00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
یا
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
دانشگاه صنعتی شریف

کارگاه حضوری مدرسه کسب‌وکار شریف

دوره‌های مکتب‌پلاس
0 ساعت

سرفصل‌ها

تالار گفتگو

بچه‌ها برای این که وارد دانشگاه‌های خوب کشور مثل تهران، شریف، امیرکبیر و... بشن باید از دوره‌ی اول متوسطه یا همون راهنمایی قدیم، خودشون رو برای کنکور آماده کنن. برای همین از تمام زندگی اطرافشون ایزوله می‌شن. درسته که 18 سال دارن اما انگار هنوز 14 ساله‌اند.

این افراد عموما توانمندی‌های زیادی دارن مثلا مسائل ریاضی حل می‌کنن، مدار و سازه بلد‌ن و... اما خیلیاشون وقتی که درسشون تموم می‌شه، حس می‌کنن آماده‌ی ورود به اجتماع نیستن، بلد نیستن صحبت کنن، مذاکره کنن یا ایده‌شون رو به بهترین شکل مطرح کنن.

ما تو رو آماده‌ی ورود به اجتماع می‌کنیم.

توی مدرسه کسب‌وکار شریف میتونی کارگاه‌ها و بازی‌های متنوعی رو تجربه کنی مثل

 • بازی خلاقیت
 • بازی تیم‌سازی و کارتیمی
 • بازی شبیه‌سازی کسب‌وکار
 • مسابقه سخنرانی
 • کارگاه و مسابقه مدل کسب‌وکار
 • بازی مذاکره
 • بازی استراتژی

مثلا یکی از بهترین بازی‌هایی که در دوره‌ی حضوری مدرسه کسب‌وکار شریف می‌تونی تجربه کنی، بازی شبیه سازی کسب‌وکاره که تجربه‌ی فروش، قیمت‌گذاری و مذاکره رو یاد می‌گیری و از طرفی ناخودآگاهتون هم به چالش کشیده می‌شه وغیرمستقیم در معرض طوفان فکری و حل مسئله قرار می‌گیری.

اگر میخوای بیشتر با بازی‌ها و کارگاه‌ها آشنا بشی حتما به اینستاگرام مدرسه تابستانی کسب‌وکار شریف سر بزن

اگر میخوای، هم یاد بگیری، هم خوش بگذرونی و هم به صورت عملی مهارت‌هاتو تقویت کنی این فرصت رو از دست نده.

دوره حضوری در نیمه مهرماه سال 98 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

 • این دوره برای افراد 13 سال به بالاست.
 • محل برگزاری دوره تهران است.
 • طرح تیم‌های برگزیده توسط ارزیاب‌‌های شتابدهنده‌ی شریف بررسی خواهدشد.
 • در صورت تایید ارزیاب‌ها، تیمتون عضو شتاب‌دهنده‌ی شریف میشه و 25 میلیون سرمایه اولیه برای شروع کسب‌وکار دریافت می‌کنه و در این مسیر منتورهای مدرسه شما رو راهنمایی میکنن.
مدرس دوره
سید علیرضا فیض بخش
 • عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد
 • دکتری، دانشگاه توکیو
 • موسس اولین مرکز کارآفرینی دانشگاهی در کشور

پیش‌نیاز‌های دوره کارگاه حضوری مدرسه کسب‌وکار شریف

این دوره پیش نیازی ندارد و تمامی اساتید از پایه شروع به آموزش مطالب نموده‌اند. تنها جدیت و پشتکار و علاقه شما مسیر یادگیری را تسهیل خواهد نمود.

ویژگی‌های دوره کارگاه حضوری مدرسه کسب‌وکار شریف

گواهی‌نامه دانشگاه صنعتی شریف

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه معتبر دانشگاه صنعتی شریف(مشاهده نمونه گواهی دانشگاه صنعتی شریف) به اسم شما توسط دانشگاه صادر می شود و در اختیار شما قرار می گیرد.

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
کارگاه های آموزشی
None ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
بارم:
0/0

دوره حضوری در تابستان به صورت گروهی و کارگاهی به مدت 30 ساعت آموزشی به صورت پیوسته در فضای دانشگاه شریف با حضور اساتید برجسته در قالب فعالیت‏‌های متنوع برگزار خواهد شد.

کارگاه های آموزشی
"00:10