00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
یا
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه

آموزش بهینه‌‌سازی موتور‌های جستجو (SEO) - مقدماتی

دوره‌های مکتب‌پلاس
66 ساعت

سرفصل‌ها

تالار گفتگو

امروزه کانال اورگانیک یکی از مهم‌ترین و موثرترین کانال‌های دیجیتال مارکتینگ است که سهم بسیار بالایی از نرخ فروش را به خود اختصاص می‌دهد. سئو سایت مسئله‌ای است که این روزها به بزرگترین دغدغه یک وبمستر و صاحب کسب‌وکار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می‌کند شما کدام گزینه در نتایج جستجوهای موتورهای جستجو و به ویژه گوگل باشید. قطعا همه به دنبال دست‌یابی به رتبه اول گوگل هستند. برای رسیدن به این رتبه می‌بایست تلاش کرد و در این رقابت که روز به روز نیز سنگین‌تر می‌گردد، باید هر روز اطلاعات خود را به روز رسانی نمایید. در این دوره آموزش می‌بینید که چطور از این کانال به نحو احسن استفاده کنید تا بتوانید بیشترین نرخ جذب و تبدیل را داشته باشید. پس از این دوره، دانشجو می‌تواند به راحتی سایت خود را بهینه‌سازی و در جایگاه‌های مناسب در گوگل برساند.

مدرس دوره
علی حسینی

سید علی حسینی فارغ‌التحصیل کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف، حدود ۱۷ سال است که در حوزه فناوری اطلاعات و نرم‌افزار در حال فعالیت است و ۹ سال از این ۱۷ سال اختصاصا به فعالیت‌های سئو گذشته است. وی تا به حال سئو مستر دیجی‌کالا، علی بابا و مجری پروژه‌ای سئو سایت‌های کیلید، گلرنگ، جاباما و چندین پروژه موفق دیگر بوده است.

اطلاعات بیشتر

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش بهینه‌‌سازی موتور‌های جستجو (SEO) - مقدماتی

آشنایی با html

ویژگی‌های دوره آموزش بهینه‌‌سازی موتور‌های جستجو (SEO) - مقدماتی

پروژه محور
این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.
تالار گفتگو
شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.
آزمون، تمرین و محیط تعاملی
با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه(مشاهده نمونه گواهی مکتب‌خونه) به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

سوالات پرتکرار

آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود. هزینه ارسال بر عهده کاربر خواهد بود.
آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟
فصل دوم-کلمات کلیدی و محتوا
00:59 ساعت
00:55
Combined Shape Created with Sketch. 6 جلسه
بارم:
10%
نمایش جلسات فصل  
پروژه نهایی
60:00 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
بارم:
60%
نمایش جلسات فصل