00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به 2 جلسه نمونه از دوره
  • دسترسی به 2 جلسه نمونه از دوره
  • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
دسترسی کامل به محتوا
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
  • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
    +
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوا
29,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش انگلیسی کاربردی درمورد سینما

دوره‌های مکتب‌پلاس
0:49 ساعت

امروزه دانستن زبان ‌انگلیسی از اهمیت بالایی برخو‌ردار است، زیرا این زبان وسیله ای برای ارتباط برقرارکردن افراد در سراسر دنیاست. به دلیل این که این زبان، زبان پیش فرض اکثر کشورها بوده، یادگیری آن شما را در پیدا کردن سریع‌تر شغل کمک خواهد کرد. پیشرفت تکنولوژی فرصت یادگیری زبان را به نقاط دوردستی از جهان کشانده‌است و شما با یادگیری زبان انگلیسی قادر خواهید بود با افرادی از کشورهای مختلف ارتباط برقرار کنید. همانند پیدا کردن شغل. یکی از برتری‌هایی که افراد  آشنا با زبان انگلیسی نسبت به دیگران دارند این است که زمینه برای تحصیل در کشورهای دیگر برای آن‌ها فراهم خواهد شد. یادگیری اصولی زبان‌ انگلیسی بسیار حائز اهمیت است. ما بسیاری از افراد را در اطراف خود مشاهده می‌کنیم که  ساعت‌های طولانی را در کلاس‌های حضوری صرف مطالعه زبان انگلیسی می‌کنند و یا هزینه‌های بالایی را صرف خرید کتاب و یا ابزارهای آموزش زبان می‌کنند اما در نهایت قادر نیستند که به صورت روان و درست صحبت کنند. در این دوره استاد مجرب با ویدیوهایی جذاب به بررسی دقیق همه اصطلاحات و لغات مورد نیاز در مورد فیلم و سینما می‌پردازد و با تکرار کردن مجدد مطالب این امکان را به زبان‌آموزان می‌دهد که مطالب را بهتر یاد بگیرند و همچنین در پایان این دوره مکالماتی کاملا حرفه‌ای و جذاب تهیه شده‌اند که به شما کمک می‌کند که نحوه استفاده کاربردی از جملات و اصطلاحات درس داده شده را به طور دقیق فرا بگیرید. زبان‌آموزان باید جلسات را به طور دقیق مشاهده کنند و با تکرار و تمرین به سطح تسلط بر این مطالب برسند. در دوره سینما شما قادر خواهید بود کلمات و اصطلاحاتی را در مورد چگونگی رفتن به سینما و انواع فیلم‌‌ها و غیره را یاد بگیرید.

سرفصل‌های دوره آموزش انگلیسی کاربردی درمورد سینما

تالار گفت‌وگو

اساتید دوره
سمیرا پیام‌وش

سرکار خانم سمیرا پیام‌وش مدرس زبان انگلیسی با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی تدریس در سطوح مختلف، برگزارکننده‌ی دوره‌های مکالمه، Free Discussion، FCE، CAE و آیلتس در موسسات آموزشی مختلف مانند شکوه و غیره هستند. ایشان بیش از هفت سال سابقه‌ی تدریس زبان انگلیسی در خارج از کشور را در کارنامه‌ی خود دارند.

اطلاعات بیشتر
پرهام خدابخش مقدم

پرهام خدابخش مقدم، فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران و دارنده مدرک dip TESOL از LTTC  (London Teacher Training College)

  پرهام خدابخش تدریس دوره‌های زبان عمومی، IELTS ،FCE ،CAE را در شركت‌ها و مؤسسات مختلف مانند شکوه، ایران استرالیا، آفرینش و ... در کارنامه کاری خود دارند. از دیگر سوابق ایشان می‌توان به تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و بخش زبان انجمن علمی دانشجویی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اشاره كرد.

اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره آموزش انگلیسی کاربردی درمورد سینما

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟