00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به 1 جلسه نمونه از دوره
 • دسترسی به 1 جلسه نمونه از دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
دسترسی کامل به محتوا
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
 • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
  +
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
179,000 تومان
45% تخفیف

98,450 تومان
امکان پرداخت ارزی ‎
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش اصول و فنون مذاکره و متقاعدسازی

دوره‌های مکتب‌پلاس
2 ساعت
آنچه در این دوره می‌آموزیم:

آشنایی با آداب مذاکره

آشنایی با انواع مذاکره

چگونگی تحلیل مذاکره

آشنایی با شیوه‌های متقاعدسازی

دوره آموزش اصول و فنون مذاکره و متقاعدسازی

این دوره به‌صورت فشرده آماده شده است و آموزش کلیات اصول و فنون مذاکره، ارتباطات مؤثر و زبان بدن را مدنظر قرار داده‌ایم. در این دوره سعی داریم به بایدها و نبایدها تفکرات استراتژیک راهبردی در مذاکره و بحث  یا زبان بدن بپردازیم و بیشتر نگاه فعالانه و مخالفی از دیگر برنامه‌ها یا آموزش‌ها داشته باشیم. فقط و فقط تمرکز داشته باشیم برای درآمدزایی، جذب مشتری و نگه‌داشتن مشتری یا تمرکز داشته باشیم برای ارتباط قوی‌تر و پایاتر با مشتری‌های خود چه به‌صورت بالقوه و چه به‌صورت بالفعل.

 

مذاکره چیست؟

مذاکره علم و هنر است. یک بال آن علم و بال دیگر آن هنر است. علم و هنر رسیدن به محیط تفاهم است. مذاکره علم و هنر تمرکز است. مذاکره هنر گفت‌وگوکردن است. مذاکره هنر چانه‌زنی است. مذاکره چندبعدی یا چندضلعی است برای رسیدن به محیط تفاهم محیط درک مشترک به‌وسیله امتیازدادن و یا امتیاز گرفتن برای رفع اختلاف و یا رسیدن به اشتراک این یک تعریف کامل از مذاکره است.

 

مذاکره سه قسمت دارد:

 • مرحله اول اقدامات پیش از مذاکره یعنی از قبل درباره آدم‌ها تحقیق کنید درباره آن شرکت و مجموعه فکر کنید و برای آن برنامه، جریان‌سازی کنید و تحقیقاتتان را گسترش دهید از آدم‌هایی که قبلاً به آنجا رفت‌وآمد داشتن و شرکت‌های مذاکره‌کننده تحقیق کنید حساب‌های بانکی‌شان را در بیاورید و...
 • مرحله دوم اقدامات در حین مذاکره یعنی از اول که وارد شدید بر اساس چک‌لیست و دیسیپلین وارد شوید و تا زمان خداحافظی با دوستی از طرف مقابل جدا شوید حتی اگر معامله انجام نشده باشد.
 • مرحله سوم اقدامات پس از پایان مذاکره یعنی مذاکره تمام شد بنشینید ارزیابی کنید و کل چیزهایی که یادداشت کرده‌‌اید را ارزیابی کنید کجا غلط گفته‌‌اید و کجا درست صحبت کرده‌‌اید و برای این مرحله ‌‌می‌توان تمام مذاکرات را ضبط کرد.

به کلیه ژست‌ها، حالت‌ها، رفتارها، اداها، مدل راه‌رفتن، مدل دست‌دادن، نشستن و حتی حرف‌زدن بدون صدا را زبان بدن، Body Language یا BL می‌گوییم. زبان بدن پشت میز مذاکره ‌‌می‌تواند بسیار تعیین‌کننده باشد هرچند این قانون مردود و رد شده است و تئوری اثبات نشده است.

سرفصل‌های دوره آموزش اصول و فنون مذاکره و متقاعدسازی

معرفی و انواع مذاکره
02:19 ساعت
02:19
Combined Shape Created with Sketch. 9 جلسه
استاد دوره
سید مازیار میر سید مازیار میر

سید مازیار میر، دانش‌آموخته دکترای مدیریت و رهبری و دارای گواهینامه مربی کارآفرینی هستند. ایشان تجربه فعالیت با عنوان مشاور و مدرس در حزب اعتدال و توسعه، شرکت کارکنان معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی و معاونت، دبیرکل جبهه پیروان ولایت مطلقه فقیه،  توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و غیره را دارند. از مهارت‌های مدیرت و رهبری ایشان می توان به موارد آموزش اصول حرفه ای language body و رفتار شناسی، شخصیت شناسی و زبان بدن حرفه ای، استراتژی ها و تکنیک های بزرگترین مدیران جهان، آیین سخنرانی و سخنوری برای کارکنان معاونت راهبردی ریاست جمهوری اشاره کرد و غیره اشاره کرد. دکتر سیدمازیار میر موالف چندین مقاله در زمینه های مذاکره، کسب و کار، مشاوره و غیره هستند.

درباره برگزارکننده
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش اصول و فنون مذاکره و متقاعدسازی

کلیه مطالب این دوره به‌صورت پایه‌ای بیان شده و نیاز به‌پیش نیاز خاصی نمی‌باشد.

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

معرفی و انواع مذاکره
02:19 ساعت
02:19
Combined Shape Created with Sketch. 9 جلسه