مالی و سرمایه‌گذاری

آشنایی با نرم افزار ادونس گت

ادونس گت چیست ؟

نرم افزار ادونس گت از جمله نرم افزارهایی شمارنده امواج می‌باشد که از مزایای زیادی برخوردار است. در این نرم افزار اواج به صورت اتوماتیک و با تشخیص خود نرم افزار شماره گذاری می‌شود ضمن اینکه پارامترهای ویژه ای مانند، شماره گذاری‌های مختلف، خطوط گن، چنگال های اندرو و… این نرم افزار را از دیگر نرم افزار‌ها متمایز می‌کند. این نرم افزار یکی از نرم افزار های پیشرفته در زمینه تحلیل تکنیکال است که با برخورداری از ویژگی های منحصر به فرد، توانسته جایگاه ویژه‌ای در میان معامله گران حرفه ای بازارهای مالی پیدا کند.

ابزارهایی که ادونس گت در اختیار ما قرار می‌دهد را می‌توان به سه دسته کلی تقسیم کرد :

  1.  ابزارهای مربوط به تحلیل تکنیکال کلاسیک
  2.  ابزارهای کاربردی در نظریه امواج الیوت
  3.  ابزارهایی تکمیلی و منحصر به فرد ادونس گت 

البته گاهی ممکن است در رابطه با استفاده از این نرم‌افزار عدم شناخت کافی و بلد نبودن استفاده صحیح از آن کمی تحلیل گران را دچار مشکل نموده و آن‌ها را سردرگم نماید. اما این موضوع جای هیچ نگرانی نبوده و به راحتی می‌توان با آموزش دیدن نحوه کار با این نرم‌افزار مشکلات را از سر راه برداشته و به صورت اصولی از این نرم‌افزار کاربردی استفاده نمود.

بدون شک با خواندن مطالب به اهمیت نرم‌افزار ادونس گت پی برده و می‌دانید که به منظور در زمینه تحلیل و معامله گری این نرم افزار می‌تواند به شما کمک زیادی کند و همان‌طور که اشاره ای کردیم خیلی از تحلیلگران موفق در بازارهای مالی این نرم‌افزار را به منظور تحلیل انتخاب نموده و آن را نرم افزاری بسیار مفید و خاص در این زمینه می‌دانند.

 

ویدیو پیشنهادی : آموزش بورس
آموزش بورس

 

داشبورد ادونس گت :

داشبورد ادونس گت با صفحه نمایش قابل فهم و رنگی به شما در قضاوت در مورد نحوه حرکت سهام انتخابی شما کمک می‌کند. هم‌چنین می‌توانید نمودارهای مورد نیاز خود را در یک قسمت فشرده در صفحات یا طرح بندی خود فشرده کنید و از الگوهای زمانی برای تنظیم ساعات جلسه استفاده شده برای استراتژی انتخاب شده استفاده کنید.

داشبورد ادونس گت

امواج الیوت :

سریع ترین و قوی ترین مدل کامپیوتری موج الیوت است که در دسترس مردم در هر نقطه از جهان است که مدل ریاضی پیشرفته بازار فعلی را با الگوهای تاریخی و رفتار آماری مقایسه می‌کند تا شمارش موج الیوت دقیق را ایجاد کند. برای کاربر با‌تجربه، یک ویژگی ارجاع متقابل به شمارش موج الیوت اجازه می‌دهد تا از یک فریم زمانی بر روی نمودار یک بازه زمانی متفاوت نمایش داده شود.

ابزارهای فیبوناچی :

عقب نشینی ها ، افزونه ها و حلقه های فیبوناچی به شما امکان می‌دهد نسبت های سنتی فیبوناچی را در زمان و قیمت اندازه‌گیری کنید و هم‌چنین نسبت های خود را ایجاد کنید.

جعبه گان ( زاویه ) :

این ابزارها زمان و قیمت را از طریق زوایای حرکت بازار اندازه‌گیری می‌کنند. جعبه گان برای کاربران پیشرفته تر است که به دنبال تعریف بیشتر از مناطق دقیق همخوانی و تغییر در پیش‌بینی و دفاع تجاری هستند.

  • محورها :

محورها برای شناسایی سریع نقاط کلیدی معکوس نوسان بر روی نمودار طراحی شده است. محورها ب شما کمک می‌کنند تا میزان نقاط عطف بازار مختلف را تشخیص دهید. علاوه بر این، شما با استفاده از ابزارهای تخصصی طراحی از محورها به عنوان نقاط لنگر استفاده می‌کنید.

در اینجا قصد داریم چند نکته مهم درباره نرم افزار ادونس گت و تغییرات روند نمودارها را با شما در میان بگذاریم :

الگوهای رفتار و تغییرات روند نمودار قیمت ها از مهم ترین عوامل در تحلیل تکنیکال هستند که با توجه به حجم معاملات و بررسی رفتار بازار، افراد به ارزیابی موقعیت های مختلف می‌پردازند و با کمک گرفتن از این استراتژی مسیر موفقیت خود در بازار سهام و بورس هموار می‌کنند.

در تحلیل تکنیکال مباحثی وجود دارد که پایه های این تحلیل را تشکیل می‌دهد که در ادامه به شرح مختصری درباره آن ها می‌پردازیم.

 

ویدیو پیشنهادی : آموزش ایچیموکو
آموزش ایچیموکو

 

  • اهمیت قیمت :

قیمت از مهم ترین اصول در تحلیل تکنیکال است و همه چیز از فاکتورهای جغرافیایی گرفته تا امور سیاسی بر روی قیمت تاثیر می‌گذارند. در تحلیل تکنیکال تغییرات قیمت بر اساس عرضه و تقاضا شکل می‌گیرد، به این شکل که اگر تقاضا در بازار عرضه بیشتر باشد به همان نسبت قیمت، روند صعودی پیدا می‌کند و در مقابل اگر عرضه از تقاضا بیشتر باشد با  روند نزولی قیمت روبرو خواهیم بود.

تحلیلگر تکنیکال می‌تواند با توجه به تغییرات قیمت و کمک گرفتن از ابزارهای مختلف تحلیل تکنیکال که یکی از آن ها نرم افزار ادونس گت است زمان دقیق مناسب و دقیق معامله را تشخیص بدهد و بر اساس آن عمل کند.

مزایای تحلیل تکنیکال در بورس :

  1.  تمرکز روی قیمت 
  2.  سازگار با بازارهای مختلف
  3.  ارائه اطلاعات دقیق و روزانه
  4.  تشخیص زمان مناسب
  5.  مشاهده تغییرات به وسیله نمودار 

 

ویدیو پیشنهادی : فیلترنویسی در بورس
فیلترنویسی در بورس

 

در حال حاظر یکی از بهترین نرم افزارها در تحلیل تکنیکال بورس نرم افزار ادونس گت است. این نرم افزار از ابزارهایی بهره می‌گیرد که در هیچ نرم افزار دیگری شما آن‌ها را پیدا نمی‌کنید. اگر به دنبال برنامه ای جامع برای تحلیل تکنیکال بورس هستید استفاده از ادونس گت بهترین انتخاب است.

این نرم‌افزارها در تحلیل تکنیکال بورس بازوی مهمی برای سرمایه گذاران محسوب می‌شوند تا بتوانند سیگنال هایی که از روش های تحلیلی به وجود می‌آیند را به شکلی دقیق و منظم شکل دهند.

نرم‌افزارهای تخصصی بورس با هر سیستم عاملی سازگاری ندارند و مشکلات زیادی بر سر راه نصب و راه‌ اندازی آن ها به وجود می‌آید، سیستم عامل ویندوز ۷ بهترین سیستم عامل برای نصب نرم افزارهای بورس است. البته ذکر این نکته مهم است که نرم افزاری مانند ادونس گت هزینه بسیار بالایی دارد، هزینه هر اشتراک سالیانه آن ممکن است به چند هزار دلار برسد، اما در عین حال نرم افزار بسیار خوبی برای تحلیل می‌باشد.

 

ویدیو پیشنهادی پرایس اکشن
 پرایس اکشن

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا