00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به 7 جلسه نمونه از دوره
 • دسترسی به 7 جلسه نمونه از دوره
 • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
فقط محتوا
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
 • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
  +
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوا
469,000 تومان
دوره کامل
 • دسترسی به تمام قابلیت‌های دوره
 • تمام قابلیت‌های پلن محتوا
  +
 • گواهی‌نامه مکتب‌خونه
 • پروژه محور
 • تمرین و آزمون
 • تالار گفتگو
 • تسهیل استخدام
579,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه

آموزش امواج الیوت و الگوهای هارمونیک

دوره‌های مکتب‌پلاس
15 ساعت
96٪ (139 رای)

امواج الیوت :

آموزش امواج الیوت و الگوهای هارمونیک در تحلیل تکنیکال: نظریه امواج الیوت یکی از پیشروترین و جدیدترین نظریه‌های موجود در بازارهای مالی است که توسط رالف نلسون الیوت در دهه 1930 مطرح شد.

الیوت پس از بازنشستگی به دلیل بیماری، به منظور پر کردن وقت خود شروع به مطالعه نمودارهای ماهانه، هفتگی، روزانه، ساعتی و 30 دقیقه‌ای شاخص‌های مختلف برای 75 سال کرد و پس از انجام تحقیقات بسیار، نظریه خود را ارائه داد.

این نظریه یک روش تحلیل تکنیکال است که به دنبال کشف الگوهای قیمت بلندمدت مربوط به تغییرات احساسات سرمایه‌گذاران و روانشناسی آنان و استفاده از آن جهت پیش‌بینی جهت حرکت قیمتی در بازارهای مالی از جمله بازار سهام و آتی است.
نظریه امواج الیوت در سال 1935 زمانی مشهور شد که الیوت پیش‌بینی اعجاب انگیز خود را درباره اتمام روند نزولی بازار سهام که مخالف با نظر دیگر فعالین بازار بود، اعلام کرد.

پس از آن این نظریه تبدیل به یکی از مهم‌ترین اصول سرمایه‌گذاری برای هزاران مدیر سهام، بازرگان و سرمایه‌گذار خصوصی شده است به طوری که شرکت Elliott Wave International بزرگترین شرکت تجزیه و تحلیل مالی و پیش‌بینی بازار مستقل در جهان است که تجزیه و تحلیل و پیش‌بینی بازار را بر اساس مدل الیوت انجام می‌دهد.


الیوت قوانین حاکم بر نمودارهای قیمتی را پیدا کرده و نحوه شناسایی، پیش‌بینی و استفاده از این الگوهای موجی را توصیف کرد. این نتایج در کتاب "R.N. Elliott's Masterworks" ، که در سال 1994 منتشر شده است، پوشش داده شده است. 
الیوت همچنین یادآوری می‌کند که این الگوها اطمینانی در مورد حرکت قیمت در آینده را ارائه نمی‌دهند، بلکه به منظور کمک به پیش‌بینی احتمالی حرکات بعدی در بازار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این الگوها می‌توانند همراه با سایر اشکال تحلیل تکنیکال، از جمله شاخص‌های تکنیکالی، برای شناسایی فرصت‌های ویژه مورد استفاده قرار گیرند و به همین دلیل است که معامله‌گران ممکن است برداشت‌های متفاوتی از ساختار موج الیوت بازار در یک زمان مشخص داشته باشند.


همچنین باید توجه داشت که مهم‌ترین مزیت الگوهای امواج الیوتی پیش‌بینی دقیق تراز قیمتی در آینده بازار است که به نوعی نقص سیستم‌های کلاسیک تحلیل به شمار می‌آید.
یکی دیگر از روش‌های تحلیلی که در واقع نشات گرفته از سیستم معاملاتی الیوت است، الگوهای هارمونیک می‌باشد. نظریه اصلی الگوهای هارمونیک بر اساس حرکات قیمت-زمان شکل گرفته است که بر پایه روابط نسبت فیبوناچی و تقارن آن در بازارها می‌باشد که با ارائه الگوهای قیمتی بر اساس نسبت‌های فیبوناتچی سعی بر پیش‌بینی اتمام روند اصلاحی بازار دارد.
در این دوره از آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته که نیازمند تسلط بر تحلیل تکنیکال کلاسیک و ایچیموکو می‌باشد، ابتدا قوانین و اصول پایه‌ای امواج الیوت به صورت مفصل بسط و شرح داده شده و در هر مرحله با بیان مثال‌های مفصل، به تفهیم و آموزش اصول و قوانین امواج الیوت  و الگوهای هارمونیک پرداخته شده است.

در این دوره پس از یادگیری اصول و قوانین امواج الیوت، به بررسی و آموزش تمامی الگوهای هارمونیک ساده و پیشرفته به همراه مثال پرداخته می شود و در انتها نیز به منظور جمع‌بندی و ایجاد سیستم معاملاتی مناسب برای معامله‌گران به بررسی چند مثال و ترکیب سیستم معاملاتی الیوت، ایچیموکو و کلاسیک پرداخته شده تا معامله‌گر به خوبی توانایی تنظیم و به کارگیری سیستم‌های معاملاتی مختلف را پیدا کند.

در نهایت به منظور صرفه‌جویی در وقت معامله‌گران برای پیدا کردن سهام مناسب، به بیان اهمیت و آموزش فیلترنویسی در بورس ایران  و آموزش بورس پرداخته شده است.

سرفصل‌های دوره آموزش امواج الیوت و الگوهای هارمونیک

فصل اول: امواج پیشرو در نظریه الیوت
02:12 ساعت
02:07
Combined Shape Created with Sketch. 11 جلسه
بارم:
12%
نمایش جلسات فصل  

فصل اول به بررسی مفاهیم الیوت در بازارهای مالی اختصاص دارد. در این بخش مبنای الگوهای الیوت که همان رفتارشناسی بوده، بررسی شده و مفصلا درباره آن بحث خواهد شد و سپس اهداف نظریه پیش رو توضیح داده خواهد شد. پس از بررسی مفاهیم الیوت، به بررسی اجمالی تاریخچه الیوت و علت شکل‌گیری آن پرداخته می شود. سپس مرور اجمالی بر مباحث ترم‌های گذشته که در این ترم کاربرد دارند، انجام خواهد شد.

پس از آن به بررسی اصول و قوانین اولیه امواج الیوت پرداخته می‌شود و توضیحات مفصلی درباره امواج و قوانین حاکم بر آنها داده خواهد شد. همچنین در ادامه به بررسی مفهوم فراکتال‌ها و گستردگی امواج و زیرموج‌ها پرداخته خواهد شد. بررسی دقیق‌تر امواج پیشرو مبحث مورد بررسی بعدی خواهد بود که پس از آن مثال‌هایی از بازارهای ایران و جهان بررسی خواهد شد.

فهرست مطالب
"02:56
اهداف نظریه الیوت
"10:25
تاریخچه نطریه الیوت
"09:03
یادآوری
"04:38
سیکل 5 موجی
"25:09
مثال‌های سیکل 5 موجی
"08:04
فراکتال‌ها
"25:54
قوانین نظریه الیوت
"10:38
مثال‌های الیوت
"14:08
استثناهای امواج پیشرو
"16:19
کوییز 1
100.0%
     
"05:00
فصل دوم: امواج اصلاحی و کاربرد فیبوناتچی در نظریه الیوت
02:28 ساعت
02:18
Combined Shape Created with Sketch. 8 جلسه
بارم:
12%
نمایش جلسات فصل  

در این بخش ابتدا درباره امواج اصلاحی و علت شکل‌گیری آنها توضیح داده خواهد شد و سپس به بررسی اشکال معروف امواج اصلاحی که در تحلیل به روش الیوت کاربرد زیادی دارند، پرداخته خواهد شد. همچنین برای درک بهتر این مفاهیم الیوت مثال‌هایی از الیوت در بورس ایران و جهان و هم‌چنین مثال‌هایی از امواج اصلاحی بررسی و تحلیل خواهند شد.

پس از درک مفاهیم امواج پیشرو و اصلاحی نوبت به تشخیص طول این امواج می‌باشد. تشخیص طول امواج بدون دانش در زمینه نسبت‌های فیبوناتچی عملا غیرممکن است. به همین دلیل در ادامه این بخش به بررسی دنباله فیبوناتچی و نسبت‌های فیبوناتچی پرداخته می‌شود. پس از آشنایی با فیبوناتچی و نسبت‌های آن نوبت به روش استفاده از آن در امواج الیوت می‌رسد که در ادامه این فصل مفصلا همراه با مثال‌های عددی مفهوم نسبت‌های اصلاحی و پیشرو مفصلا توضیح داده خواهد شد و در انتهای بخش توضیحاتی جامع درباره انواع فیبوناتچی برای معامله‌گران عزیز شرح داده خواهد شد.

فهرست مطالب
"02:59
مرور مطالب
"05:20
امواج اصلاحی
"33:30
مثالهای امواج اصلاحی
"07:30
نسبت‌های فیبونانچی
"22:47
Retracement and Extention
"48:35
مثال‌های الیوت
"17:39
کوییز شماره 2
100.0%
     
"10:00
فصل سوم: مثال‌ها و ابزارهای مورد استفاده در الیوت
02:32 ساعت
02:27
Combined Shape Created with Sketch. 10 جلسه
بارم:
12%
نمایش جلسات فصل  

بهترین روش یادگیری مبحث الیوت، بررسی مثال‌های متعدد می‌باشد تا با افزایش تجربه، معامله‌گران توانایی تشخیص امواج را بدست آوردند. فصل سوم آموزشی الیوت اختصاص به بررسی مثال‌های بیشتر در زمینه الیوت دارد. در این بخش مثال‌های متعددی در بازارهای ایران و جهان بررسی می‌شود تا با تحلیل امواج دانش و تجربه معامله‌گران در زمینه موج شماری افزایش پیدا کند. پس از بررسی مثال‌های متعدد، به بررسی یک الگوی پرکاربرد در بازار و همچنین مفهوم PRZ در امواج الیوت پرداخته می‌شود. پس از اتمام آموزش‌های اولیه الیوت، نرم‌افزارها و ابزارهای کاربردی در مبحث الیوت آموزش داده می‌شود.

فهرست مطالب
"03:46
مثال‌های الیوت
"32:49
الگوی AB=CD
"16:25
مثال‌های الگوی AB=CD
"07:57
PRZ
"23:54
الیوت در نرم افزار مفید تریدر
"20:24
نرم افزار Elwave
"16:56
نرم افزار Mwave
"17:31
نرم افزار AdvancedGet
"08:16
کوییز شماره 3
100.0%
     
"05:00
فصل چهارم: الگوهای هارمونیک
01:50 ساعت
01:45
Combined Shape Created with Sketch. 13 جلسه
بارم:
12%
نمایش جلسات فصل  

الگوهای هارمونیک یکی از دقیق‌ترین الگوهای موجود در بازارهای مالی می‌باشند. در این فصل پس از یادگیری امواج الیوت و فیبوناتچی برای تکمیل آموزش، الگوهای کاربردی هارمونیک مفصلا توضیح داده خواهد شد و مثال‌هایی از هر کدام بررسی می‌شود. در این توضیحات انواع امواج هارمونیک توضیح داده خواهد شد و نسبت‌های فیبوناتچی موجود در این امواج به طور کامل توضیح داده خواهد شد. پس از آموزش الگوهای هارمونیک، نحوه استفاده از اندیکاتورهای تشخیص الگوهای هارمونیک توضیح داده خواهد شد.

فهرست مطالب
"03:34
معرفی الگوهای هارمونیک
"09:16
الگوی Bat
"15:35
الگوی Gartley
"11:28
الگوی Crab
"07:58
الگوی Butterfly
"08:58
الگوی Drives 3
"08:17
الگوی 5-0
"07:19
الگوی shark
"04:22
الگوی sypher
"05:37
تایید الگوهای هارمونیک
"12:07
ابزار مورد استفاده در الگوهای هارمونیک
"10:41
کوییز شماره 4
100.0%
     
"05:00
فصل پنجم: فیلتر نویسی
06:22 ساعت
03:17
Combined Shape Created with Sketch. 11 جلسه
بارم:
52%
نمایش جلسات فصل  

تمرکز فصل نهایی بر ریتم تحلیل و هم‌چنین فیلترنویسی در بازار ایران می‌باشد. در این بخش در ابتدا به جمع‌بندی و بررسی مثال‌های نهایی الیوت پرداخته می‌شود و در ادامه آموزش‌ها به فیلترنویسی در بازار ایران پرداخته شده و مفاهیم و نحوه فیلترنویسی بررسی و آموزش داده خواهد شد. در انتهای این بخش نیز مباحث تکمیلی درباره الیوت مطرح و بررسی خواهد شد.

فهرست مطالب
"03:25
ریتم تحلیل
"40:56
قالب ها در بورس تهران
"18:45
فیلتر نویسی 1
"54:01
فیلترنویسی 2
"39:28
مباحث پیشرفته 1
"17:05
مباحث پیشرفته 2
"08:58
مباحث پیشرفته 3
"08:46
مباحث پیشرفته 4
"06:29
کوییز شماره 5
23.1%
     
"05:00
پروژه پایانی

 (الزامی)

76.9%
     
'03:00

تالار گفت‌وگو

استاد دوره
مهرداد محدث پور

  مهندس مهرداد محدث پور فارغ التحصیل کارشناسی ارشد دانشکده فنی دانشگاه تهران، مدیرمالی شرکت باتاب و برنامه نویس معاملات الگوریتمی در بازارهای جهانی و بورس تهران است. ایشان دارای مدرک معامله‌گری از دانشگاه IBS و  متخصص در زمینه به کارگیری هوش مصنوعی و داده‌های بزرگ (Big Data) در بازارهای مالی می باشند.

 

اطلاعات بیشتر

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش امواج الیوت و الگوهای هارمونیک

آموزش تحلیل تکنیکال کلاسیک
اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره آموزش امواج الیوت و الگوهای هارمونیک

Combined Shape1 Created with Sketch. گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

مشاهده نمونه گواهینامه

خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد. 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر

نظرات  (3 نظر)

امید
17:53 - 1399/10/14
فارغ‌التحصیل دوره
با سلام. تشکر از استاد گرامی جهت تدریس خوبشان . با گذراندن این دوره میتوان با مفاهیم سیستم الیوت آشنا شد و دلیل خیلی از چرایی در سیستم کلاسیک و برگشت قیمتها در نقاط مختلف حرکت هر سهم را تا اندازه ی زیادی پی برد.ممنون.
شاهرخ
13:50 - 1399/09/20
دانشجوی دوره
با سلام بیان استاد شیواست و کاملا مشخصه که استاد بر مطالب تسلط دارند.
محمدعلی
11:50 - 1399/08/05
دانشجوی دوره
بسیار عالی تشکر از استاد عزیز

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود. هزینه ارسال بر عهده کاربر خواهد بود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

فصل اول: امواج پیشرو در نظریه الیوت
02:12 ساعت
02:07
Combined Shape Created with Sketch. 11 جلسه
بارم:
12%
نمایش جلسات فصل  

فصل اول به بررسی مفاهیم الیوت در بازارهای مالی اختصاص دارد. در این بخش مبنای الگوهای الیوت که همان رفتارشناسی بوده، بررسی شده و مفصلا درباره آن بحث خواهد شد و سپس اهداف نظریه پیش رو توضیح داده خواهد شد. پس از بررسی مفاهیم الیوت، به بررسی اجمالی تاریخچه الیوت و علت شکل‌گیری آن پرداخته می شود. سپس مرور اجمالی بر مباحث ترم‌های گذشته که در این ترم کاربرد دارند، انجام خواهد شد.

پس از آن به بررسی اصول و قوانین اولیه امواج الیوت پرداخته می‌شود و توضیحات مفصلی درباره امواج و قوانین حاکم بر آنها داده خواهد شد. همچنین در ادامه به بررسی مفهوم فراکتال‌ها و گستردگی امواج و زیرموج‌ها پرداخته خواهد شد. بررسی دقیق‌تر امواج پیشرو مبحث مورد بررسی بعدی خواهد بود که پس از آن مثال‌هایی از بازارهای ایران و جهان بررسی خواهد شد.

فهرست مطالب
"02:56
اهداف نظریه الیوت
"10:25
تاریخچه نطریه الیوت
"09:03
یادآوری
"04:38
سیکل 5 موجی
"25:09
مثال‌های سیکل 5 موجی
"08:04
فراکتال‌ها
"25:54
قوانین نظریه الیوت
"10:38
مثال‌های الیوت
"14:08
استثناهای امواج پیشرو
"16:19
کوییز 1
100.0%
     
"05:00
فصل دوم: امواج اصلاحی و کاربرد فیبوناتچی در نظریه الیوت
02:28 ساعت
02:18
Combined Shape Created with Sketch. 8 جلسه
بارم:
12%
نمایش جلسات فصل  

در این بخش ابتدا درباره امواج اصلاحی و علت شکل‌گیری آنها توضیح داده خواهد شد و سپس به بررسی اشکال معروف امواج اصلاحی که در تحلیل به روش الیوت کاربرد زیادی دارند، پرداخته خواهد شد. همچنین برای درک بهتر این مفاهیم الیوت مثال‌هایی از الیوت در بورس ایران و جهان و هم‌چنین مثال‌هایی از امواج اصلاحی بررسی و تحلیل خواهند شد.

پس از درک مفاهیم امواج پیشرو و اصلاحی نوبت به تشخیص طول این امواج می‌باشد. تشخیص طول امواج بدون دانش در زمینه نسبت‌های فیبوناتچی عملا غیرممکن است. به همین دلیل در ادامه این بخش به بررسی دنباله فیبوناتچی و نسبت‌های فیبوناتچی پرداخته می‌شود. پس از آشنایی با فیبوناتچی و نسبت‌های آن نوبت به روش استفاده از آن در امواج الیوت می‌رسد که در ادامه این فصل مفصلا همراه با مثال‌های عددی مفهوم نسبت‌های اصلاحی و پیشرو مفصلا توضیح داده خواهد شد و در انتهای بخش توضیحاتی جامع درباره انواع فیبوناتچی برای معامله‌گران عزیز شرح داده خواهد شد.

فهرست مطالب
"02:59
مرور مطالب
"05:20
امواج اصلاحی
"33:30
مثالهای امواج اصلاحی
"07:30
نسبت‌های فیبونانچی
"22:47
Retracement and Extention
"48:35
مثال‌های الیوت
"17:39
کوییز شماره 2
100.0%
     
"10:00
فصل سوم: مثال‌ها و ابزارهای مورد استفاده در الیوت
02:32 ساعت
02:27
Combined Shape Created with Sketch. 10 جلسه
بارم:
12%
نمایش جلسات فصل  

بهترین روش یادگیری مبحث الیوت، بررسی مثال‌های متعدد می‌باشد تا با افزایش تجربه، معامله‌گران توانایی تشخیص امواج را بدست آوردند. فصل سوم آموزشی الیوت اختصاص به بررسی مثال‌های بیشتر در زمینه الیوت دارد. در این بخش مثال‌های متعددی در بازارهای ایران و جهان بررسی می‌شود تا با تحلیل امواج دانش و تجربه معامله‌گران در زمینه موج شماری افزایش پیدا کند. پس از بررسی مثال‌های متعدد، به بررسی یک الگوی پرکاربرد در بازار و همچنین مفهوم PRZ در امواج الیوت پرداخته می‌شود. پس از اتمام آموزش‌های اولیه الیوت، نرم‌افزارها و ابزارهای کاربردی در مبحث الیوت آموزش داده می‌شود.

فهرست مطالب
"03:46
مثال‌های الیوت
"32:49
الگوی AB=CD
"16:25
مثال‌های الگوی AB=CD
"07:57
PRZ
"23:54
الیوت در نرم افزار مفید تریدر
"20:24
نرم افزار Elwave
"16:56
نرم افزار Mwave
"17:31
نرم افزار AdvancedGet
"08:16
کوییز شماره 3
100.0%
     
"05:00
فصل چهارم: الگوهای هارمونیک
01:50 ساعت
01:45
Combined Shape Created with Sketch. 13 جلسه
بارم:
12%
نمایش جلسات فصل  

الگوهای هارمونیک یکی از دقیق‌ترین الگوهای موجود در بازارهای مالی می‌باشند. در این فصل پس از یادگیری امواج الیوت و فیبوناتچی برای تکمیل آموزش، الگوهای کاربردی هارمونیک مفصلا توضیح داده خواهد شد و مثال‌هایی از هر کدام بررسی می‌شود. در این توضیحات انواع امواج هارمونیک توضیح داده خواهد شد و نسبت‌های فیبوناتچی موجود در این امواج به طور کامل توضیح داده خواهد شد. پس از آموزش الگوهای هارمونیک، نحوه استفاده از اندیکاتورهای تشخیص الگوهای هارمونیک توضیح داده خواهد شد.

فهرست مطالب
"03:34
معرفی الگوهای هارمونیک
"09:16
الگوی Bat
"15:35
الگوی Gartley
"11:28
الگوی Crab
"07:58
الگوی Butterfly
"08:58
الگوی Drives 3
"08:17
الگوی 5-0
"07:19
الگوی shark
"04:22
الگوی sypher
"05:37
تایید الگوهای هارمونیک
"12:07
ابزار مورد استفاده در الگوهای هارمونیک
"10:41
کوییز شماره 4
100.0%
     
"05:00
فصل پنجم: فیلتر نویسی
06:22 ساعت
03:17
Combined Shape Created with Sketch. 11 جلسه
بارم:
52%
نمایش جلسات فصل  

تمرکز فصل نهایی بر ریتم تحلیل و هم‌چنین فیلترنویسی در بازار ایران می‌باشد. در این بخش در ابتدا به جمع‌بندی و بررسی مثال‌های نهایی الیوت پرداخته می‌شود و در ادامه آموزش‌ها به فیلترنویسی در بازار ایران پرداخته شده و مفاهیم و نحوه فیلترنویسی بررسی و آموزش داده خواهد شد. در انتهای این بخش نیز مباحث تکمیلی درباره الیوت مطرح و بررسی خواهد شد.

فهرست مطالب
"03:25
ریتم تحلیل
"40:56
قالب ها در بورس تهران
"18:45
فیلتر نویسی 1
"54:01
فیلترنویسی 2
"39:28
مباحث پیشرفته 1
"17:05
مباحث پیشرفته 2
"08:58
مباحث پیشرفته 3
"08:46
مباحث پیشرفته 4
"06:29
کوییز شماره 5
23.1%
     
"05:00
پروژه پایانی

 (الزامی)

76.9%
     
'03:00