نرم افزارهای گرافیکی و هنری

بدون کدنویسی با Adobe Muse وب سایت خود را طراحی کنید

Adobe Muse چیست

Adobe Muse چیست: در ابتدا باید گفت که طراحی وب سایت با Adobe Muse ابزاری بسیار محبوب برای طراحی گرافیک است که هنگام ایجاد و طراحی وب سایت ها و محتوای وب، مشکلات فنی را برطرف می‌کند. این ابزار به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی وب سایت‌های دارای سطح حرفه‌ای و پویا و خلاقانه را تولید کنند. این امکان در صورتی امکان‌پذیر است که ممکن است حتی دانش و پیش زمینه‌ای در خصوص کدنویسی برای تولید سایت نداشته باشید.

 

ویدیو پییشنهادی : آموزش فتوشاپ
آموزش فتوشاپ

 

Adobe Muse به شما این امکان را می‌دهد که ابتدا یک صفحه اصلی ایجاد کنند که عناصر طراحی و بخش‌هایی را که باید در هر صفحه وب سایت درج شوند مشخص کنید. برای نمونه‌ها می‌توان از آرم‌ها، پاورقی‌ها، پیمایش‌ها، پاراگراف‌ها و یک ظاهر طراحی متن است را نام برد. با ایجاد این صفحه‌ی اصلی، دیگر لازم نیست مدام یک صفحه‌ی جدید با این خصوصیت‌ها ایجاد کرد.

 

Adobe Muse چیست

Adobe Muse همچنین دارای ابزارک‌هایی است که می‌تواند برای ایجاد انواع خاصی از مطالب مانند نمایش اسلایدها و فرم‌های تماس استفاده شود. علاوه بر این، این ابزار به کاربران امکان می‌دهد نسخه‌های مختلف و پوسته‌های وب سایت‌های خود را طراحی کنند و آن‌ها را بسازند.

نرم افزار Adobe Muse

این نرم افزار کمک می‌کند تا بدون استفاده از کد، یک وب سایت طراحی کنید. اگر در این زمینه تازه‌کار هستید و تجربه و دانش کافی برای استفاده از برنامه‌های کد نویسی مانند HTML ،Javascript ،CSS برای طراحی سایت ندارید، برنامه ی جدید طراحی وب سایت با Adobe Muse به شما کمک می‌کند. این یک مزیت قابل توجه نسبت به سایر نرم افزارهایی است که برای طراحی استفاده می‌شود.

 

ویدیو پییشنهادی : آموزش طراحی وب سایت (Front-End)
آموزش طراحی وب سایت (Front-End)

 

مشخصات فنی این نرم افزار به صورت زیر قسمت بندی شده است.

دستگاه‌های پشتیبانی شده این نرم افزار:

 • i. مبتنی بر وب
 • ii. iOS
 • iii. اندروید
 • iv. دسکتاپ یا کامپیوترها

انواع مشتری‌های نرم افزار Adobe Muse:

 • i. مشاغل کوچک
 • ii. تجارت متوسط
 • iii. شرکت، پروژه های خرد
 • انواع پشتیبانی برای Adobe Muse:
 • i. تلفن (آفلاین)
 • ii. آنلاین

آموزش Adobe Muse

با یادگیری این نرم افزار، قادر خواهید بود که وب سایت جدید خود را بسازید. نرم افزار Adobe Museیک سازنده وب سایت مدرن است که شما را قادر می‌سازد سایت‌های HTML5 زرق و برق دار ایجاد کنید که به صورت پویا برای هر دستگاهی قابل اجرا باشد. با آموزش نرم افزار Adobe Muse، شما می‌توانید این کار را بدون نوشتن کد انجام دهید. با آموزش نرم افزار Adobe Muse می‌توان بدون کدنویسی وبسایت طراحی کرد.

خوشبختانه آموزش‌های خوبی در این زمینه برای شما وجود دارد. در این قسمت شما می‌توانید طراحی وب سایت با Adobe Muse را گام به گام، مشاهده کنید که نحوه ساختن وب سایت با استفاده از Adobe Muse را نشان می‌دهد، بدون اینکه نیاز باشد کد بنویسید. این جلسه آموزشی کلیه اصول اولیه را در برمی‌گیرد و نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید با ابزار به نتایج فوق‌العاده و قدرتمند برسید.

نرم افزار Adobe Muse چیست

کاربرد نرم افزار Adobe Muse چیست

کاربردهای نرم افزار Adobe Muse به وضوح این است که برای طراحی سایت بدون کدنویسی ساخته شده است و كنترل كاملاً آزادی را در اختیار شما قرار می‌دهد، به این معنا که شما قادر خواهید بود بصری بیاندیشید و به راحتی ایده‌های خلاقانه خود را در سایتی که طراحی می‌کنید، اعمال نمایید. کاربرد نرم افزار Adobe Muse، طیف گسترده‌ای را شامل می‌شود.

با این حال این نرم افزار برای طیف گسترده ای از کاربران مناسب است. به این صورت که یک ابزار مفید برای توسعه دهندگان پیشرفته وب است که می خواهند به سرعت یک وب سایت کاربردی و یا حتی برای مشاغل کوچک خود که می‌خواهند کسب و کار خود را در وب گسترش دهند و افرادی که به دنبال ایجاد یک نمونه کار یا رزومه آنلاین هستند نیز می تواند یکی از کاربردهای نرم افزار Adobe Muse باشد.

طراحان چاپ، هنرمندان و سایر متخصصان تجسمی می‌توانند از Adobe Muse برای گسترش خدمات خود به دنیای رسانه‌های آنلاین استفاده کنند. این برنامه تقریباً همه را قادر می‌سازد تا ضمن تمرکز روی یک مورد که واقعاً مهم است؛ بر نحوه طراحی و عملکرد وب سایت خود کنترل کنند که این خود یک تجربه عالی محسوب می‌شود.

 

ویژگی های نرم افزار Adobe Muse چیست

در این قسمت ۱۰ دلیل اینکه باید برای طراحی وب سایت بدون کد نویسی، Adobe Muse را امتحان کنید، برای شما شرح داده می شود.این نرم افزار می‌تواند با توجه به خلاقیت و طرح های منحصر به فرد طراح وب سایت، ارتقا داشته باشد و به نوعی خود را تطبیق دهد. طراحان سایت بدون کدنویسی در سراسر جهان از چیدمان‌ها و شبکه‌های نرم افزارهای مشابه ناراضی هستند که باعث می‌شود سایت های ایجاد شده به صورت تکراری و معمولی به نظر برسند.

با طرح پاسخگو در Adobe Muse، می‌توانید روح و جادو را به سایت‌های ایجاد شده و یا به اصطلاح سایت‌های پاسخگو برگردانید. طراحی پاسخگو در Adobe Muse یک ویژگی قدرتمند است که چندین توانایی و مزیت منحصر به فرد را برای هر کسی که می‌خواهد یک سایت واقعاً پاسخگو ایجاد کند، ارائه می‌دهد.

بدون نیاز به برنامه نویسی

بدون نیاز به برنامه نویسی (همان کد نویسی ها در سایر نرم افزارهای سایت ساز): سایت‌های تبلیغاتی و خلاقانه که کاملاً متمایز هستند هم می‌توانند همراه با کدگذاری‌های زیادی باشند. با استفاده از طراحی پاسخگو درAdobe Muse، امروزه می‌توانید بدون هیچ برنامه نویسی و بدون کمک یک طراح وب حرفه‌ای، وب سایت خود را طراحی و ایجاد نمایید.

 

کاربرد نرم افزار Adobe Muse چیست

بدون شبکه

آیا تاکنون از شبکه‌ها و قالب‌هایی که طرح‌های شما را محدود می کند ناامید شده‌اید؟ طراحی پاسخگو به شما امکان ایجاد وب سایت‌های کاملاً پاسخگو و بدون هیچ‌گونه شبکه یا قالب خاص را می‌دهد. شما می توانید سایت‌های واقعا بی‌نظیری ایجاد کنید که دارای طرح پاسخگو استاندارد یا قاب‌های از پیش تعریف شده نباشند.

سایت‌های سازگار با موبایل

با وجود یک دستگاه تلفن همراه جدید که هر روز به بازار می‌آید، ممکن است شما مجبور باشید برای هر اندازه صفحه در Adobe Muse طرح‌های طراحی متفاوتی ایجاد کنید و بایستی آن‌ها را اجرا نمایید. اما اگر از یک Adobe Muse استفاده می‌کنید، می‌توانید با داشتن اندازه صفحه از یک طرح واحد برای هر دستگاه تلفن همراه استفاده کنید.

به روزرسانی آسان نرم افزار

به روزرسانی و حفظ طرح های مختلف، برای دستگاه‌های مختلف می‌تواند کار سختی باشد. با طراحی وب سایت با Adobe Muse ، به‌روزرسانی و حفظ وب سایت شما آسان می‌شود. کافی است محتوای سایت خود را در یک نقطه ی سایت به روز کنید و تماشا کنید که به‌روزرسانی به صورت خودکار در تمام نقاط دستیابی دیگر، ظاهر شود.

 

طراحی وب سایت های پویا و خلاق توسط نرم افزار Adobe Muse

انعطاف‌پذیری: یک طرح برای همه دستگاه ها به این معنی نیست که نمی‌توانید در طراحی های خود انعطاف‌پذیری داشته باشید. با کمک Adobe Muse، می‌توانید اندازه صفحه نمایش را که در آن جریان طراحی تغییر دهید. همچنین می‌توانید برای مرورگرهایی با عرضهای کوچک تر، طرح های ساده‌تری با ابزار نمایشی متفکرانه ایجاد کنید.

ویرایش یک مرحله ای

اگر می‌خواهید در طرح بندی سایت ایجاد شده‌ی خود تغییراتی ایجاد کنید، لازم نیست Adobe Muse را باز کنید. می‌توانید محتوا یا تصاویر را در مرورگرها ویرایش کنید (ویرایش در مرورگر).

طرح‌های آسان برای استفاده کنندگان مبتدی: اگر نمی‌خواهید وب سایت ها را از ابتدا ایجاد و طراحی کنید، می‌توانید طرح های مبتدی را برای ایجاد وب سایت های شخصی انتخاب کنید.

نمایش اسلایدهای پویا

ایجاد نمایش پرده ای یکی دیگر از ویژگی های عالی است که توسط Adobe Muse ارائه می‌شود. به این صورت که ویجت نمایش اسلایدها به کاربران امکان تعریف نحوه قرار دادن زیرنویس‌ها و دکمه‌ها بر روی اسلایدها و همچنین چیدمان سازه‌های سایت را می‌دهد. همچنین این ویجت امکان ایجاد نمایش اسلایدها را برای آنها فراهم کرده است که محتویات می‌توانند به طور خودکار بر اساس انواع دستگاه‌های مورد استفاده بیننده، آن‌ها را تنظیم کنند.

از دیگر ویژگی های نرم افزار Adobe Muse می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • I. انتخاب ساده
 • II. صفحات اصلی
 • III. به اشتراک گذاشتن و انتشار وب سایت
 • IV. می‌توان یک طرح بندی موبایل ایجاد کنید

مزایای نرم افزار Adobe Muse چیست

یکی از اصلی‌ترین مزایای نرم افزار Adobe Muse، می‌توان گفت که ترکیب انواع مختلفی از مطالب را در هر وب سایت یا صفحات وب ساده می‌کند، امکان ایجاد نمایش اسلایدهای پویا را فراهم می‌کند و باعث می‌شود روند به اشتراک‌گذاری و انتشار وب سایت‌ها و وب‌ها به‌خوبی انجام شود.

 

ویژگی های نرم افزار Adobe Muse چیست

 

یکی از مزایای قابل توجه ساخته شده در Adobe Muse این است که نحوه ادغام کاربران در وب‌سایت‌ها و صفحات وب، ساخت و طراحی سایت را ساده می‌کند. به عبارت دیگر محتویات و مکانیسم‌هایی هستند که باعث می‌شوند بازدیدکنندگان سایت از طریق وب سایت یا صفحه وب اطلاعاتی پیدا کرده و به آنها دسترسی پیدا کنند. همچنین بازدیدكنندگان سایت را قادر می‌سازند تا به طور خودکار و هموار بین بخش‌های یك صفحه وب جابجا شوند.

مزیت و فایده‌ی دیگری که این نرم افزار دارد این است که به راحتی می‌توانید مطالب وب و وب سایت‌ها را به اشتراک بگذارید و منتشر کنید.

 

ویدیو پییشنهادی : آموزش نرم‌افزار لایت روم
آموزش نرم‌افزار لایت روم

مزایای مهم نرم افزار Adobe Muse چیست

اشتراک و انتشار وب سایت‌ها و محتوای وب با استفاده از Adobe Muse آسان است. به عنوان مثال، کاربران می‌توانند محتویات ایجاد شده را به عنوان فایل‌های HTML به یک پوشه اختصاصی منتقل کنند. بنابراین، توسعه‌دهندگان سایت می‌توانند به این محتویات دسترسی پیدا کنند و ساختار، طراحی و سبک سایت را مرور کنند.

این ابزار ویژگی انتقال فایل را ارائه می‌دهد که به کاربران این امکان را می‌دهد که هنگام انتشار وب سایت‌ها، وب سایت دیده شده را به‌راحتی در هر برای شخص دیگری منتشر کنند.

نرم افزار Adobe Muse که طراحی وب سایت بدون کدنویسی را ارائه می‌دهد، سازگار با موبایل است. به این ترتیب از نظر وبلاگ‌ها، سایت‌های تجاری، سایت‌های تجارت الکترونیکی یا بازاریابی می‌توانید با کمک این نرم افزار یک وب سایت حرفه‌ای بسازید.

حتی اگر مبتدی باشید و دانش محدودی در مورد برنامه نویسی داشته باشید، این نرم افزار می‌تواند به شما کمک کند. با چند مرحله ساده، قادر خواهید بود عملکردهای مختلفی را به وب سایت خود اضافه کنید که در غیر این صورت هزینه‌های زیادی را متحمل می‌شوید تا بتوانید یک وب سایت پویا و خلاقانه طراحی و اجرا کنید.

سعید هابطی

چند سالی میشه که در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ در حال فعالیت هستم. به موسیقی و فلسفه علاقه ی خاصی دارم و بیشتر زمان رو صرف مطالعه و نوازندگی می کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا