00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به 2 جلسه نمونه از دوره
  • دسترسی به 2 جلسه نمونه از دوره
  • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
دسترسی کامل به محتوا
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
  • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
    +
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوا
59,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش انگلیسی کاربردی درمورد بیماری و سلامت

دوره‌های مکتب‌پلاس
1:50 ساعت
100٪ (17 رای)

در دنیایی که به سرعت در حال پیشرفت است یادگیری زبان‌ انگلیسی بسیار حائز اهمیت است. برای مثال چنانچه بتوانید به زبان‌انگلیسی صحبت کنید قادر خواهید بود در کشورهای بی‌شماری با دیگران ارتباط برقرار کنید و این امر باعث می‌شود در کشورهایی که در آن‌ها جویای کار هستید و یا به عنوان توریست به آن‌ها سفر می‌کنید فرصت‌های طلایی زیادی به دست آورید. با یادگیری این زبان دیگر نگران سفر کردن به کشورهای دیگر نخواهید بود زیرا به راحتی خواهید توانست با دیگران ارتباط برقرار کنید و یا بدون نیاز به فردی دیگر نیازهای خود مثل خرید کردن و یا رستوران رفتن را برطرف کنید. حال این سوال پیش می‌آید که ما چگونه این زبان را بیاموزیم؟ یادگیری اصولی و دقیق زبان انگلیسی بسیار مهم است زیرا اگر روش یادگیری شما روش درست و جذابی نباشد شما در نیمه راه خسته و دلزده خواهید شد. بدون شک روان بودن در زبان ‌انگلیسی نشان دهنده اراده قوی و انتخاب شیوه درست آموزش است. این دوره شامل ویدیوهایی است که این امکان را به شما می‌دهد که لغات و اصطلاحات مورد نیاز در مورد بیماری و سلامت را به طور کامل و دسته‌بندی شده فرابگیرید و در مورد اینکه چگونه وقتی بیمار هستید و نیاز به درمان دارید، به پزشک و یا بیمارستان مراجعه کنید نگرانی نداشته باشید. در دوره بیماری و سلامت شما قادر خواهید بود مطالبی را در مورد علائم و بیماری‌ها و چگونگی نوبت گرفتن و مراجعه به بیمارستان و غیره فرا بگیرید.

سرفصل‌های دوره آموزش انگلیسی کاربردی درمورد بیماری و سلامت

تالار گفت‌وگو

مدرسان دوره
پرهام خدابخش مقدم

پرهام خدابخش مقدم، فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران و دارنده مدرک dip TESOL از LTTC  (London Teacher Training College)

  پرهام خدابخش تدریس دوره‌های زبان عمومی، IELTS ،FCE ،CAE را در شركت‌ها و مؤسسات مختلف مانند شکوه، ایران استرالیا، آفرینش و ... در کارنامه کاری خود دارند. از دیگر سوابق ایشان می‌توان به تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و بخش زبان انجمن علمی دانشجویی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اشاره كرد.

اطلاعات بیشتر
سمیرا پیام‌وش

سرکار خانم سمیرا پیام‌وش مدرس زبان انگلیسی با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی تدریس در سطوح مختلف، برگزارکننده‌ی دوره‌های مکالمه، Free Discussion، FCE، CAE و آیلتس در موسسات آموزشی مختلف مانند شکوه و غیره هستند. ایشان بیش از هفت سال سابقه‌ی تدریس زبان انگلیسی در خارج از کشور را در کارنامه‌ی خود دارند.

اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره آموزش انگلیسی کاربردی درمورد بیماری و سلامت

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟