00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به 2 جلسه نمونه از دوره
  • دسترسی به 2 جلسه نمونه از دوره
  • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
دسترسی کامل به محتوا
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
  • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
    +
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوا
39,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش انگلیسی کاربردی درمورد رژیم غذایی

دوره‌های مکتب‌پلاس
1:01 ساعت
93٪ (16 رای)

امروزه یادگیری زبان ‌انگلیسی امری بسیار مهم است زیرا زبان ‌انگلیسی به عنوان زبان بین‌المللی انتخاب شده‌است و زبانی برای ارتباط افراد در سراسر دنیاست. زبان ‌انگلیسی دومین زبان رایج در جهان و زبان رسمی پنجاه‌و‌سه کشور است. از طریق این زبان شما این امکان را دارید که به راحتی به کشورهای مختلف سفر کنید و یا حتی در کشورهای مختلف تحصیل و یا کار کنید. انگلیسی، زبان غالب در تجارت است و تسلط به این زبان برای افراد جویای کار در سراسر دنیا تبدیل به یک ضرورت شده‌است.  تحقیقات سراسر جهان نشان می‌دهد که روابط تجارت‌های برون مرزی، اغلب با زبان انگلیسی انجام می‌شود و بسیاری از کمپانی‌های بین‌المللی به زبان ‌انگلیسی مسلط هستند. انتخاب روش درست یادگیری زبان ‌انگلیسی یکی از مهم‌‌ترین قدم‌ها برای یادگیری زبان ‌انگلیسی است زیرا اگر انتخاب درستی صورت نگیرد روند یادگیری کند و باعث دلزدگی افراد خواهد‎شد. یکی از روش‌های موثر در یادگیری زبان ‌انگلیسی شیوه آموزش موضوعی است. در این متد مطالب به صورت متمرکز بر روی یک موضوع آموزش داده می‌شود که این امکان را به زبان‌‌آموزان می‌دهد که مطالب را به صورت دسته‌بندی شده و منظم‌ آموزش ببینند. در این دوره تعدادی مکالمه مرتبط با موضوع نیز در نظر گرفته شده که توسط اساتید مجرب زبان اجرا می‌‌‌شوند. این مکالمات شامل اصطلاحات پرتکرار زبان و کلمات آموزش داده شده در هر بخش هستند بنابراین زبان‌آموزان باید ویدیوها را به صورت دقیق مشاهده کنند و سعی کنند که جمله بسازند و تمرین کنند و با دیدن مکالماتی که در آخر دوره وجود دارد مروری بر مطالب آموخته شده کنند. در دوره رژیم غذایی شما با جملات و اصطلاحات مربوط به عادت‌های غذایی، گیاه‌خواری، رژیم غذایی و غیره  آشنا خواهید ‌شد.

سرفصل‌های دوره آموزش انگلیسی کاربردی درمورد رژیم غذایی

تالار گفت‌وگو

اساتید دوره
سمیرا پیام‌وش

سرکار خانم سمیرا پیام‌وش مدرس زبان انگلیسی با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی تدریس در سطوح مختلف، برگزارکننده‌ی دوره‌های مکالمه، Free Discussion، FCE، CAE و آیلتس در موسسات آموزشی مختلف مانند شکوه و غیره هستند. ایشان بیش از هفت سال سابقه‌ی تدریس زبان انگلیسی در خارج از کشور را در کارنامه‌ی خود دارند.

اطلاعات بیشتر
پرهام خدابخش مقدم

پرهام خدابخش مقدم، فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران و دارنده مدرک dip TESOL از LTTC  (London Teacher Training College)

  پرهام خدابخش تدریس دوره‌های زبان عمومی، IELTS ،FCE ،CAE را در شركت‌ها و مؤسسات مختلف مانند شکوه، ایران استرالیا، آفرینش و ... در کارنامه کاری خود دارند. از دیگر سوابق ایشان می‌توان به تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و بخش زبان انجمن علمی دانشجویی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اشاره كرد.

اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره آموزش انگلیسی کاربردی درمورد رژیم غذایی

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟