آموزش ایمنی بهداشت و ضروریات محیط زیست - HSE سطح 1

poster
پیش‌نمایش دوره

در دوره آموزش ایمنی بهداشت و ضروریات محیط زیست - HSE سطح 1 چه می‌آموزیم؟ در این دوره هر آنچه به عنوان یک مبتدی در مدیریت ایمنی بهداشت و محیط زیست باید بدانید را یاد ... ادامه

برگزارکننده:  Udemy  Udemy
مدرس دوره:

برگزارکننده:

Udemy
2 (1 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 اصول اساسی HSE و آگاهی از اهمیت استانداردهای بهداشت، ایمنی و رفاه در محیط کار

 اصطلاحات رایج در HSE از جمله خطرات، خطرات، موارد نزدیک، حوادث و غیره

 نقش‌ها و مسئولیت‌های HSE در محل کار را بیاموزید و آگاهی از علل و اثرات اصلی سلامت و ایمنی ضعیف در کار

 نحوه کنترل خطرات و ریسک‌ها در محل کار

 درک چگونگی کمک خطرات و ریسک‌ها به خطرات محل کار، روش‌های صحیح کار و روش‌های کنترل

 علل صدمات و بیماری، دلایل وقوع تصادفات، اثرات تصادفات و نحوه گزارش تصادفات و حوادث

 آشنایی با قوانین HSE در محل کار

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

در دوره آموزش ایمنی بهداشت و ضروریات محیط زیست - HSE سطح 1 چه می‌آموزیم؟

در این دوره هر آنچه به عنوان یک مبتدی در مدیریت ایمنی بهداشت و محیط زیست باید بدانید را یاد خواهید گرفت. دوره آموزش ایمنی بهداشت و ضروریات محیط زیست به اصول اساسی بهداشت و ایمنی در محیط کار می‌پردازد. این دوره 8 اصل محیط کار ایمن را بررسی می‍کند و شرکت‍کنندگان را با فلسفه بهداشت و ایمنی در محل کار آشنا می‌کند.

این دوره شرکت‌کنندگان را با اصطلاحات و تعاریف کلیدی HSE آشنا می‌کند و فرآیند شناسایی خطرات، انجام ارزیابی ریسک و کنترل ریسک‌ها با استفاده از رویکرد سلسله مراتب کنترل‌ها را مورد بحث قرار می‌دهد.

شرکت‌کنندگان در این دوره همچنین از نقش‌‌ها و مسئولیت‌‌های HSE در محل کار آگاه می‌شوند و قوانین مربوط به HSE که افراد باید در محل کار از آنها آگاه باشند را می‌آموزند.

آنچه در این دوره یاد خواهید گرفت:

  • آشنایی با اصول اساسی HSE
  • درک اهمیت استانداردهای بهداشت، ایمنی و رفاه در محیط کار
  • یادگیری اصطلاحات رایج در HSE از جمله خطرات، ریسک، برخورد احتمالی، حوادث و غیره
  • یادگیری نقش‌ها و مسئولیت‌های HSE در محل کار آگاهی و از علل و اثرات اصلی سلامت و ایمنی ضعیف در محل کار
  • نحوه کنترل خطرات و ریسک در محل کار
  • یادگیری علل صدمات و بیماری، دلایل رخ دادن تصادفات همچنین اثرات تصادفات و نحوه گزارش تصادفات و حوادثی که در نزدیکی شما رخ می‌دهند
  • آشنایی با قوانین HSE در محل کار
  • آشنایی با نقش‌ها و مسئولیت‌های HSE را در محل کار 

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این یک دوره مبتدی برای کسانی است که در زمینه ایمنی و بهداشت شغلی یا ایمنی بهداشت و محیط زیست کاملا  تازه وارد هستند. برای هر کسی که به دنبال دانش اولیه در مورد نحوه مدیریت بهداشت و ایمنی در محل کار است.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Oluseye Kolawole

Oluseye Kolawole استاد اسکرام حرفه‌ای، مربی و مدیر گواهینامه ایمنی انجمن بین المللی متخصصان ایمنی (IASP) و عضو هیئت مدیره IASP آفریقای غربی است. او بیش از 20 سال تجربه کار بر روی پروژه‌های چند رشته‌ای در بخش‌های مخابرات، مالی، تولید، ساخت و ساز و نفت و گاز اقتصاد دارد. Seye که دارای گواهینامه PECB (کانادا)، PTLLS (بریتانیا)، IASP (ایالات متحده آمریکا) و ITF (نیجریه) است، علاقه و تخصص زیادی در زمینه ایمنی بهداشت و محیط زیست، مدیریت پروژه، مدیریت ریسک، بهبود فرآیند کسب و کار و همچنین مدیریت کیفیت دارد. Seye همچین گواهی مدیر ریسک سرب، گواهینامه شش سیگما سبز بلت و دارنده NEBOSH IGC است. او فارغ‌التحصیل مهندسی شیمی، دانشگاه لاگوس است و برنامه مدیریت مالک مدرسه بازرگانی لاگوس (OMP) است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.
عبدالستار فخرایی سنگانی 1402-12-25
با سلام این دوره چون استاد به زبان دیگه ای صحبت می کنه و هنر جو مجبور هست برای درک بهتر روی زیر نویس ها تمرکز کنه یاد گیری کمتری دارد لذا با ترجمه کردن گویندگی و در اختیار قرار دادن جزوه میشه یاد گیری رو چندین برار افزایش داد ممنون

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.