00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به 26 جلسه نمونه از دوره
  • دسترسی به 26 جلسه نمونه از دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی

دوره‌های رایگان
29 جلسه
51٪ (517 رای)

در تعریف تحلیل بنیادی می‌توان با این پرسش آغاز نمود: تا کنون اندیشیده‌اید که قیمت هر آنچه که شما آن را خرید و فروش می‌کنید، خواه یک سهم باشد یا یک کالا، به عوامل مختلفی بستگی دارد؟ و می‌توان گفت بنیاد ساختار آن را تحت تأثیر قرار داده‌است؟ این عوامل می‌تواند فارغ از شرایط عرضه و تقاضا باشد. عرضه و تقاضا همیشه بر اساس قیمت ذاتی و بنیادی یک سهم یا کالا نیست؛ اما در تحلیل بنیادی ما به مطالعه و بررسی عواملی خواهیم پرداخت که به‌طور بنیادی و ذاتی بر ارزش سهم تأثیرگذار است، در تحلیل بنیادی کاری با عرضه و تقاضا نداریم. فلسفه تحلیل بنیادی این است که هر چیزی در بلندمدت به ارزش واقعی خود خواهد رسید. ممکن است شما در تحلیل بنیادی یک سهم متوجه شوید که قیمت کنونی سهم با ارزش ذاتی سهم تناسبی ندارد. تحلیل بنیادی روشی است که طی آن فرد با محاسبه ارزش ذاتی آن می‌تواند فاصله از این ارزش را به‌عنوان فرصت سودآوری شناسایی کند.
منطقی است که موارد بسیاری روی ارزش اوراق بهادار تأثیر بگذارند و یک تحلیل‌گر بنیادی باید عوامل اقتصاد کلان، صنعت و شرکت را به‌خوبی آموخته باشد. هدف نهایی انجام تحلیل بنیادی، به دست آوردن ارزشی است که سرمایه‌گذار بتواند آن را با قیمت کنونی اوراق بهادار مقایسه کند. درصورتی‌که قیمت بازاری سهم مورد بررسی، اختلاف زیادی با ارزش محاسباتی تحلیل‌گر بنیادی داشته باشد فرد می‌تواند نسبت به خرید آن سهم اقدام نماید.
تحلیل بنیادی روشی مدت‌دار است که اگر خوب آن را بلد باشید، لزوماً نمی‌توانید در همه صنایع موفق عمل کنید! به عبارتی قابل انتقال به کمک دوره نبوده و سعی شده اصول و ابزارهای آن در این دوره تدریس شود؛ و اگر شما تحلیل‌گر بنیادی در صنعت کشتی‌سازی هستید، لزوماً باعث نخواهد شد که صنعت خرده‌فروشی را بتوانید به‌خوبی با تحلیل بنیادی تحلیل کنید.
بنابراین علاوه بر تلاش‌های این دوره، این خودتان هستید که خود را تحلیلگر بنیادی می‌کنید، در دوره آموزش تحلیل بنیادی به بررسی عوامل مقدماتی و درعین‌حال کاربردی همچون تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی و آشنایی با اقلام آن می‌پردازیم، همچنین در تحلیل بنیادی در هر بخش به بررسی روش‌های ارزش‌گذاری در شرکت‌های تولید و سرمایه‌گذاری پرداخته می‌شود، قبل از هر چیز شما در تحلیل بنیادی نیاز دارید به طور مستمر به اطلاعات بنیادی شرکت‌ها دسترسی داشته باشید. یکی از راه‌های جذب اطلاعات برای تحلیل بنیادی این است که به سایت کدال مراجعه کنید، در آنجا به‌ صورت رایگان از اطلاعات شرکت‌ها و صورت‌های مالی آن‌ها برای تحلیل بنیادی خود استفاده کنید. شرکت‌های بورسی موظف هستند به صورت ماهانه گزارشی از عملکرد خود را در این سایت منتشر کنند.
در تحلیل بنیادی یک سهام در هنگام خرید دو شاخصه اصلی باید مورد بررسی قرار گیرند. اولین شاخص مهم در تحلیل بنیادی، عوامل کیفی مانند پیشینه و تجربه گروه مدیران شرکت است. سهامدار عمده، سیاست‌ها و برنامه‌های توسعه شرکت در زمره عوامل کیفی هستند. دومین فاکتور در تحلیل بنیادی، عوامل کمی مانند روند سودآوری شرکت است. ترجیح ما در تحلیل بنیادی این است که رشد هر سهم، رشد حاصل از کسب‌وکار باشد تا رشد حاصل از صرفه‌جویی در هزینه‌های شرکت.
یک تحلیلگر بنیادی باید به موارد زیادی توجه کند. یکی از آن‌ها میزان فروش شرکت است. روند سودسازی شرکت مربوط به فروش و بهای تمام‌شده است. اصولاً رشد درآمد تنها از ۲ راه امکان‌پذیر است:
از طریق افزایش حجم فروش شرکت (فروش کالاهای بیشتر با قیمت مشابه)
از طریق فروش با حجم ثابت و حاشیه سود بالاتر (کاهش قیمت تمام‌شده یا افزایش قیمت)

هرکدام از این عوامل مسائل خود را به همراه خواهد داشت که در دوره آموزش تحلیل بنیادی  یکی از آموزش‌های مهم برای ورود به بازار بورس است به آن خواهیم پرداخت؛ بنابراین تحلیل بنیادی به پیش‌بینی روند درآمدی شرکت‌ها می‌پردازد و قیمت آینده سهم را با توجه به شاخص P/E گروه مشخص خواهد کرد. برای مثال تحلیل هرکدام از گروه‌های بورسی نکات خاص خود را دارد که در دوره آموزش تحلیل بنیادی به صورت جامع و کامل به بررسی آن خواهیم پرداخت.

سرفصل‌های دوره آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی

فصل اول - معرفی تحلیل بنیادی
00:13 ساعت
00:13
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
نمایش جلسات فصل  

در این بخش ابتدا به مقدمه‌ای درباره‌ی سایت کدال، دریافت گزارش و مسیر پیش رو در این دوره می‌پردازیم و تحلیل بنیادی را زیر ذره‌بین بررسی می‌کنیم. 

 
مقدمه (سایت کدال، دریافت گزارش و مسیر پیش رو)
"07:41
تحلیل بنیادی زیر ذره‌بین
"05:46
فصل دوم - تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی
01:33 ساعت
01:33
Combined Shape Created with Sketch. 7 جلسه
نمایش جلسات فصل  

در این بخش به ارائه مقدمه‌ای بر تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی و تحلیل عمودی و افقی می‌پردازیم و با صورت‌های مالی آشنا می‌شویم. در بخش اول، ترازنامه را بررسی می‌کنیم؛ بخش دوم، صورت سود و‌ زیان را می‌نویسیم، سپس مفهوم استهلاک و تأثیر آن بر صورت سود و زیان را بررسی کرده و در بخش سوم، جریان وجوه نقد را نیز ارائه خواهیم داد. 

 
مقدمه‌ای بر تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی و تحلیل عمودی و افقی
"12:04
آشنایی با صورت‌های مالی (بخش اول، ترازنامه)
"17:14
آشنایی با صورت‌های مالی (بخش دوم، صورت سود و‌ زیان)
"09:16
تعریف مفهوم استهلاک و تأثیر آن بر صورت سود و زیان
"12:46
آشنایی با صورت‌های مالی (بخش سوم، جریان وجوه نقد)
"07:43
بررسی گزارش فروش ماهانه - بخش اول
"15:13
بررسی گزارش فروش ماهانه - بخش دوم
"19:28
فصل چهارم - افزایش سرمایه
00:34 ساعت
00:34
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
نمایش جلسات فصل  

در بخش افزایش سرمایه روش‌ها، قیمت پس از افزایش سرمایه و مطالبی جذاب از این حوزه را یاد می‌گیریم. 

 
افزایش سرمایه بخش اول
"10:08
افزایش سرمایه بخش دوم
"09:26
افزایش سرمایه بخش سوم
"15:19
فصل ششم - ارزش‌گذاری
00:15 ساعت
00:11
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
نمایش جلسات فصل  

مفهوم کلی ارزش‌گذاری در این فصل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 
مفهوم کلی ارزش‌گذاری
"11:42
آزمون پایانی دوره تحلیل بنیادی مقدماتی
100.0%
     
"03:28
استاد دوره
قاسم کریمی قاسم کریمی

قاسم کریمی، مؤسس انجمن مديريت و انجمن بازار سرمايه دانشگاه شريف، دانش‌آموخته مهندسي نفت و کارشناسی‌ارشد مديريت كسب‌و‌كار در حوزه مالي (MBA Finance) از دانشگاه صنعتي شريف هستند.

از سوابق کاری ایشان می‌توان به كارشناس شركت فرابورس ايران، مشاور سرمايه‌گذاري شركت مديريت سرمايه كيان در حوزه تأمين مالي، كارشناس تحليل بنيادي بورس 24 به طور خاص صنعت پتروشيمي و مدرس دوره‌های آموزشی تحلیل تکنیکال و بنيادي دانشگاه صنعتی شریف، تهران، اميركبير و دانشگاه‌هاي شهرستان‌ها، شعبه مركزي شركت كارگزاري مفيد، همكاري با سازمان‌ها و شركت‌ها اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر
درباره برگزارکننده
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش تحلیل بنیادی مقدماتی

آموزش سرمایه‌گذاری و آشنایی با بورس
اطلاعات بیشتر

نظرات  (11 نظر)

صفحه 

از 

2

آسیه
13:10 - 1400/06/17
کاربر‌ سایت
با سلام من این دوره رو دیدم و چون خودم یک تحلیلگر بنیادی هستم تقریبا کامل متوجه بیانات استاد می شدم ولی به نظر من اگر کمی مقدماتی تر و مفصل تر راجع به نحوه محاسبه NAV و ارزش گذاری شرکت صحبت می کردن قابل فهم تر میشد. در کل من استفاده کردم از این دوره و خسته نباشیدمیگم به استاد و سپاس گذارم منتظر دوره پیشرفته نیز هستم
ابوالفضل
12:06 - 1399/09/12
دانشجوی دوره
با سلام...دوره پیشرفته کی قرار داده میشه؟ با تشکر از استاد فقط یکم با سرعت پایین و حوصله بیشتر توضیح داده بشه منتظر دوره پیشرفته هستیم
علیرضا
20:14 - 1399/07/30
دانشجوی دوره
بعد از دیدن 5 فصلش مینونم بهتون بگم که خیلی ناقص تر از چیزی بود که فکر میکردم مشکلات و اشتباهات زیادی بود تو تدریس که حتی وقتی سوال پرسیدم جواب خوبی دریافت نکردم پیشنهاد میکنم تهیه نکنید
پشتیبانی مکتب‌خونه
علیرضا عزیز؛ از این که نظر خود را با ما در میاد گذاشته اید سپاسگزاریم. نظر شما لحاظ خواهد شد و به واحد مربوطه منتقل می گردد.
بهروز
19:16 - 1399/07/12
دانشجوی دوره
با اینکه از نظر تحلیل بنیادی یک پایه ای داشتم اما انقدر این آموزش غیرقابل فهم و بی ارزش بود که دیگه ادامش ندادمش بی میلی استاد هنگام درس دادن دیده میشود . ضمن اینکه هیچ قدرت و تحلیل درستی داده نمیشود تازه شخص را گیج و زده میکند.
پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhoneh.org
میلاد
15:33 - 1399/06/27
دانشجوی دوره
اصلا دوره خوبی نبود بیشتر روخونی بود تا اموزش و فکر نکنم کسی بعد از این دوره بتونه کوچکترین تحلیل بنیادی کنه اگه مدرسی بهتر این دوره رو دوباره از ابتدا ثبت کنه خیلی خوب میشه من که از اواسطش بیخیال گوش دادن ادامه اش شدم
پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم. موارد مطرح شده جهت بررسی بیشتر به بخش مربوطه ارسال شد. در صورت نیاز به پیگیری بیشتر با شما در ارتباط خواهیم بود.
بهنام
18:42 - 1399/05/24
دانشجوی دوره
با سلام دوره خوب و مفیدی بود و منتظر تحلیل بنیادی پیشرفته هستیم و انشالله زودتر قرار داده بشه
سهراب
23:34 - 1399/03/03
دانشجوی دوره
من دوره‌ی تحلیل تکنیکال ایشون رو دیدم و واقعا خیلی خوب بود اما این دوره بنظرم خیلی سرسری ضبط شده. من تا فصل ۲ دیدم و ویدئوها اشتباه لفظی زیاد داره و خیلی الکی طولانیه بعضیاشون اگه یه ادیت اولیه می‌شد خیلی بهتر می‌شد.
سیدمصطفی
20:05 - 1399/02/25
دانشجوی دوره
دوره به معنی واقعی کلمه افتضاح بود، واقعا اگه یکی از قسمت ها رو قبل از خرید مکتب خونه پیش نمایش میگذاشت (مثل سایر دوره ها) و میدیدم اصلا نمیخریدم، الان معلوم میشه چرا هیچ قسمتی نمایش رایگان نداره یک سری توضیحات کاملا بدیهی و غیرکاربردی، کل مطالب این دوره رو به راحتی میشد با یه سرچ گوگل فهمید. هیچ کاربردی نداشت و صرفا یک سری تعریفات اولیه انجام شد. بیان استاد خیلی بد و کاملا معلومه بدون هیچ آمادگی، درس ها رو ریکورد کردن. افتضاح
پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhoneh.org
رضا
14:30 - 1399/02/19
دانشجوی دوره
باسلام واحترام من این دوره رو خریداری کردم، تا اواسط فصل دوم دیدم، متاسفانه اصلا راضی نیستم بشدت با سرعت بالا توضیحات داده میشه و خیلی سریع از مفاهیم عبور میشه(اگر مطالب زیاد هست و وقت نمیشه همرو آموزش بدین، خب مطالب کمتری رو با دقت و آرامش بیشتری توضیح بدین، وگرنه چه ضرورتی داره با این شدت بخواین آموزش بدین) ترتیب خاصی وجود نداره و موردی آموزش داده نمیشه، مثلا یک مفهومی در ترازنامه توضیح داده میشه، مفهوم بعدی توضیح داده نمیشه، باز ی مفهوم دیگه توضیح داده میشه و.... فکر میکنم گفتن این موضوع هم لازم باشه، من پیش نیاز این درس رو آموزش ندیدم، و اگر این موضوع باعث مبهم بودن اموزش ها باشه، باید تو اموزش قید بشه که مثلا این موارد در پیش نیاز گفته شده و کسانی که اون رو ندیدن این مفاهیم رو ممکنه متوجه نشن، ولی متاسفانه هیچ حرفی زده نمیشه توسط مدرس و کاملا در سردرگمی باقی میمونیم که چرا اینقد مطالب گنگ و مبهم هستش به شخصه از این آموزش راضی نیستم
پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم. موارد مطرح شده جهت بررسی بیشتر به بخش مربوطه ارسال شد. در صورت نیاز به پیگیری بیشتر با شما در ارتباط خواهیم بود.
وحید
09:39 - 1399/02/03
دانشجوی دوره
با سلام و احترام در حوزه تحلیل بنیادی اساتید بسیار خوب و ماهری وجود دارند همچون اساتید گروه مالی و سرمایه گذاری شریف و آریانا که می توانست از این بزرگواران استفاده شود. ضمن اینکه گروه مالی و سرمایه گذاری دانشگاه شریف همین دوره را تقریباً با قیمت مشابه برگزار می نماید اما بنده با توجه به اینکه بارها از دوره های مکتب پلاس استفاده نمودم و بسیار راضی بودم این دوره را انتخاب کردم. بنده هیچگونه ادعایی در تسلط به این مباحث ندارم اما با توجه به تحصیل در حوزه مالی این دوره با هیچ کدام از دوره های مکتب خونه قابل قیاس و به هیچ عنوان در سطح دوره های مکتب خونه نیست و فکر میکنم ارزش زمانی که گذاشتم را به هیچ عنوان نداشت. عدم فن بیان و ارائه ضعیف عدم تسلط به برخی مباحث اشتباهات مکرر حین تدریس عدم یکپارچگی و برنامه ریزی در خصوص ارائه مطالب عدم تهیه فایل ارائه عدم تسلط به روشهای تدریس و همچنین تدریس جذاب عدم ارائه فایلهای موردنیاز عدم ارائه فایلهای آموزشی نوشتن ضعیف با موس و ...

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

اطلاعات بیشتر

مواردی که در آموزش تحلیل بنیادی ارزیابی می‌کنیم شامل موارد زیر خواهد بود:
درآمدها
درآمد به ازای سهم (EPS)
نسبت P/E
نسبت PEG
بازدهی سود نقدی (Dividend Yield)
نسبت بدهی / حقوق صاحبان سهام (D/E یا Debt/Equity)
ارزش دفتری
بازدهی حقوق صاحبان سهام (ROE)
اما سؤالی که برای هر فرد در مورد تحلیل بنیادی اغلب پیش می‌آید این است که مزایای این نوع تحلیل نسبت به تحلیل تکنیکال چیست؟ برای پاسخ به این سؤال می‌بایست بگوییم که روش‌ها و راهکارهایی که برای تحلیل بنیادی به کار می‌رود بر اساس داده‌های مالی است و این مورد بر اساس فرضیات شخصی بنا نمی‌شود، تحلیل بنیادی، وضعیت اقتصاد در بلندمدت، آمارهایی مانند مصرف‌کنندگان و گرایش آن‌ها و تکنولوژی را نیز در نظر می‌گیرد. داده‌های بسیاری در یک تحلیل بنیادی می‌تواند تحلیل شود. محاسبه سیستماتیک ارزش دارایی در تحلیل بنیادی، می‌تواند ارزش را به صورتی دقیق مشخص کند و در نتیجه می‌توانیم تصمیمات دقیق‌تری برای خرید یا فروش بر اساس داده‌های موجود با فرض محاسبه درست دریافت کنیم.
درک بهتر در تحلیل بنیادی، حسابداری دقیق و تحلیل صورت‌های مالی نیز کمک می‌کند تا اندازه‌گیری همه‌چیز بهتر انجام شود. دقت تحلیل بنیادی بیشتر است؛ اما معایب تحلیل بنیادی چیست؟ درست است که با تحلیل بنیادی می‌توان به خطای بازار پی برد و سهامی که پایین‌تر از ارزش ذاتی معامله می‌شود را زودتر تشخیص داد اما هیچ شاخصی وجود ندارد که در تحلیل بنیادی با آن بتوانیم زمان حرکت سهم به سمت ارزش ذاتی را متوجه شویم. زمان‌بر بودن و نیاز به مطالعه و تحقیق بسیار برای انجام تحلیل بنیادی از جمله معایب این نوع تحلیل است.
انجام تحلیل‌ برای صنعت، مدل‌سازی مالی و ارزش‌گذاری سهام در تحلیل بنیادی کار ساده‌ای نیست. این کار می‌تواند بسیار پیچیده شود و میزان زیادی کار برای انجام درست آن لازم باشد.
فرضیات و اطلاعات غلط برای شما در تحلیل بنیادی می‌تواند تصمیمات شما را زیر سؤال ببرد. فرضیات یک نقش حیاتی در پیش‌بینی مسائل اقتصادی در تحلیل بنیادی ایفا می‌کنند؛ بنابراین مهم است که بدترین و بهترین سناریو را در این تحلیل در نظر بگیرید. رکود اقتصادی غیرمنتظره، تغییرات سیاسی یا قانون‌گذاری می‌تواند مشکلات بسیاری را در تحلیل بنیادی ایجاد کند.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

فصل اول - معرفی تحلیل بنیادی
00:13 ساعت
00:13
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
نمایش جلسات فصل  

در این بخش ابتدا به مقدمه‌ای درباره‌ی سایت کدال، دریافت گزارش و مسیر پیش رو در این دوره می‌پردازیم و تحلیل بنیادی را زیر ذره‌بین بررسی می‌کنیم. 

 
مقدمه (سایت کدال، دریافت گزارش و مسیر پیش رو)
"07:41
تحلیل بنیادی زیر ذره‌بین
"05:46
فصل دوم - تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی
01:33 ساعت
01:33
Combined Shape Created with Sketch. 7 جلسه
نمایش جلسات فصل  

در این بخش به ارائه مقدمه‌ای بر تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی و تحلیل عمودی و افقی می‌پردازیم و با صورت‌های مالی آشنا می‌شویم. در بخش اول، ترازنامه را بررسی می‌کنیم؛ بخش دوم، صورت سود و‌ زیان را می‌نویسیم، سپس مفهوم استهلاک و تأثیر آن بر صورت سود و زیان را بررسی کرده و در بخش سوم، جریان وجوه نقد را نیز ارائه خواهیم داد. 

 
مقدمه‌ای بر تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی و تحلیل عمودی و افقی
"12:04
آشنایی با صورت‌های مالی (بخش اول، ترازنامه)
"17:14
آشنایی با صورت‌های مالی (بخش دوم، صورت سود و‌ زیان)
"09:16
تعریف مفهوم استهلاک و تأثیر آن بر صورت سود و زیان
"12:46
آشنایی با صورت‌های مالی (بخش سوم، جریان وجوه نقد)
"07:43
بررسی گزارش فروش ماهانه - بخش اول
"15:13
بررسی گزارش فروش ماهانه - بخش دوم
"19:28
فصل چهارم - افزایش سرمایه
00:34 ساعت
00:34
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
نمایش جلسات فصل  

در بخش افزایش سرمایه روش‌ها، قیمت پس از افزایش سرمایه و مطالبی جذاب از این حوزه را یاد می‌گیریم. 

 
افزایش سرمایه بخش اول
"10:08
افزایش سرمایه بخش دوم
"09:26
افزایش سرمایه بخش سوم
"15:19
فصل ششم - ارزش‌گذاری
00:15 ساعت
00:11
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
نمایش جلسات فصل  

مفهوم کلی ارزش‌گذاری در این فصل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 
مفهوم کلی ارزش‌گذاری
"11:42
آزمون پایانی دوره تحلیل بنیادی مقدماتی
100.0%
     
"03:28