00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
یا
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه

آموزش زبان بدن در مذاکرات

دوره‌های مکتب‌پلاس
12 ساعت

سرفصل‌ها

تالار گفتگو

تحقیقات دانشکده کسب و کار هاروارد نشان می دهد که مهمترین مهارتی که مدیران برای رشد و ارتقا خود در سازمان ها بدان نیازمندند مهارت ارتباطی است. توانایی افراد برای درک جامع و دقیق منظور طرف مقابل و فهم آنچه در ذهن او می‌گذرد و احیانا بر زبان نمی‌آورد و مهارت در انتقال بی‌نقص و همه‌جانبه فکر و اندیشه خود.

بخش مهمی از توان و مهارت ارتباطی در کلام نهفته است و از این رو تقویت مهارت‌های کلامی از قبیل سخنرانی و فن بیان و متقاعدسازی یکی از کلیدی‌ترین آنها محسوب می‌شود ولی واقعیت آن است که بدون توجه به بخش غیرکلامی یک ارتباط احتمال اشتباه و خطا فراوان است و یا بیشترین تاثیرگذاری ممکن دور از دسترس می‌شود.

زبان بدن، انواع شیوه‌های ارتباط غیر کلامی یا رفتاری را شامل می‌شود که یک فرد را قادر می‌سازد بدون آنکه با دیگران صحبتی بکند پیام و مفهوم مدنظر خود را به طرف مقابل منتقل کند و ذهنیت و پیام مخاطب خود را درک کند. این رفتارها می‌تواند مربوط به وضعیت و حالات بدنی (وضعیت دست‌ها، پاها، سر و نحوه نشستن، ایستادن، راه رفتن و تکیه دادن)، ژست‌ها (حالت ها و اَداها)، حرکات و اشارات بدنی، جلوه‌های هیجانی صورت (علائم چهره) و حرکات چشم‌ها باشد.

مدرس دوره
فرزین فردیس

فرزین فردیس مدرس دوره‌های اصول و فنون مذاکره و زبان بدن در مذاکرات

ایشان فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد MBA و کارشناسی رشته مهندسی برق مخابرات دانشگاه صنعتی شریف می‌باشند. از سوابق اجرایی ایشان می‌توان به مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت همکاران سامانه‌های ارتباطی پارس (گروه صنعتی پارس سامان) ، عضو هیأت مدیره شرکت Silver Stallion گرجستان، عضو هیأت مدیره شرکت میکروموج آریا کیش(آکتیس) از شرکت‌های اقماری گروه صنعتی پارس سامان، عضو هیأت مدیره شرکت صباسل آریا از شرکت‌های اقماری گروه صنعتی پارس سامان اشاره نمود.

اطلاعات بیشتر

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش زبان بدن در مذاکرات

این دوره پیش نیاز علمی خاصی ندارد.

ویژگی‌های دوره آموزش زبان بدن در مذاکرات

پروژه محور
این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.
تالار گفتگو
شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.
آزمون، تمرین و محیط تعاملی
با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه(مشاهده نمونه گواهی مکتب‌خونه) به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

سوالات پرتکرار

آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود. هزینه ارسال بر عهده کاربر خواهد بود.
آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟
فصل اول - ارتباطات و زبان بدن؛ مقدمه و معرفی
00:44 ساعت
00:42
Combined Shape Created with Sketch. 5 جلسه
بارم:
10%
نمایش جلسات فصل  
فصل چهارم - پروژه نهایی
07:34 ساعت
01:34
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
بارم:
65%
نمایش جلسات فصل