مقالات دیجیتال مارکتینگ

روش‌های دیجیتال مارکتینگ

روش‌های دیجیتال مارکتینگ : 

روش‌های دیجیتال مارکتینگ را در این مقاله با ما بشناسید. همه دوست دارند حق انتخاب داشته باشند اما کسی نمی‌خواهد در بین میلیون‌ها نفر تصادفی انتخاب شود. پس بیایید بازاریابی باشید که بین همه می‌درخشد. سعی کنید روابط معنادار و خلاقانه با مخاطبان داشته باشید .در اینجا لیستی از بهترین تاکتیک‌ها و تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال کارآمد تهیه شده که بازخورد خوبی داشته است.

بازاریابی محتوا

  • محتوای خود را دوباره بهینه کنید

بین عملکرد محتوا و رتیه‌بندی ارتباط زیادی وجود دار. پس محتوای خود را ارزیابی کرده و دوباره آن را بهینه کنید. موقعیت‌ها و میزان مشارکت هر مقاله را تجزیه و تحلیل کرده و تصمیم بگیرید کدام مطلب باید تازه و بهینه سازی شود.

  • در مرحله اول

 

تحقیق در مورد کلید وا ژه را انجام دهید. حجم، نوع پرس‌و جو و سایر کلمات کلیدی مرتبط را برای بهینه سازی مضاعف بررسی کنید.

  • در مرحله دوم

کلمات کلیدی را قبل از بهینه‌سازی مجدد به Rank Tracking اضافه کنید تا دید دقیقی از محل شروع کار و چگونگی بهبود آن پس از بهینه‌سازی مجدد داشته باشید.

محتوا به بهینه‌ساز اضافه کنید تا امتیاز عملکرد را دیده و بفهمید که چه مقدار را باید بهینه کنید. در پایان با کلیک بر روی بررسی امتیاز آن را بررسی کنید. صفحه را در قسمت جستجوی گوگل پیدا کرده و مطمئن شوید که ایندکس شده است، پس از اتمام بهینه‌سازی، رتبه‌بندی بهبود یافته و میزان بازدید افزایش می‌یابد.

از Content Syndication استفاده کنید

فرآیند انتشار محتوا در سایت‌های دیگر برای جذابیت بیشتر مهم است. از سایت‌های معتبر استقاده کنید. وقتی مقاله خود را در یک سایت بزرگ بازنشر می‌کنید، در معرض مخاطبان جدیدتری قرار می‌گیرید و می‌توانید بازدید بیشتری داشته باشید. یک تجربه نشان داده با استفاده از این تاکتیک بازاریابی دیجیتال و یک لیست ایمیل بیش از ۲۵۰،۰۰۰ بازدیدکننده در هر ماه به وبلاگ اضافه شده است.

مهم:اگر در Google Analytics حساب کاربری دارید می‌توانید به راحتی عملکرد خود را ردیابی کنید و ببینید چه تعداد بازدیدکننده دارید.

ویدیو پیشنهادی : دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

 

  • رشد فروش

تاکتیک‌های هوشمند و موثر دیجیتال یک معدن طلا است. در صورت ارائه نتایج با کیفیت و نشان دادن ارزش محصول، مطالعات موردی پتانسیل زیادی برای رشد بازدید، فروش و درآمد دارد. طبق تحقیقی، ۶۳ درصد از بازاریابان معتقدند که مطالعات موردی یک تاکتیک بازاریابی دیجیتال موثر است. مطالعات موردی پنجمین روش محبوب در بازاریابی است.

شبکه‌ای از وب سایت‌های رقیب ایجاد کنید

ذکر نام تجاری در نشریات شناخته شده مهم و دشوار است. رتبه‌بندی در موتورهای جستجو به کمک کلمات کلیدی مناسب بالاتر می‌رود. معمولاً شرکت‌های نوپا با متخصصان یا بنگاه‌های بازاریابی محتوا همکاری می‌کنند تا برخی از بودجه‌ها را کاهش دهند.

ایجاد شبکه‌ای از وب سایت‌های رقیب یک تکنیک بازاریابی دیجیتال موثر برای آگاهی و ترافیک سایت است که می‌تواند شامل انتشارات، وب سایت‌هایedu ، فهرست وب، وبلاگ‌ها، انجمن‌ها، تجارت الکترونیکی و غیره باشد.

روش‌های دیجیتال مارکتینگ

افزایش میانگین فروش

از هر ۱۰ نفر، ۹ نفر قبل از اینکه تصمیم به خرید بگیرند، به نظرات دیگران در مورد محصولات آنلاین نگاه می‌کنند، ۷۲٪ از مصرف‌کنندگان می‌گویند نظرات مثبت دیگران باعث اعتماد بیشتر آن‌ها به یک تجارت می‌شود. مطالعه موردی نشان داده که بررسی آنلاین به طور متوسط ۱۸ درصد افزایش فروش را به همراه دارد. سال ۲۰۱۵، فروش تجارت الکترونیکی ۱۵٪ نسبت به سال ۲۰۱۴ افزایش داشته است. نظر مشتریان، عامل اصلی و محرک کارآمد برای وب سایت‌های تجارت الکترونیکی است.

بهره‌گیری از روندهای ایجاد شده در ترافیک

Google Trends یک معدن طلا است. داده‌های زیادی دارد که کمک می‌کنند محتوا تولید کنید و ببینید چقدر با رقبا فاصله دارید. ویژگی این ابزار این است که داده‌های جستجوی زمان واقعی را پیدا خواهید کرد و به اندازه‌گیری رفتارهای جستجوی مصرف‌کننده در طول زمان می‌رسید. مواظب روند بازاریابی که پیش خواهد آمد باشید. روند بازاریابی حاکم بر سال ۲۰۲۰ شامل اینترنت اشیا، واقعیت مجازی و افزوده شده، پخش مستقیم فیلم، داستان سرایی بصری، تبلیغات بومی، اتوماسیون بازاریابی و بازاریابی موبایل بوده است. در نظر گرفتن چندین مورد از این روندهای نوظهور اقدامی هوشمندانه است.

ترافیک خالص را بالا ببرید تا در مقابل رقبای خود موقعیت بالاتری کسب کنید.

به دلیل داشتن فناوری، یک روش ساده و آسان برای ساخت صفحات وب با وزن کم با محتوای ثابت است که سریع‌تر در دستگاه‌های تلفن همراه بارگیری می‌شود.

بازاریابی از طریق رسانه‌های اجتماعی

  • برای جلب طرفداران، یک صفحه سفارشی فیس‌بوک ایجاد کنید

سرمایه‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی یک امر ضروری است. یک صفحه سفارشی به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات منحصر به فردی به طرفداران ارائه دهید. از یک برگه صفحه شخصی می‌توان برای ارتقا تعداد ثبت نام در رویدادهای آینده، جذب طرفداران به وب سایت، تبلیغ یک برنامه یا مسابقه، ایجاد کتابخانه محتوا، ویژگی‌های بررسی مشتریان، قرعه‌کشی، مسابقه، مقالات مسابقه، مسابقه عکس، کوپن، و مسابقه ویدئویی استفاده کرد.

  • در  Linkedin Pulseبنویسید

یک سکوی حرفه‌ای انتشار است. در حال حاضر، ۵۰۰ متخصص منتخب تشکیل شده است. یک مطالعه روی ۳۰۰ پست نشان داد میزان مقالات در مورد مشاغل (۴۲٪)،تجارت (۱۵٪)، خودسازی (۳۳/۹٪) و سایر موارد (۶۷/۳۳٪) شامل فناوری، فروش و بازاریابی، رویدادهای جاری و بهره‌وری بوده است. این شبکه می‌تواند میزان مناسبی از مواجهه اجتماعی به همراه داشته باشد.

  •  انجمن‌های آنلاین را هدف قرار دهید

انجمن‌های آنلاین راهی عالی برای رشد حضور آنلاین و جلب نظرات هستند. بودن در کنار افرادی با علایق مشابه و تبادل دانش راه خوبی برای توسعه شرکتی است که در آن کار می‌کنید. بهترین انجمن‌های بازاریابی آنلاین که باید به آنها بپیوندید،LinkedIn ،Reddit  است.

  • تأثیرات اجتماعی را دریافت کنید

سرمایه‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی یک تاکتیک دیجیتالی موثر است که می‌تواند به بهینه‌سازی نرخ تبدیل کمک کند. البته مطالعه‌ای می‌گوید که گوگل به طور مستقیم از تعداد اشتراک اجتماعی در الگوریتم خود استفاده نمی‌کند.

بازاریابی ایمیلی

یک کمپین فعال‌سازی مجدد خودکار هوشمند طراحی کنید

طراحی تقسیم‌بندی برای مشتریانی که با این سایت ارتباط برقرار می‌کنند راهی تضمین شده برای فعال کردن مشترکان غیرفعال است. مشتری ایده آل همه ایمیل‌ها را باز می‌کند و محصولات را خریداری می‌کند. یک مطالعه نشان داده با فعال‌سازی مجدد یک کمپین خودکار می‌توانید فروش مرتبط با ایمیل را افزایش دهید.

 

برای افزایش فروش، ایمیل‌های شخصی دریافت کنید

بازاریابی از طریق ایمیل موثرترین روش بازاریابی دیجیتال در استراتژی دیجیتال است. ایمیل‌های شخصی کارآمدتر از ایمیل‌های غیر شخصی هستند. ایمیل‌های شخصی‌سازی شده مبتنی بر تحقیق و درک عمیق‌تری از رفتار مشتری و روند بازاریابی است. از همه مهم‌تر، شما را ملزم به شناختن شخصیت خریدار برای ارائه اطلاعات مرتبط می‌کند. بازاریابانی که از ایمیل شخصی استفاده می‌کنند به طور متوسط ۱۹ درصد افزایش فروش دارند. اما فقط ۳۰٪ از مارک‌ها می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

اصطکاک را کاهش دهید

در بازاریابی، اصطکاک به معنای هر چیزی است که روند تبدیل کاربر را کند می‌کند. با کاهش اصطکاک در ثبت‌نام از طریق ایمیل، تغییراتی در روند ثبت‌نام داده و آن را با استفاده از یک آدرس ایمیل برای اشتراک و دو گزینه (کاربر برای فعال کردن اشتراک مجبور باشد روی اولین پیامی که دریافت کرده کلیک کند) ساده کنید. نتایج عالی می‌شود.

از دسته‌بندی برای افزایش قابلیت تحویل استفاده کنید

می‌توانید از تقسیم‌بندی بر اساس علایق، مصرف رفتار مکان‌، بازاریابی موبایل، عبارات کلیدی، سبک زندگی یا سایر عوامل استفاده کنید. نرم‌افزارهای بازاریابی از طریق ایمیل در بازارهستند که با اتصال پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی یک فرد با آدرس ایمیل وی، سریع‌تر و راحت‌تر پایگاه داده خود را دسته‌بندی کنید. مثلا از برای جنسیت، علایق مشتری، برند مورد علاقه و عادات رسانه‌ای استفاده کرده و یک کمپین محصول با ایمیل‌های مختلف برای زنان و مردان جداگانه اجرا کنید. یک نتیجه خوب برای یک حرکت کوچک است.

مقاله پیشنهادی : مزایای ایمیل مارکتینگ
مزایای ایمیل مارکتینگ

 

کنجکاوی را تحریک کنید

وقتی درمورد نرخ باز کردن ایمیل فکر می‌کنید، مخاطبان را درنظر بگیرید. قبل از اینکه پیام را به افراد بفرستید، فکر کنید که چه کسی دریافت می‌کند. پیام ارسالی مهم است، فارغ از صنعتی که در آن هستید. یک مطالعه نشان می‌دهد که دریافت‌کنندگان ایمیل، وقتی ایمیلی را می‌بینند که با آن احساس خوبی دااشته باشند. خلاقیت خود را به کار بیندازید یا توصیه های تخصصی را بکار ببرید تا اطمینان شوید که نامه شما مناسب مشتری است.

مقاله پیشنهادی : مبانی دیجیتال مارکتینگ
مبانی دیجیتال مارکتینگ

 

نتیجه‌گیری:

روش‌های دیجیتال مارکتینگ با گذشت زمان تغییر می‌کنند. اما در نظر گرفتن روش‌های متداول روز باعث می‌شود از رقبا عقب نمانید و مشتری‌های خود را داشته باشید. پس با کمک آموزش یا بررسی سایت رقبا و یا نرم افزارهای تخصصی این حوزه خود را در بین دیگران متفاوت نشان دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا