00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به 2 جلسه نمونه از دوره
  • دسترسی به 2 جلسه نمونه از دوره
  • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
دسترسی کامل به محتوا
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
  • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
    +
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوا
29,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش انگلیسی کاربردی در مورد غذا

دوره‌های مکتب‌پلاس
0:45 ساعت
91٪ (24 رای)

نیاز به یادگیری زبان انگلیسی امروزه بر همگان آشکار است. روش‌های متعددی برای آموزش زبان وجود دارد که زبان‌آموزان با توجه به شرایط خود این روش‌ها را انتخاب می‌کنند. یکی ازروش‌های مدرن آموزش زبان شرکت در دوره‌های آنلاین اینترنتی است که روند آموزش را تسریع و تسهیل کرده است. در دسترس بودن همیشگی دوره‌ها مقرون به صرفه بودن آنها و همین‌طور امکان استفاده از آنها در هر مکان و زمانی باعث محبوبیت این دوره‌ها شده است.

در این دوره زبان‌آموزان در سطوح مختلف با عبارات و کلمات کلیدی درباره موضوعات مختلف آشنا می‌شوند. کلمات وعبارات توسط اساتید زبان آموزش و تکرار می‌شوند نکات مورد نیاز بیان می‌شود و از زبان‌آموزان خواسته می‌شود که کلمات و عبارات را تکرار کنند جمله بسازند و خودشان را محک بزنند. دراین دوره‌ها مکالمات مربوط به موضوع توسط اساتید اجرا می‌شود که باعث می‌شود زبان‌آموزان متوجه کاربرد کلمات تدریس شده در محیط‌های واقعی شوند. زبان‌آموزان با تکرار و تمرین و شبیه‌سازی مکالمات قادر خواهند بود عبارات و کلماتی که آموخته‌اند را در مکالمات خود به کار گیرند و به این ترتیب کلمات را به بهترین شکل بیاموزند. تلفظ‌ها و نکات مربوط به آن وهمین‌طور استرس کلمات به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود که با تکرار و تمرین در راستای بالا بردن مهارت‌های تلفظی تلاش شده است.

در این دوره مبحث غذا، رستوران، منو و عبارات ضروری و کلیدی در این زمینه به صورت گسترده و در حد نیاز زبان‌آموزان سطوح مختلف آموزش داده شده است. با گذراندن این دوره زبان‌آموزان می‌آموزند که چگونه سفارش غذا بدهند، درخواست خود را در رستوران مطرح نمایند، مشکلاتی که با آن مواجه می‌شوند را بیان و برای حل آن چاره و کمک بخواهند. مبحث غذا یکی از پرکاربردترین نیازهای زبان آموزانی است که قصد مهاجرت یا مسافرت به کشورهای دیگررا دارند .آنها با فراگرفتن این عبارات به راحتی نیازخود را مرتفع کرده و با خاطر آسوده به سفر می‌پردازند. 

پر واضح است که در این روند تکرار و تمرین مهمترین فاکتورهای یادگیری خواهند بود که امید است زبان‌آموزان گرامی با در نظر گرفتن آن در جهت پیشرفت خویش گام بردارند.

سرفصل‌های دوره آموزش انگلیسی کاربردی در مورد غذا

تالار گفت‌وگو

اساتید دوره
سمیرا پیام‌وش سمیرا پیام‌وش

سرکار خانم سمیرا پیام‌وش مدرس زبان انگلیسی با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی تدریس در سطوح مختلف، برگزارکننده‌ی دوره‌های مکالمه، Free Discussion، FCE، CAE و آیلتس در موسسات آموزشی مختلف مانند شکوه و غیره هستند. ایشان بیش از هفت سال سابقه‌ی تدریس زبان انگلیسی در خارج از کشور را در کارنامه‌ی خود دارند.

اطلاعات بیشتر
پرهام خدابخش مقدم پرهام خدابخش مقدم

پرهام خدابخش مقدم، فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران و دارنده مدرک dip TESOL از LTTC  (London Teacher Training College)

  پرهام خدابخش تدریس دوره‌های زبان عمومی، IELTS ،FCE ،CAE را در شركت‌ها و مؤسسات مختلف مانند شکوه، ایران استرالیا، آفرینش و ... در کارنامه کاری خود دارند. از دیگر سوابق ایشان می‌توان به تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و بخش زبان انجمن علمی دانشجویی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اشاره كرد.

اطلاعات بیشتر
درباره برگزارکننده
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

ویژگی‌های دوره آموزش انگلیسی کاربردی در مورد غذا

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

نظرات  (1 نظر)

محسن
11:44 - 1399/05/20
دانشجوی دوره
بسیار عالی و حرفه ای

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟