00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
یا
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه

آموزش نرم‌افزار ایندیزاین (indesign مقدماتی)

دوره‌های مکتب‌پلاس
46 ساعت

سرفصل‌ها

تالار گفتگو

Adobe InDesign CC قسمتی از مجموعه عظیم Creative Could Adobe است که مجموعه ا‌ی از نرم افزارهای کاربردی برای طراحی ، ویرایش عکس و فیلم و طرحهای تبلیغاتی می‌باشد.  

 

نرم افزار ایندیزاین برای درست کردن کاغذ تبلیغاتی، تولید بروشور، چاپ مجلات و کارت ویزیت، تهیه برچسب و .. استفاده میگردد. به شکل کلی این نرم افزار ایده آل برای عمل چاپ و طراحی کردن است و اکثرا  برای عملیات  گرافیکی و عملیات  بازاریابی پیشرفته استفاده میگردد.همچنین این برنامه برای افرادی که انتشارات دارند یا با صنعت چاپ درگیرند بسیار پر سود و مفید است. با بهره گیری از نرم افزار ایندیزاین می‌توان صفحات متنوع و نیز  منحصر به فرد و البته کاملا شخصی سازی شده‌  را تولید کرد.

 

با آموزش ایندیزاین شما میتونین هزینه های طراحی و مارکتینگ خودتون رو کاهش بدین. همچنین شما توانایی ساخت فایلهای interactive و جذاب رو برای مخاطبین خودتون پیدا میکنین. نرم افزار ایندیزاین ( indesign ) قابلیتهای دیگری از جمله صفحه آرایی، کادر بندی و ستون بندی، صفحه آرایی و ... را دارد که این ابزار را به یکی از قویترین و کاملترین نرم افزارها و جزء ملزومات کار طراحان گرافیک و ویراستاران تبدیل کرده است.

از جمله مهمترین نقاط قوت indesign قابلیت هماهنگی با نرم افزارهای پرکاربرد مجموعه ادوبی مثل photoshop و illustrator و استفاده از طرح های این دو نرم افزار است.همچنین قابلیت انعطاف بالا در کار کردن با متن ها و سفارشی سازی آنها از ویژگیهای متمایز این ابزار است.

برای یادگیری نرم افزار ایندیزاین ( indesign ) منابع و کتب مختلفی وجود دارد که یکی از مناسب ترین روش ها برای این کار استفاده از ویدئو های آنلاین و دوره های مجازی معتبر است. دوره آموزش ایندیزاین مقدماتی مکتب خونه به شما کمکم میکنه که با اصول و مقدمات این نرم افزار آشنا بشین و بتونین به صورت کاربردی و پروژه محور کار با این نرم افزار رو یاد بگیرید.

مدرس دوره
مزدک کیانی

مزدک کیانی، در شهریور ماه 1362، در کرمانشاه، چشم به جهان گشود.

ایشان فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد گرافیک، از دانشگاه تربیت مدرس و همچنین کارشناسی ارشد فرهنگ و زبان‌های باستان، از دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

در طول سال‌ها فعالیت هنری، ایشان مسئولیت داوری فراخوان‌ها و جشنواره‌ها، گردآوری و تالیف کتب و مقاله‌های هنری، شرکت در نمایشگاه‌ها و مشاوره‌های هنری بسیاری را بر عهده داشته‌اند.

از افتخارات ایشان، می‌توان به برگزیده شدن به عنوان مدرس نمونه‌ی گروه هنر دانشگاه فرهنگ و هنر البرز و همچنین مدرس نمونه‌ی هنر در کشور (تقدیر شده از طرف دفتر آموزش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره آموزش نرم‌افزار ایندیزاین (indesign مقدماتی)

پروژه محور
این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.
تالار گفتگو
شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.
آزمون، تمرین و محیط تعاملی
با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه(مشاهده نمونه گواهی مکتب‌خونه) به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

سوالات پرتکرار

آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود. هزینه ارسال بر عهده کاربر خواهد بود.
آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

فصل اول - آشنایی با نرم‌افزار ایندیزاین
06:16 ساعت
01:11
Combined Shape Created with Sketch. 9 جلسه
بارم:
15%
نمایش جلسات فصل  
فصل سوم - چگونه خلاق‌تر باشیم
16:13 ساعت
01:09
Combined Shape Created with Sketch. 10 جلسه
بارم:
50%
نمایش جلسات فصل