00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به 2 جلسه نمونه از دوره
  • دسترسی به 2 جلسه نمونه از دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
دسترسی کامل به محتوا
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
  • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
    +
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
89,000 تومان
امکان پرداخت ارزی ‎
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آمادگی امتحان فیزیک عمومی 1

دوره‌های مکتب‌پلاس
4 ساعت
57٪ (19 رای)

هدف از دوره آمادگی امتحان فیزیک 1 چیست؟

دوره فیزیک 1 دانشگاه مربوط به بحث مکانیک است که معمولا در بسیاری از دانشگاه‌های ایران منبع آن هالیدی یا پیام‌نور است که این دوره با توجه‌به آن‌ها تدوین شده‌است، سوالات دو جنبه دارد، سوالاتی که اثباتی هستند و باعث می‌شود مروری از درسنامه هم بشود که کماکان می‌تواند در امتحان بیاید که اساتید خیلی به این نوع سوالات تحلیلی و اثباتی علاقمند هستند . دسته دوم سوالاتی هستند که از ما راه‌حل و عددگذاری می‌خواهد که باهم آن‌ها را هم حل خواهیم کرد. 

در این دوره سعی شده‌است برای هر مبحث سوالات خوب و متوسط و گاهاً در بعضی موارد سطح بالا حل شود تا نیاز همه‌ی رشته‌ها برطرف شود. چه رشته فیزیک، شیمی و علوم مهندسی و.... باشد. برای استفاده بهینه از این ویدئوها دانشجویان باید درسنامه‌های فیزیک عمومی یک دانشگاه را خوانده و اینجا همراه با ما به حل سوال و آمادگی برسند، انگار در یک شب سوالات امتحان حل می‌کنند، همچنین برای تثبیت مطالب خوانده شده، در موارد لازم درباره مفاهیم و فرمول های مربوطه کمی حرف زده شده‌است.

این دوره مناسب چه‌کسانی است؟

دوره آمادگی امتحان فیزیک عمومی 1 مناسب کلیه رشته‌های مهندسی اعم از برق، مکانیک، کامپیوتر، عمران، صنایع و ... می‌باشد همچنین همه‌ی دانشجویان دیگر رشته‌ها که این درس می گذرانند نیز می‌توانند از این دوره بهره بگیرند.

منابع این دوره چیست؟

این دوره باتوجه‌به فیزیک هالیدی و پیام‌نور ضبط شده‌‌است.

 

سرفصل‌های دوره آمادگی امتحان فیزیک عمومی 1

استاد دوره
امین وحدت امین وحدت

امین وحدت مدرس و محقق در حوزه ریاضیات، فیزیک و شیمی است. ایشان دبیر رسمی آموزش و پرورش است و در رشته فیزیک تحصیل می‌کنند. وی درحال حاضر ریاضیات عمومی و فیزیک عمومی دانشگاه تدریس می‌کنند. امین وحدت علاوه‌ بر حوزه‌های ذکر شده در زمینه برنامه‌نویسی و گرافیک نیز مشغول به فعالیت هستند.

 
درباره برگزارکننده
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

نظرات  (1 نظر)

امیررضا
18:16 - 1401/11/07
دانشجوی دوره
سلام دوره جمع بندی بسیار ساده است و هیچ نکته و سوال جدیدی ندارد سوالاتی که حل می شود همه در کتاب فیزیک هالیدی ۱ قرار دارد. همچنین بعضی از سؤالات نیز غلط حل شده و بنظر می اید حل المسائل فیزیک هالیدی رو به رو استاد است و از روی ان میخواند و سؤالات را حل میکند. در سطح مكتب خونه ندیدم این دوره جمع بندی را.

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟