مقالات دیجیتال مارکتینگ

بهترین ابزار ایمیل مارکتینگ

ابزارهای ایمیل مارکتینگ:

 ابزار ایمیل مارکتینگ :شیوه‌های بازاریابی باگذشت زمان تکامل می‌یابند. درحالی‌که برخی از این روش‌ها به‌سرعت می‌آیند و می‌روند، یکی از شیوه‌هایی که کم‌وبیش در همان وضعیت باقی‌مانده ایمیل است. درواقع، ایمیل همچنان به‌عنوان شیوه برتر برای بازاریابی محتوا بکار می‌رود.

با استفاده از ایمیل مارکتینگ بازاریابان هنوز هم با تعداد زیادی چالش روبرو هستند. یکی از این چالش‌های اساسی صرفاً مدت‌زمانی است که از ابتدا برای ایجاد یک ایمیل زیبا لازم است. بدون ابزارهای کارآمد، ممکن است بازاریابان وقت زیادی را صرف ایجاد و ارسال ایمیل‌هایی کنند که آن‌چنان جالب به نظر نمی‌رسند. این امر باعث کاهش بهره‌وری و کاهش بازدهی ایمیل مارکتینگ شما می‌شود.

بسیاری از شرکت‌ها به این وضعیت رضایت می‌دهند زیرا آن‌ها نمی‌خواهند برای پیش برد کار خود دریکی از ابزارهای ایمیل مارکتینگ سرمایه‌گذاری کنند. بااین‌حال، لازم نیست ابزارهای ایمیل مارکتینگ گران باشند. شما می‌توانید بسیاری از ابزارهای رایگان ایمیل مارکتینگ را پیدا کنید که می‌تواند به شما در صرفه‌جویی وقت و هزینه کمک کند.

در ادامه لیست ما از بهترین ابزارهای ایمیل مارکتینگ را بخوانید:

 ابزار ایمیل مارکتینگ

۱- HubSpot

HubSpot که احتمالاً بیشتر به دلیل سیستم‌عامل اتوماسیون بازاریابی شناخته می‌شود، اخیراً ابزاری رایگان برای ایمیل مارکتینگ راه‌اندازی کرده است که می‌تواند بسیاری از نیازهای ایمیل‌های معاملاتی یک تجارت کوچک را پشتیبانی کند.
یکی از بهترین قسمت‌های ابزار ایمیل رایگان HubSpot سهولت استفاده از آن است.

این ابزار دارای یک ویرایشگر بصری کشیدن و رها کردن است و همچنین به الگوهای آماده مجهز است تا بلافاصله شمارا فعال کند.
آنچه باعث برجسته شدن بازاریابی ایمیلی HubSpot می‌شود، البته ادغام بومی آن با سایر ابزارهای HubSpot مانند CRM رایگان برای همیشه است.

پس از شروع یک حساب، به هر دو ابزار دسترسی پیدا می‌کنید، بنابراین می‌توانید یک پایگاه داده متمرکز برای مخاطبین ایجاد کنید، آن را در لیست‌ها سازماندهی کنید و عملکرد ایمیل را مدیریت و ردیابی کنید.

Sender-2

Sender یکی از بهترین ابزارهای رایگان ایمیل مارکتینگ در بازار است که دارای ویژگی‌هایی برای اطمینان از قابلیت تحویل است. به شما امکان می‌دهد بدون هیچ دانش HTML، خبرنامه‌های خیره‌کننده ایجاد کنید. فقط از الگویی استفاده کنید و آن را با عناصری مانند تصاویر، فیلم‌ها و متن سفارشی کنید. حتی می‌توانید برای هر گیرنده خبرنامه‌های خود را شخصی‌سازی کنید تا تأثیرات بیشتری ایجاد کند.
ویژگی تحلیلی قوی Sender یکی از مهم‌ترین دلایلی است که در لیست ما قرار دارد. به شما این امکان را می‌دهد که چه کسی ایمیل‌های شمارا بازکرده و روی پیوندها کلیک کرده است، چه زمانی آن‌ها باز شدند و سایر موارد.

این حتی به شما کمک می‌کند تا پروفایل‌های دقیق خریدار را بر اساس اقدامات مخاطب خود ایجاد کنید، بنابراین شما می‌توانید استراتژی ایمیل موجود خود را بهینه کرده و پیشنهاد‌ها جذاب خود را به دست آورید.

Sendinblue -3

Sendinblue یک بستر ارتباطی بازاریابی است که هم از ابزارهای ایمیل مارکتینگ و هم از توابع دیگری مانند مدیریت ارتباط با مشتری و ایجاد صفحه فرود برخوردار است. توابع طراحی ایمیل Sendinblue با داشتن بیش از ۷۰ الگوی طراحی، ایجاد یک ایمیل زیبا را آسان می‌کند.

بعلاوه، همه این الگوها پاسخگو هستند و شما می‌توانید با پیش‌نمایش نتایج خود اطمینان حاصل کنید که طراحی شما در هر قالب صفحه به شکلی که می‌خواهید ظاهر می‌شود.

بعدازاینکه ایمیل خود را طراحی کردید، می‌توانید از ویژگی‌های مانند تست A / B و فهرست‌های گیرنده تقسیم‌شده استفاده کنید و از بهینه‌سازی کمپین‌های خود و هدف قرار دادن مخاطبان ایدئال خود، حدس و گمان بزنید.

Omnisend -4

Omnisend یک پلت فرم پیچیده بازاریابی تجارت الکترونیکی است که تمام سیستم‌عامل‌های ارتباطی شمارا در یک مکان ادغام می‌کند. برنامه رایگان آن فقط شامل ایمیل است، اما برای حمایت از تلاش‌های ایمیل مارکتینگ برای مشاغل کوچک و متوسط بیش‌ازاندازه کافی است. به شما امکان می‌دهد ارسال ایمیل خود را با استفاده از عوامل رفتاری به‌صورت خودکار انجام دهید و بر اساس راحتی مشتری خود ارتباطات خود را به‌راحتی زمان‌بندی کنید.

می‌توانید از بینش جامع مخاطبان آن برای ارسال پیام‌های ایمیل مارکتینگ بیشتر استفاده کنید. با استفاده از ویژگی‌های کم‌مصرف مانند Product Picker که به شما امکان می‌دهد تمام محصولاتی را که می‌خواهید در ایمیل خود قرار دهید، خبرنامه‌های جذابی را طراحی کنید. برای بهینه‌سازی بیشتر عملکرد ایمیل خود، می‌توانید کارت‌های خراش، کد کوپن تخفیف و جعبه‌های هدیه را نیز در آن قرار دهید.

مقاله پیشنهادی : طراحی ایمیل تبلیغاتی
طراحی ایمیل تبلیغاتی

 

SendPulse -5

SendPulse خود را به‌عنوان یک پلت فرم بازاریابی چند کانال تبلیغ می‌کند، اما ویژگی ایمیل مارکتینگ محبوب‌ترین است. همراه با تعداد زیادی الگوی ایمیل طراحی‌شده به‌صورت حرفه‌ای که می‌توانید با استفاده از ویرایشگر کشیدن و رها کردن به‌راحتی آن را شخصی‌سازی کنید.

سپس می‌توانید این ایمیل‌های سفارشی را تنظیم کنید تا بر اساس رفتار کاربر، تیک رویداد و سایر متغیرها به‌طور خودکار در زمان مناسب ارسال شود.
ویژگی رتبه‌بندی مشترک SendPulse یک روش عالی برای شناسایی باارزش‌ترین مخاطبان شما است. به شما امکان می‌دهد نرخ باز و کلیک و همچنین میزان خوانده و خوانده‌نشده هر مخاطب را تجزیه‌وتحلیل کنید. حتی می‌توانید فیلدهای متنی قابل تعویض تنظیم کنید تا ایمیل‌های خود را بر اساس نام، جنسیت، تاریخ تولد، سن و نقش شغلی شخصی کنید.

Benchmark Email -6 (ایمیل معیار)

Email Benchmark گزینه خوبی به‌عنوان یک ابزار ایمیل مارکتینگ برای طراحی ایمیل‌های پاسخگو است که بدون توجه به اینکه در کدام دستگاه مشاهده می‌شوند، عالی به نظر می‌رسند. اگر لازم است تصاویر را به ایمیل خود اضافه کنید، حتی می‌توانید تصویر را مستقیم در سیستم‌عامل ویرایش کنید. ویرایشگر ایمیل به شما امکان می‌دهد جلوه‌ها، برچسب‌ها و متن را برای ارسال مؤثر از طریق پیام خود اضافه کنید.
شما این گزینه رادارید که از بین الگوهای از پیش طراحی‌شده بر اساس صنعت، نوع و مناسبت‌ها انتخاب کنید. برای داشتن HTML بیشتر، حتی می‌توانید از ویرایشگر کد برای ساخت ایمیل از ابتدا استفاده کنید. ویژگی نمای دوگانه به شما امکان می‌دهد هنگام ویرایش آن، طرح ایمیل خود را مشاهده کنید که کل روند ایجاد ایمیل را ساده می‌کند.

ویدیو پیشنهادی : آموزش دیجیتال مارکتینگ
آموزش دیجیتال مارکتینگ

 

Mailchimp -7

Mailchimp پیشرو در ابزارهای بازاریابی ایمیل است که احتمالاً در مورد آن شنیده‌اید. برنامه رایگان آن‌ها ویژگی‌های اساسی ایمیل مارکتینگ مانند ایجاد و برنامه‌ریزی ایمیل را برای شما فراهم می‌کند. آنچه این را به ابزاری عالی برای بازاریابی از طریق ایمیل تبدیل کرده، ویژگی توصیه‌های هوشمندانه آن است که بینش ارزشمند مخاطبان را برای بهینه‌سازی تلاش‌های بازاریابی به شما ارائه می‌دهد.
طراحی ایمیل در سیستم‌عامل با استفاده از مدیریت محتوا آسان است، جایی که می‌توانید تصاویر و پرونده‌های خود را برای دسترسی آسان ذخیره کنید Mailchimp به شما امکان می‌دهد ایمیل‌های خود را در مراحل مهم سفر به‌صورت خودکار انجام دهید، بنابراین می‌توانید به‌راحتی ایمیل‌های خوش‌آمد گویی، تأیید سفارش‌ها، یادآوری‌های سبد خرید رهاشده و موارد دیگر را ارسال کنید.

MailerLite -8

ویژگی‌های پیچیده‌ای مانند سازنده صفحه فرود و سفارشی ساز پاپ آپ، MailerLite را در میان ابزارهای رایگان ایمیل مارکتینگ در بازار برجسته می‌کند. علاوه بر اصول اولیه مانند سازنده ایمیل کشیدن و رها کردن، این ابزار همراه با یک ویرایشگر متن غنی و یک ویرایشگر عکس داخلی برای ایجاد ایمیل‌های جذاب است.

شما می‌توانید صفحات فرود پاسخگو را متناسب با ایمیل‌های ارسالی خود ایجاد کنید که این امر شانس شما برای هدایت تبدیل‌ها را افزایش می‌دهد. می‌توانید آزمایش‌ها تقسیم را بر روی انواع مختلف ایمیل خود اجرا کنید تا ببینید چه چیزی برای هدایت کلیک و تبدیل بهتر است MailerLite همچنین یک گزارش جامع به شما ارائه می‌دهد که حاوی آمار مهمی مانند نرخ کلیک، نرخ لغو اشتراک، نرخ باز و سایر موارد است.

مقاله پیشنهادی : اهداف ایمیل مارکتینگ
اهداف ایمیل مارکتینگ

 

Mailjet -9

Mailjet همراه با ابزارهای بصری و مخاطب برای کمک به شما در ایجاد کمپین‌های ایمیل مارکتینگ مؤثر است. هر یک از الگوهای از پیش طراحی‌شده را سفارشی کنید و ایمیل‌های پاسخگو ایجاد کنید تا هر گیرنده‌ای را تحت تأثیر قرار دهد بدون توجه به اینکه از چه دستگاهی استفاده می‌کند.

اگر با یک تیم کار می‌کنید، ویژگی همکاری در زمان واقعی پلت فرم را دوست دارید که امکان یکپارچه‌سازی را فراهم می‌کند.
این ابزار ایمیل مارکتینگ همچنین به شما امکان می‌دهد محتوای پویا اضافه کنید تا بتوانید برای هر گیرنده ایمیل شخصی و مرتبط ایجاد کنید. این به شما کمک می‌کند تا از ایمیل مارکتینگ خود نتیجه بهتری بگیرید. شما همچنین می‌توانید پلت فرم را در CRM خود ادغام کنید و به‌راحتی از طریق یک داشبورد لیست پستی خود را مدیریت کنید.

 ابزار ایمیل مارکتینگ

Moosend -10

Moosend ابزاری عالی برای ایمیل مارکتینگ است که به شما امکان می‌دهد کارهای تکراری را خودکار کنید و در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند. می‌توانید بر اساس اطلاعات و / یا فعالیت‌های مخاطبین خود، کمپین‌های ایمیل رفتاری را طراحی کنید. شما می‌توانید از ویژگی تقسیم پیشرفته آن برای ارسال ایمیل‌های بسیار دقیق به هر گیرنده، افزایش نرخ باز و نرخ کلیک و همچنین بازگشت سرمایه (ROI) استفاده کنید.
این ابزار گزارش مفصلی از عملکرد کمپین را در اختیار شما قرار می‌دهد تا دقیقاً بدانید که چگونه می‌توانید کمپین‌های خود را بهینه کرده و حتی نتایج بهتری بگیرید. حتی می‌توانید آن را با برخی از برنامه‌های موردعلاقه خود ادغام کنید تا به‌صورت یکپارچه اطلاعات حیاتی رابین ابزارهای مختلف منتقل کند. همچنین یکی از تنها ابزارهای رایگان ایمیل مارکتینگ است که آرم آن در ایمیل‌های شما وجود ندارد.

EmailOctopus -11

EmailOctopus ابزاری ساده برای ایمیل مارکتینگ است که در زیرساخت آمازون SES اجرا می‌شود. درحالی‌که این طرح رایگان به‌اندازه برخی دیگر از ابزارهای رایگان ایمیل مارکتینگ در این لیست، ویژگی‌های مختلفی را ارائه نمی‌دهد، اما در هرماه ایمیل‌های بیشتری نسبت به اکثر آن‌ها امکان‌پذیر می‌کند.
می‌توانید از هر تعداد آدرس ایمیل که دوست دارید ایمیل‌های نامحدود ارسال کنید. این امر آن را به یک‌راه حل مناسب برای یک آژانس کوچک یا کارآفرین نمایندگی مارک‌های دیگر تبدیل می‌کند. همچنین با برنامه‌های شخص ثالث مانند MailOptin، WordPress و Zapier ادغام می‌شود، بنابراین می‌توانید داده‌های مشتری رابین ابزارهای مختلف به‌صورت یکپارچه مبادله‌کنید.

اکثر این ابزارهای ایمیل مارکتینگ رایگان حتی بدون نیاز به ارتقا به یک برنامه پولی، دارای ویژگی‌های قوی هستند. مشاغل کوچک و بازاریاب باید بتوانند ضمن صرفه‌جویی در وقت و هزینه از آن‌ها نهایت استفاده را ببرند. حتی اگر برای تأمین نیازهای شغلی خود نیاز به به‌روزرسانی داشته باشید، خواهید دید که بسیاری از برنامه‌های پرداخت‌شده به‌اندازه کافی مقرون‌به‌صرفه و انعطاف‌پذیر هستند که متناسب با بودجه شما باشد.

قبلاً از کدام ابزار ایمیل مارکتینگ استفاده کرده‌اید و کدام‌یک را پیشنهاد می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا