00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به 4 جلسه نمونه از دوره
 • دسترسی به 4 جلسه نمونه از دوره
 • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
فقط محتوا
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
 • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
  +
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
189,000 تومان
امکان پرداخت ارزی ‎
دوره کامل
 • دسترسی به تمام قابلیت‌های دوره
 • تمام قابلیت‌های پلن محتوا
  +
 • گواهی‌نامه مکتب‌خونه
 • پروژه محور
 • تمرین و آزمون
 • تالار گفتگو
 • تسهیل استخدام
349,000 تومان
امکان پرداخت ارزی ‎
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

آموزش پردازش تصویر با نرم‌افزار متلب

دوره‌های مکتب‌پلاس
36 ساعت
43٪ (164 رای)

با توجه به گستردگی کاربردهای مبحث پردازش تصویر در علوم مختلف، ارائه ی دوره ای که بتواند تمام کاربردهای این حوزه را پوشش دهد، نیازمند مدت زمان بسیار زیاد و همچنین تسلط به بسیاری از مباحث ریاضیاتی و مباحث مرتبط با علومی که بستر موضوع پردازش تصویر هستند، می باشند و طبیعتاً ممکن است بسیاری از مخاطبین این دوره، نیازی به تسلط در بسیاری از بسترهای کاربردی را نداشته باشند. از این رو در این دوره سعی بر این است تا به جای گستردگی زیاد مباحث، در گام اول ابزارهای کاربردی معرفی و در گام دوم نحوه ی به کار گیری این ابزراها در چندین مثال نشان داده شود. به علاوه نحوه ی اتصال این جعبه ابزار به سایر جعبه ابزارهای تخصصی مانند شبکه ی عصبی و استنتاج فازی که در فصل دوم توضیح داده شده است، میتواند یک دیدگاه تخصصی در نحوه ی به کارگیری ابزارها در اختیار کاربران قرار دهد.

سرفصل‌های دوره آموزش پردازش تصویر با نرم‌افزار متلب

فصل اول - مقدمه‌ای بر پردازش تصویر
18:04 ساعت
02:59
Combined Shape Created with Sketch. 10 جلسه
بارم:
50%
نمایش جلسات فصل  
فصل دوم - مباحث کاربردی در پردازش تصویر
18:17 ساعت
03:12
Combined Shape Created with Sketch. 12 جلسه
بارم:
50%
نمایش جلسات فصل  

تالار گفت‌وگو

استاد دوره
معین سلیمی معین سلیمی

مهندس معین سلیمی برنامه‌نویسی را از سال 84 آغاز کرد و تا به امروز در پروژه‌های اجرایی و تحقیقاتی مختلفی به عنوان برنامه‌نویس یا ایده پرداز فعالیت داشته است. ایشان از سال 90 به صورت تخصصی به آموزش برنامه‌نویسی مشغول است و معتقد است آموزش دادن هر مهارتی نیازمند دو مورد است: ۱- داشتن علم در زمینه مذکور، ۲-داشتن صبر و حوصله بسیار و توانایی آموزش، که چه بسا مورد دوم مهمتر از مورد اول است. عاشق یادگیری است و این موضوع هم علت و هم معلول مهارت برنامه‌نویسی در او است. گذراندن کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک با معدل برتر و نزدیک به دو دهه سابقه کار حرفه‌ای برنامه نویسی در بسیاری حوزه های مهندسی و IT، دید وسیع و یکپارچه‌ای در علوم مختلف برای او ایجاد کرده است. امروزه بیشتر وقت خود را به فعالیت در پروژه های مرتبط با علوم داده، هوش مصنوعی و دیجیتال مارکتینگ و همچنین آموزش و توسعه برنامه‌نویسی نزد نوآموزان، در معتبرترین دانشگاه‌های کشور اختصاص می‌دهد.

اطلاعات بیشتر
درباره گواهینامه
مکتب‌خونه مکتب‌خونه
حد نصاب قبولی در دوره:
75.0 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد.

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش پردازش تصویر با نرم‌افزار متلب

پردازش تصویر را میتوان در گروه مباحث هوش مصنوعی تقسیم بندی نمود، با این تفاوت که هوش مصنوعی معمولاً شامل روش هایی است که برای اهداف خاص بر روی یک سیستم پیاده میشود. اما پردازش تصویر همزمان که شامل روشهایی هوش مصنوعی میباشد،  خود سیستم، که همان تصاویر است، را نیز شامل میشود. پیش نیازهای علمی دوره شامل دانش ریاضیاتی، دانش برنامه نویسی و دانش تئوریک در مباحث پردازش تصویر میباشد. ریاضیات مورد نیاز این دوره در حد ریاضیات پایه میباشد. در مورد مهارت برنامه نویسی نیاز است دوستان آشنایی با مباحث برنامه نویسی مقدماتی متلب را داشته باشند. در حوزه ی پردازش تصویر نیز، سعی بر این است از مباحث ابتدایی توضیحات لازم داده شود. بدیهی است در صورت آشنایی دوستان با مباحث پردازش تصویر، بازده ی یادگیری آنها در این دوره افزایش مییابد. همچنین دوستان میتوانند در طول دوره نیز با مطالعه ی مراجع در زمینه ی پردازش تصویر، به صورت تدریجی دانش خود را در این زمینه گسترش دهند.   

ویژگی‌های دوره آموزش پردازش تصویر با نرم‌افزار متلب

Combined Shape1 Created with Sketch. گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

مشاهده نمونه گواهینامه

خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد. 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر

نظرات  (7 نظر)

علی
09:47 - 1400/06/16
فارغ‌التحصیل دوره
عالیییی
علی
16:41 - 1400/06/12
دانشجوی دوره
ضعف بسیار زیاد در مباحث تئوری و عدم آموزش بیس ریاضیات پردازش تصویر، توضیحات خشک و خسته کننده صرفا در محیط کد نویسی متلب از معایب بزرگ این دوره بود که قطعا ایرادات دیگری هم در خلال کار وجود داشت.
پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم. موارد مطرح شده جهت بررسی بیشتر به بخش مربوطه ارسال شد. در صورت نیاز به پیگیری بیشتر با شما در ارتباط خواهیم بود.
رضا
13:39 - 1400/02/23
دانشجوی دوره
بنظرم این نظرات بدون انصاف دوستان بخاطر تسلط ناکافی و عدم داشتن سواد پایه خودشان جهت آمادگی در این دوره بوده باشد و بهتر بود قبل از این دوره دوره های مقدماتی متلب آقای سلیمی موجود در همین سایت را طی بفرمایند بنده که کلی با متلب به عنوان دانشجوی آای سلیمی کار کرده ام همیشه به قدرت تسلط استاد سلیمی در انواع شبیه سازیها در تمامی مباحث و علوم مهندسی غبطه میخورم. همیشه مشتاقم آقای سلیمی دوره جدیدی از متلب را به دوره های قبلی اضافه نمایند.
اديب
05:39 - 1399/11/08
دانشجوی دوره
عدم دانش کافی - روند سینوسی دوره - سرعت تایپ پایین(و به همین دلیل سرعت پایین دوره) - توانایی تدریس خیلی کم در کل وقت و هزینه تلف کردنه
پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhooneh.org
سینا
19:40 - 1399/10/17
دانشجوی دوره
عدم تسلط به مطالب و دادن توضیحات خیلی سطحی درباره نحوه عملکرد توابع
پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد.
محسن
00:53 - 1399/10/03
دانشجوی دوره
می توانست بهتر باشد. ایرادات املایی، عدم غنای دوره از مسائل کاربردی، عدم توضیحات کامل در مورد کدها باعث تبدیل دوره به یک دوره آماتور شده است. به کسی این دوره را توصیه نمیکنم
پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. ل
عرفان
15:20 - 1399/09/15
دانشجوی دوره
دوره بسیار خوب و مفیدی بود. تشکر میکنم از استاد سلیمی بابت دوره های بسیار خوب و مختلف متلب. امیدوارم دوره پردازش سیگنال نیز به زودی ارائه شود.

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

فصل اول - مقدمه‌ای بر پردازش تصویر
18:04 ساعت
02:59
Combined Shape Created with Sketch. 10 جلسه
بارم:
50%
نمایش جلسات فصل  
فصل دوم - مباحث کاربردی در پردازش تصویر
18:17 ساعت
03:12
Combined Shape Created with Sketch. 12 جلسه
بارم:
50%
نمایش جلسات فصل