بخش‌ها و قابلیت‌های برنامه را به صورت کامل مورد بررسی و آموزش قرار دهد، این گزینه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما خواهد بود. هدف از آموزش اتوکد سه بعدی، در واقع درک مفاهیم به صورت کامل و از پایه است. در روند آموزش این دوره، انجام یک پروژه مربوط به راه‌سازی به صورت کامل و گام به گام تدریس می‌شود تا شما با فرایند اجرای کار آشنا شوید.

آموزش نرم افزار اتوکد Civil 3D

 

تمام دانشجویان رشته‌های مهندسی عمران، معماری، شهرسازی و … این دوره به صورت کاملا هدفمند طراحی و ارائه شده است و یادگیری آن می‌تواند تاثیرات بسیار مثبتی در رزومه کاری افراد مختلف به همراه داشته باشد.

آموزش کاربردی اتوکد

این دوره یکی از آموزش‌های کاربردی بوده که همه افراد فعال در زمینه‌های مرتبط، می‌توانند از آن نهایت استفاده را ببرند. تمام مفاهیم و مباحث مختلف به زبانی کاملا ساده در این دوره آموزشی شرح داده شده‌اند تا برای همه مخاطبان قابل درک و استفاده باشند. در صورتی که بتوانید آموزش جامع اتوکد را در این دوره پشت سر بگذارید، توانایی ترسیم دو بعدی، ویرایش دو بعدی، ایجاد و ویرایش بلوک، لایه بندی و … را به راحتی خواهید داشت.

آموزش کاربردی اتوکد

 

به صورت کلی این دوره برای انواع دانشجویان در شاخه‌های مختلف مهندسی از مکانیک گرفته تا معماری و صنایع مواد و … انتخاب خوبی محسوب می‌شود.

آموزش اتوکد دو بعدی و سه بعدی

در بررسی بهترین پکیج آموزش اتوکد، این برنامه هم می‌تواند جایگاه مناسب و قابل قبولی در این زمینه داشته باشد. آموزش‌های مورد نیاز شما در این فرایند، در قالب 8 ساعت ویدئوهای آموزشی در اختیارتان قرار می‌گیرند که به راحتی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در این دوره آموزشی با دستورات کاربردی، مدل‌سازی دو و سه بعدی، ابزارهای اتوکد و همچنین تنظیمات مخصوص برنامه، به صورت کامل آشنا خواهید شد. تمام مطالب از پایه ارائه شده و برای ثبت نام در این دوره، به هیچگونه پیش‌نیازی احتیاج نخواهید داشت.

آموزش اتوکد دوبعدی و سه‌بعدی

 

دوره آموزش حرفه‌ای اتوکد دو بعدی و سه بعدی، یکی از آموزش‌های کاربردی بوده که در 10 جلسه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. مفاهیم ارائه شده در این دوره به صورت عملی و پروژه محور هستند؛ از این رو شما می‌توانید عملکرد فوق‌العاده‌ای از طریق پشت سر گذاشتن این آموزش‌ها داشته باشید. همه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی مختلف، می‌توانند به راحتی از مفاهیم ارائه شده در این دوره مربوط به نرم افزار اتوکد، بهره ببرند.

آموزش اتوکد الکتریکال 2024

می‌دانیم که برای طراحی نقشه برق صنعتی، برق ساختمانی، انواع سیستم‌های الکتریکی، تابلوهای برق و سایر اقدامات در این زمینه هم می‌توان از اتوکد استفاده کرده و نتیجه مطلوبی به دست آورد. Autocad electrical در این زمینه بسیار کاربردی بوده و همه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های برق، الکترونیک و … می‌توانند از آن استفاده کنند. این دوره آموزش در 7 ساعت ویدئو به صورت کامل از پایه و صفر تا صد اتوکد را شامل شده و همه مفاهیم مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آموزش اتوکد الکتریکال 2024

 

یادگیری اتوکد الکتریکال از پایه با دستورات عمومی، تنظیم نرم افزار و مدارات قدرت، آشنایی و تنظیم مدارات فرمان، گزارش‌گیری، نحوه ترسیم تابلو برق و جایگذاری تجهیزات و … از جمله مفاهیمی هستند که در این دوره می‌توانید با آن‌ها آشنا شوید. لازم به ذکر است که همه مفاهیم این دوره به صورت ساده و روان ارائه شده‌اند؛ از این رو بدون پیش نیاز و آگاهی قبلی، می‌توانید از آن‌ها نهایت استفاده را ببرید.

آموزش طراحی دو بعدی با نرم افزار اتوکد

یکی از کاربردی‌ترین ابزارها که برای طراحی دو بعدی و ترسیم پلان به این صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد، اتوکد است. برای اینکه بتوانید به بخش‌های مختلف این ابزار در زمینه طراحی دو بعدی مسلط شوید، نیاز به بهترین پکیج آموزش اتوکد دارید که همه نکات و مفاهیم مورد نیاز در این زمینه را در اختیارتان قرار دهد. نحوه کار با اتوکد دو بعدی و همچنین نحوه صحیح نقشه خوانی، نقشه کشی و سایر مهارت‌های مورد نیاز در این زمینه به صورت کامل به شما آموزش داده می‌شوند. این دوره به صورت پروژه محور ارائه شده و به طراحی یک نقشه پلان به صورت کامل می‌پردازد تا تمام نکات مورد نیاز در اختیار کاربران قرار بگیرند.

آموزش طراحی دوبعدی با نرم‌افزار اتوکد

 

مطالب مورد نیاز در این دوره آموزش اتوکد، در 9 ساعت ویدئوهای کاربردی در اختیار شما قرار می‌گیرند. با این روش آموزش آنلاین اتوکد، شما می‌توانید اطلاعات لازم را درباره اصول طراحی پارامتریک هم به دست آورده و با آگاهی کامل در این زمینه وارد بازار کار شوید.

آموزش جامع نرم افزار اتوکد (AutoCAD) 2024 – دو بعدی و سه بعدی

Auto cad را می‌توانیم به عنوان یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ابزارها در زمینه طراحی بدانیم که در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد. با کمک این نرم افزار می‌توانید برای نقشه‌کشی دو بعدی و سه بعدی، به بهترین نحو ممکن انتخاب کنید. با کمک ابزارها و قابلیت‌هایی که این برنامه در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، افراد می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کیفیت بسیار بالا، به ترسیم نقشه‌های مورد نیاز خود بپردازند.

آموزش جامع نرم‌افزار اتوکد (AutoCAD) 2024 – دوبعدی و سه‌بعدی

 

این دوره آموزش جامع اتوکد، در 10 ساعت ویدئو ارائه شده و همه مطالب و مفاهیم مورد نیاز را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. اتوکد سه بعدی و دو بعدی با کمک تمرین و پروژه‌های مختلف به شما آموزش داده می‌شود تا بتوانید به صورت کامل به بخش‌های مختلف آن، مسلط شوید.

آموزش اتوکد برای دانشجویان معماری در کمتر از 4 ساعت

یکی از اصلی‌ترین کاربردهای اتوکد، در شاخه‌های مختلف معماری است. به صورت کلی برای دانشجویان این رشته و فارغ‌التحصیلانی که در بازار کار مشغول هستند، این ابزار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو معمولا برای یادگیری آن زمان و هزینه بالایی صرف می‌کنند. با کمک این دوره از بهترین پکیج آموزش اتوکد، می‌تواند با 4 ساعت ویدئوی آموزشی، با چند نمونه از سریع‌ترین متدهای کار با اتوکد در زمینه معماری آشنا شوید. تمام چالش‌ها و مشکلاتی که در زمان کار با این ابزار در مسیر شما قرار می‌گیرند در این دوره معرفی شده و نحوه پشت سر گذاشتن آن‌ها نیز آموزش داده می‌شود. اگر به دنبال سریع‌ترین روش برای یادگیری اتوکد هستید، این پکیج آموزشی می‌تواند انتخاب خوبی محسوب شود.

آموزش اتوکد برای دانشجویان معماری در کمتر از 4 ساعت

 

از جمله موارد ارائه شده در این دوره آموزشی می‌توانیم به ترسیمات دو بعدی، آشنایی با محیط کار و ابزارهای مختلف اتوکد، اصول و قواعد مربوط به نقشه‌کشی، تنظیمات و دستورات پیشرفته اتوکد، کاربردهای اتوکد در معماری و … اشاره کنیم. این دوره به صورت آموزش عملی و کاملا پروژه محور ارائه می‌شود؛ از این رو شما با انجام تمرینات مورد نظر، می‌توانید مهارت و تسلط خود را به میزان قابل توجهی ارتقا داده و عملکرد قابل قبولی از خود نشان دهید.

آموزش اتوکد مکتب خونه

مکتب خونه دوره‌های آموزشی جامع و کاملی را برای اتوکد در نظر گرفته است که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. اتوکد از جمله ابزارهای کاربردی در شاخه‌های مختلف مهندسی و صنایع بوده که این روزها کاربران بسیار زیادی دارد. با آموزش اتوکد 2024 می‌توانید مهارت زیادی برای ورود به بازار کار به دست آورید. در بخش‌های قبلی به صورت کامل به معرفی و بررسی جند نمونه از بهترین پکیج آموزش اتوکد که در مکتب خونه ارائه شده‌اند، پرداختیم.

سخن پایانی

برای همه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در رشته‌های مهندسی مختلف مانند مکانیک، برق، الکترونیک، معماری، عمران، شهرسازی، مهندسی صنایع و … یادگیری و آموزش حرفه‌ای اتوکد یکی از الزامات محسوب می‌شود. این افراد با آموزش صفر تا صد اتوکد، می‌توانند به صورت کامل به بخش‌ها و ابزارها و همچنین محیط کاربری برنامه مسلط شوند. در بخش‌های قبلی چند نمونه از بهترین دوره آموزش اتوکد را معرفی کردیم تا در صورت نیاز، بتوانید از آن‌ها استفاده کنید. این دوره‌ها به آموزش آنلاین اتوکد توسط اساتید مجرب و ماهر می‌پردازند. از این رو به شما کمک می‌کنند تا با کمک ویدئوهای چندساعتی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به قابلیت‌های برنامه مسلط شوید.

کامل بهرامی

کامل بهرامی دانش‌آموخته کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار از دانشگاه ارومیه است. به حوزه کامپیوتر، برنامه‌نویسی و فناوری اطلاعات علاقه‌مند‌ است و هم اکنون به عنوان عضو تیم سئو و مدیر تیم نویسنده‌های مکتب خونه در این مجموعه فعالیت می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا