00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به 6 جلسه نمونه از دوره
 • دسترسی به 6 جلسه نمونه از دوره
 • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
فقط محتوا
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
 • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
  +
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
369,000 تومان
دوره کامل
 • دسترسی به تمام قابلیت‌های دوره
 • تمام قابلیت‌های پلن محتوا
  +
 • گواهی‌نامه مکتب‌خونه
 • پروژه محور
 • تمرین و آزمون
 • تالار گفتگو
 • تسهیل استخدام
449,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

پردازش اطلاعات بازارهای مالی در پایتون

دوره‌های مکتب‌پلاس
26 ساعت
46٪ (116 رای)

کاربرد دوره آموزش پردازش بازارهای مالی در پایتون چیست؟

فعالیت در بازارهای مالی در عصر حاضر به یکی از پرطرف‌دارترین زمینه‌های کاری تبدیل شده است. به همین علت افراد زیادی هر روزه به بازارهای مختلفی مثل فارکس، بورس یا ارز دیجیتال می‌پیوندند.

در شرایطی که افراد غیرمتخصص در بازار‌های مالی به پاداش‌های تصادفی و زودگذر دست می‌یابند، سپس با بالارفتن اعتماد به نفس، اقدام به سرمایه‌گذاری وسیع‌تر و پرریسک‌تر می‌کنند و در نهایت با خاطره‌ای بد و ضرری زیاد از این بازار‌ها خارج ‌می‌شوند؛ برنده کسی است که بتواند دانش مالی و اقتصادی خود را در راستای رشد تکنولوژی قرار داده از از ابزارهای نوین استفاده کند.

یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ابزارهای موجود برای تحلیل بازارهای مالی، زبان برنامه‌نویسی پایتون است. این زبان یکی از بهترین زبان‌های موجود برای تحلیل داده‌های حجیم مانند پست‌های شبکه‌های اجتماعی (تحلیل فاندامنتال) یا حجم معاملات( تحلیل تکنیکال) است. با شرکت در این دوره می‌توانید بازارهای مالی را با کمک کتابخانه‌های پایتون تحلیل کنید.

در این دوره آموزش پردازش بازارهای مالی در پایتون، برنامه‌نویسی و تحلیل بازار مالی را به‌صورت هم‌زمان و پایه‌ای یاد خواهید گرفت. برای آشنایی دقیق‌تر با جزئیات این دوره با ما همراه باشید.

هدف از یادگیری دوره آموزش پردازش بازارهای مالی در پایتون چیست؟

هدف اصلی این دوره، متصل کردن دنیای برنامه‌نویسی و اقتصاد به یکدیگر است. دانشجویان، برنامه‌نویسان و علاقه‌مندان به بازارهای مالی می‌توانند با شرکت در این دوره به طور پایه‌ای تلفیقی از مباحث مالی و برنامه‌نویسی را یاد بگیرند.

از دیگر اهداف یادگیری دوره آموزش پردازش بازارهای مالی با پایتون می‌توان به طراحی استراتژی بازارهای مالی و الگوریتم معاملاتی، یادگیری پایتون و داده‌کاوی و راهکارهای مصورسازی داده اشاره کرد.

دوره آموزش پردازش بازارهای مالی در پایتون مناسب چه کسانی است؟

هر کسی که به فعالیت در بازارهای مالی علاقه داشته باشد می‌تواند از این دوره استفاده کند و مهارت‌های خود را بهبود بخشد. هرچند آشنایی مقدماتی با تفکر برنامه نویسی و مفاهیم مالی برای گذراندن این دوره مفید است اما در این دوره مطالب مالی و برنامه نویسی با هم ادغام شده و هر دو زمینه، از پایه برای دانشجو توضیح داده می‌شوند. 

 

بعد از فراگیری دوره آموزش پردازش بازارهای مالی در پایتون چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟

وب اسکرپینگ راهکاری برای استخراج داده‌ها از دنیای وب است. درواقع الگوهایی که در داخل این داده‌ها قرار دارند، می‌توانند بر روی تصمیماتی که در معاملات گرفته می‌شود، تاثیرگذار باشند. به بیان دیگر، بسیاری از الگوها فقط با داده‌کاوی در حجم بسیار زیادی از داده‌ها قابل مشاهده هستند که این مهم تنها با قابلیت پردازشی کامپیوترها و ابزاری مانند وب اسکرپینگ قابل حصول است.

 در پایان این دوره می‌توانید با کمک وب اسکریپینگ، داده‌های مربوط به معاملات را وارد جریان تحلیل کرده و پردازش کنید. همچنین شیوه تدوین استراتژی برای بازارهای مالی را یاد خواهید گرفت.

سرفصل‌های دوره پردازش اطلاعات بازارهای مالی در پایتون

فصل1- آشنایی با پایگاه‌های مهم اطلاعات مالی ایران
00:40 ساعت
00:40
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  

قبل از هر چیز لازم است با منابع موردنیاز برای پردازش بازارهای مالی آشنا شویم. در این فصل ابتدا پایگاه‌های اطلاعاتی مهم معرفی شده و سپس مقدمات برنامه‌نویسی برای استخراج اطلاعات از این پایگاه‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

آشنایی با TseTmc
"24:25
آشنایی با Codal
"15:48
فایل‌های مورد نیاز دوره
"00:03
فصل2- آشنایی با پایتون و Web Crawling
02:06 ساعت
02:02
Combined Shape Created with Sketch. 9 جلسه
بارم:
10%
نمایش جلسات فصل  

Web Crawling یک روش کاربردی برای استخراج اطلاعات از صفحات وب است. در این فصل این مهارت به طور کام آموزش داده و بررسی می‌شود که چگونه می‌توان اطلاعات استخراج شده را وارد فرایند پردازش کرد. 

مقدمات دوره
"14:54
آشنایی با پایتون
"15:27
مقدمات وب
"11:00
TSETMC API
"16:21
دریافت اطلاعات
"16:11
Intro Web Crawling
"14:41
Web Crawling
"20:19
پردازش اطلاعات
"13:28
کوییز شماره 1
100.0%
     
"04:00
فصل3- چند استراتژی کاربردی در بازار‌های مالی
01:39 ساعت
01:32
Combined Shape Created with Sketch. 8 جلسه
بارم:
20%
نمایش جلسات فصل  

موفقیت در یک بازار مالی تا حدود زیادی به استراتژی مورد استفاده و هماهنگی آن با شرایط بازار بستگی دارد. در این فصل چند استراتژی مهم برای ورود به بازارهای مالی و فعالیت در آن‌ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

استراتژی حق تقدم
"13:20
استراتژی حق تقدم - بخش2
"15:22
استراتژی اوراق قرضه
"25:59
کوییز شماره 2
25.0%
     
"02:00
استراتژي اختیار معامله
"15:57
استراتژی اختیار معامله - بخش2
"12:22
کوییز شماره 3
75.0%
     
"05:00
جلسه پایانی و جمع‌بندی
"09:11
فصل4- دریافت اتوماتیک گزارشات کدال
06:28 ساعت
01:28
Combined Shape Created with Sketch. 8 جلسه
بارم:
20%
نمایش جلسات فصل  

پس از آشنا شدن با مقدمات و پیش‌نیازهای کار، نوبت به آموزش عملی می‌رسد. در قالب این پروژه متقاضیان یاد می‌گیرند که چگونه یک اتوماسیون برای دریافت گزارش‌ها طراحی کرده و مراحل پردازش اطلاعات دریافتی را آغاز کنند.

آشنایی با سایت کدال
"07:42
Codal API
"11:45
حل مشکلات
"07:25
دریافت اولیه اطلاعات
"19:19
تکمیل اطلاعات
"18:37
اولین Excel، اولین داده
"09:21
جهان‌های پیش‌رو
"14:23
پروژه دریافت اتوماتیک گزارشات کدال

 (الزامی)

100.0%
     
"300:00
فصل5- پردازش متن و ساخت ابرکلمات
06:16 ساعت
01:16
Combined Shape Created with Sketch. 5 جلسه
بارم:
20%
نمایش جلسات فصل  

پردازش متن و ساخت ابر کلمات مهارتی است که برای تحلیل فاندامنتال بسیار مهم خواهد بود. در قالب این پروژه متقاضیان روش کار با ابزارهای مختلف پردازش متن و همچنین روش تحلیل نتایج را یاد خواهند گرفت. 

آشنایی با ابر کلمات
"10:44
ابر کلمات انگلیسی
"13:22
ابر کلمات فارسی
"30:12
جهان‌های پیش‌رو
"22:34
پروژه پردازش متن و ساخت ابر کلمات

 (الزامی)

100.0%
     
"300:00
فصل6- الگوریتم‌نویسی
08:57 ساعت
00:57
Combined Shape Created with Sketch. 8 جلسه
بارم:
30%
نمایش جلسات فصل  

در این فصل با کامل‌ترین و سخت‌ترین پروژه دوره مواجه می‌شویم و به نوعی تمام مطالب را به‌صورت عملی مرور می‌کنیم. در پایان این دوره یک مرور از تمام مطالب با هدف تثبیت یادگیری شرکت‌کنندگان انجام می‌شود. 

آشنایی با سایت ifb
"03:18
کار با Excel
"03:31
مرور مطالب قبلی
"10:34
Data Maping
"09:23
تابع اختلاف زمان و ایده‌های بیش‌تر
"17:25
الگوریتم‌های پیش‌رو
"09:35
پروژه الگوریتم نویسی YTM

 (الزامی)

100.0%
     
"480:00
جمع‌بندی دوره
"04:07

تالار گفت‌وگو

اساتید دوره
نیما محمدزاده نیما محمدزاده

نیما محمدزاده دانشجوی رشته علوم کامپیوتر و اقتصاد از دانشگاه صنعتی شریف می‌باشد. ایشان طراح الگوریتم معاملاتی و مدیر محصول در شرکت تحلیلگر امید هستند. آقای محمدزاده همچنین معامله‌گر تکنیکال و بنیادی در بازار‌های مالی می‌باشند.

بهراد احمدپور بهراد احمدپور

بهراد احمدپور دانشجوی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف می‌باشد. ایشان به‌عنوان توسعه‌دهنده BackEnd در استارتاپ Wellinno به توسعه Web Application بر بستر Django پرداخته است.

آقای احمدپور به‌عنوان Data Scientist شرکت تحلیلگر امید وارد حوزه پردازش و جمع‌آوری اطلاعات بازارهای مالی شد. ایشان همچنین در پروژه Safe Sense با بنیاد ملی نخبگان کشور، به‌عنوان Computer Vision Engineer از سال 1399 همکاری خود را آغاز نمود.

درباره گواهینامه
مکتب‌خونه مکتب‌خونه
حد نصاب قبولی در دوره:
80.0 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد.

ویژگی‌های دوره پردازش اطلاعات بازارهای مالی در پایتون

Combined Shape1 Created with Sketch. گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

مشاهده نمونه گواهینامه

خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد. 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر

نظرات  (7 نظر)

رضا
07:01 - 1401/01/27
دانشجوی دوره
متاسفانه محتوای تهیه شده (به خصوص بخش برنامه‌نویسی) از کیفیت لازم برخوردار نبوده و مطالب به شکل پراکنده و سردرگم و حالت سعی و خطایی ارائه شده است. حتی برای ضبط دوره، یکی دو روز صبر نکرده‌اند که مشکل سایت tsetmc بر طرف شود و سریع محتوا ضبط شده است. خواهشمند است برای دوره‌های آموزشی از اساتیدی با کیفیت مانند استاد جادی استفاده نمایید.
محمد
16:16 - 1400/12/24
دانشجوی دوره
در بحث مسائل دانش مالی چون تخصصم نیست حرفی ندارم ولی تو بخش کدنویسی ایراد بزرگی وارد و انگار مدرس میخواد پروژه انجام بده بجای آموزش من خودم کدنویسم و متوجهم که این مسائل سعی و خطا پیش میاد اما تو انجام پروژه نه تو آموزش تو آموزش باید همه مواد لازم محتوا آماده و شسته رفته باشه و با سعی و خطا و عدم دسترسی به مواد لازم کار مخاطب سردرگم نکنید
محمد
16:43 - 1400/11/27
دانشجوی دوره
بایداز قبل با پایتون آشنایی داشته باشید(حداقل دوره مبتدی و بخش هایی از دوره پیشرفته پایتون جادی). این دوره بهتون ایده کافی برای شروع فعالیت در این فیلد رو میده.
محسن
19:25 - 1400/11/15
دانشجوی دوره
واقعا مطالبی که گفته شده خوب و کاربردی هست مخصوصا استخراج اطلاعات صندوق های سرمایه گذاری از کدال ممنون از استاد گرامی
ایمان
23:06 - 1400/08/13
دانشجوی دوره
حقیقتاً دوره‌ی خوبی نبود و به مکتبخونه پیشنهاد می‌کنم این درس رو دوره هاش خارج کنه و به افرادی که دوره رو خریداری کردند هم حداقل، اعتبار پرداخت کنه. این قضیه در قسمت کدنویسی بسیار واضحه؛ شاید فرد مدرس از دانش مناسبی برخوردار باشه اما خروجی برنامه آموزشی به نسبت زمان بسیار کمه؛ پراکنده گویی، عدم تسلط بر تولید محتوا و و و این دوره رو به دوره‌ی نامناسبی تبدیل کرده.
شروان
12:33 - 1400/05/31
دانشجوی دوره
ارزیابی دوره به سطح شرکت کننده بستگی دارد. کسی که در این دوره شرکت می کند باید بطور متوسط با بورس و مفاهیم آن و داده کاوی آشنا باشد و قصد داشته باشد داده کاوی در بورس را شروع کند.انتظار مدرس از دانشجو در مهارت داده کاوی بالا است و خواسته ها بالاتر از سطح آموزش داده شده می باشد. دانشجو برای کسب موفقیت فراتر از سطح کلاس باید تلاش کند. بنابراین کلاس، دیدخوبی برای داده کاوی سهام به مخاطب می دهد ولی خود کلاس، مهارت دانشجو را برای داده کاوی مستقیما افزایش نمی دهد. در مجموع بنده از ارائه دهندگان دوره سپاسگزارم.
محمد مهدی
11:06 - 1400/04/13
دانشجوی دوره
قدرت بیان و نیز تسلط مدرس بخش کدنویسی روی مطالب چندان قابل قبول نیست و عملا اطلاعات خاصی به مخاطب ارائه نمی‌شود.
پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم. موارد مطرح شده جهت بررسی بیشتر به بخش مربوطه ارسال شد. در صورت نیاز به پیگیری بیشتر با شما در ارتباط خواهیم بود.

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های متمایز دوره آموزش پردازش بازارهای مالی در پایتون چیست؟ 

این دوره بدون پیش‌نیاز بوده و مسائل را به‌صورت پایه‌ای برای شرکت‌کنندگان شرح می‌دهد. این یعنی تمام علاقه‌مندان به بازارهای مالی می‌توانند با شرکت در این دوره، توانایی خود را تقویت کنند.

در پایان این دوره مدرک معتبری هم به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود که به آن‌ها کمک می‌کند در مؤسسات مالی یا شرکت‌های مرتبط با بازارهای مالی به‌صورت رسمی به فعالیت بپردازند.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

فصل1- آشنایی با پایگاه‌های مهم اطلاعات مالی ایران
00:40 ساعت
00:40
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  

قبل از هر چیز لازم است با منابع موردنیاز برای پردازش بازارهای مالی آشنا شویم. در این فصل ابتدا پایگاه‌های اطلاعاتی مهم معرفی شده و سپس مقدمات برنامه‌نویسی برای استخراج اطلاعات از این پایگاه‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

آشنایی با TseTmc
"24:25
آشنایی با Codal
"15:48
فایل‌های مورد نیاز دوره
"00:03
فصل2- آشنایی با پایتون و Web Crawling
02:06 ساعت
02:02
Combined Shape Created with Sketch. 9 جلسه
بارم:
10%
نمایش جلسات فصل  

Web Crawling یک روش کاربردی برای استخراج اطلاعات از صفحات وب است. در این فصل این مهارت به طور کام آموزش داده و بررسی می‌شود که چگونه می‌توان اطلاعات استخراج شده را وارد فرایند پردازش کرد. 

مقدمات دوره
"14:54
آشنایی با پایتون
"15:27
مقدمات وب
"11:00
TSETMC API
"16:21
دریافت اطلاعات
"16:11
Intro Web Crawling
"14:41
Web Crawling
"20:19
پردازش اطلاعات
"13:28
کوییز شماره 1
100.0%
     
"04:00
فصل3- چند استراتژی کاربردی در بازار‌های مالی
01:39 ساعت
01:32
Combined Shape Created with Sketch. 8 جلسه
بارم:
20%
نمایش جلسات فصل  

موفقیت در یک بازار مالی تا حدود زیادی به استراتژی مورد استفاده و هماهنگی آن با شرایط بازار بستگی دارد. در این فصل چند استراتژی مهم برای ورود به بازارهای مالی و فعالیت در آن‌ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

استراتژی حق تقدم
"13:20
استراتژی حق تقدم - بخش2
"15:22
استراتژی اوراق قرضه
"25:59
کوییز شماره 2
25.0%
     
"02:00
استراتژي اختیار معامله
"15:57
استراتژی اختیار معامله - بخش2
"12:22
کوییز شماره 3
75.0%
     
"05:00
جلسه پایانی و جمع‌بندی
"09:11
فصل4- دریافت اتوماتیک گزارشات کدال
06:28 ساعت
01:28
Combined Shape Created with Sketch. 8 جلسه
بارم:
20%
نمایش جلسات فصل  

پس از آشنا شدن با مقدمات و پیش‌نیازهای کار، نوبت به آموزش عملی می‌رسد. در قالب این پروژه متقاضیان یاد می‌گیرند که چگونه یک اتوماسیون برای دریافت گزارش‌ها طراحی کرده و مراحل پردازش اطلاعات دریافتی را آغاز کنند.

آشنایی با سایت کدال
"07:42
Codal API
"11:45
حل مشکلات
"07:25
دریافت اولیه اطلاعات
"19:19
تکمیل اطلاعات
"18:37
اولین Excel، اولین داده
"09:21
جهان‌های پیش‌رو
"14:23
پروژه دریافت اتوماتیک گزارشات کدال

 (الزامی)

100.0%
     
"300:00
فصل5- پردازش متن و ساخت ابرکلمات
06:16 ساعت
01:16
Combined Shape Created with Sketch. 5 جلسه
بارم:
20%
نمایش جلسات فصل  

پردازش متن و ساخت ابر کلمات مهارتی است که برای تحلیل فاندامنتال بسیار مهم خواهد بود. در قالب این پروژه متقاضیان روش کار با ابزارهای مختلف پردازش متن و همچنین روش تحلیل نتایج را یاد خواهند گرفت. 

آشنایی با ابر کلمات
"10:44
ابر کلمات انگلیسی
"13:22
ابر کلمات فارسی
"30:12
جهان‌های پیش‌رو
"22:34
پروژه پردازش متن و ساخت ابر کلمات

 (الزامی)

100.0%
     
"300:00
فصل6- الگوریتم‌نویسی
08:57 ساعت
00:57
Combined Shape Created with Sketch. 8 جلسه
بارم:
30%
نمایش جلسات فصل  

در این فصل با کامل‌ترین و سخت‌ترین پروژه دوره مواجه می‌شویم و به نوعی تمام مطالب را به‌صورت عملی مرور می‌کنیم. در پایان این دوره یک مرور از تمام مطالب با هدف تثبیت یادگیری شرکت‌کنندگان انجام می‌شود. 

آشنایی با سایت ifb
"03:18
کار با Excel
"03:31
مرور مطالب قبلی
"10:34
Data Maping
"09:23
تابع اختلاف زمان و ایده‌های بیش‌تر
"17:25
الگوریتم‌های پیش‌رو
"09:35
پروژه الگوریتم نویسی YTM

 (الزامی)

100.0%
     
"480:00
جمع‌بندی دوره
"04:07