آموزش بوت استرپ 4 (Bootstrap)

poster
پیش‌نمایش دوره

بوت استرپ محبوب‌ترین و قدرتمندترین فریم‌ورک فرانت‌اند (HTML و CSS و JavaScript) برای توسعه سریع‌تر و آسان‌تر وب‌های رسپانسیو یا واکنش‌گرا است. این فریم‌ورک برای ایجاد مؤلفه‌های رابط کاربری رایج مانند فرم‌ها (Forms)، دکمه‌ها (Buttons)، ... ادامه

برگزارکننده:  مکتب‌خونه  مکتب‌خونه
مدرس دوره:

برگزارکننده:

مکتب‌خونه
سطح: مقدماتی
 پلاس

پیش‌نیاز‌ها

برای اینکه بتوانید بهره کافی را از دوره آموزش بوت استرپ بگیرید، باید با کدنویسی به زبان‌های HTML و CSS آشنایی داشته باشید. از طرفی پروژه‌هایی که با بوت استرپ ایجاد می‌کنیم، همگی رسپانسیو هستند. بنابراین توصیه می‌کنیم ابتدا دوره‌های زیر را بگذرانید و سپس به مشاهده دوره آموزشی پیش رو بپردازید:

 • دوره آموزش HTML و CSS
 • دوره آموزش Responsive Layout پروژه‌محور

 

سرفصل‌های دوره آموزش بوت استرپ 4 (Bootstrap)

فصل اول: آشنایی با Bootstrap 4

در فصل اول بیشتر از هر چیز سعی می‌کنیم به معرفی فریم‌ورک بوت استرپ بپردازیم. اگر هیچ شناختی از این ابزار قدرتمند ندارید، نگران نباشید. تمام سازوکارهای بوت استرپ و بخش‌های مختلف این ابزار را به شما آموزش می‌دهیم و شما در انتهای این فصل با قدرت و کارایی آن آشنا خواهید شد. همچنین می‌توانید سایت بوت استرپت را بشناسید و از بخش‌های مختلف آن استفاده کنید.

  معرفی Bootstrap
مشاهده
"09:29  
  بررسی وب سایت Bootstrap
مشاهده
"11:28  
  Template Starter
مشاهده
"12:57  
فصل دوم: Typography

بوت استرپ این امکان را به شما می‌دهد که سایتتان را طبق سلیقه خود طراحی کنید و محتواهای آن را متناسب با نیاز خود در سایت قرار دهید. بنابراین شما می‌توانید از انواع فونت‌ها و سایزها برای نوشتن متن و هدینگ‌های محتوای خود استفاده کنید. آن‌ها را در جای مناسب قرار دهید و موقعیتشان را تنظیم کنید. علاوه بر این مباحث، نکات دیگری هم در ارتباط با تایپوگرافی در بوت استرپ در این فصل به شما آموزش می‌دهیم.

  مقدمات Typography
مشاهده
"18:44  
  Text-align و Display
مشاهده
"11:13  
  Float و Position
مشاهده
"08:08  
  Colors و Background
مشاهده
"10:21  
  Spacing
مشاهده
"12:55  
  Sizing
مشاهده
"09:44  
فصل سوم: CSS Components

طراحی سایت کار بسیار سختی می‌تواند باشد اگر بخواهید تمام عناصر لازم برای صفحات وب‌سایت را خودتان طراحی کنید. اما کامپوننت‌های بوت استرپ این کار را بسیار راحت کرده است. با استفاده از این ابزارهای کاربردی می‌توانید در کمترین زمان ممکن المان‌های مورد نیاز خود را مانند نوارهای پیمایشی، دکمه‌ها، فرم‌های سایت، نمایش تیترها، خلاصه اخبار و صدها المان دیگر را به آسانی در سایت خود قرار دهید. مهم‌ترین کامپوننت‌های CSS را در این فصل به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

  Button
مشاهده
"24:14  
  Navbar
مشاهده
"17:25  
  List-group و Badge
مشاهده
"07:30  
  Form
مشاهده
"13:59  
  Input-groups
مشاهده
"08:33  
  Alerts و Progoress
مشاهده
"08:23  
  Tables و Pagination
مشاهده
"12:45  
  Cards
مشاهده
"12:38  
  Media-object
مشاهده
"05:14  
  Jumbotron
مشاهده
"04:14  
  Spinner و Shadows
مشاهده
"08:35  
فصل چهارم: Grid System FlexBox

گرید سیستم‌ها در بوت استرپ به شما اجازه می‌دهند که ساختار صفحه خود را بر مبنای 12 ستون ایجاد کنید. اگر سایت شما به 12 ستون نیاز ندارد، می‌توانید آن‌ها را با هم ترکیب کرده و ستون‌های کمتر با اندازه‌های متفاوت ایجاد کنید. این سیستم‌ها رسپانسیوند و ستون‌ها در تمام دستگاه‌ها متناسب با اندازه همان صفحه نمایش داده می‌شوند. در این فصل به طور کامل با گرید سیستم‌ها آشنا می‌شوید.

  Grid System
مشاهده
"24:46  
  Grid-alignment
مشاهده
"10:07  
  FlexBox
مشاهده
"10:41  
  Auto margin و Wrapping
مشاهده
"06:05  
فصل پنجم: Javascript Widgets

کلاس‌ها و ابزارهای زیادی در بوت استرپ وجود دارد که می‌توانید با استفاده از کدهای جاوا آن‌ها را فراخوانی کنید. در این فصل javascript widgetهایی که برای توسعه یک وب‌سایت رسپانسیو و کاربردی لازم است را به خوبی فرا می‌گیرید.

  Carousel
مشاهده
"13:49  
  Collapse و Accordion
مشاهده
"05:51  
  Tooltip
مشاهده
"10:31  
  Popovers
مشاهده
"08:51  
  Toast
مشاهده
"12:06  
  Scrollspy
مشاهده
"07:30  
  Modal
مشاهده
"06:14  
فصل ششم: پروژه اول - ساخت وب‌سایت با بوت استرپ و ریسپانسیو

در فصل‌های قبل با تمام امکاناتی که بوت استرپ برای طراحی سایت فراهم کرده است، آشنا شدید. در فصل ششم همه این امکانات را که برایتان توضیح دادیم، روی یک پروژه واقعی پیاده می‌کنیم. بنابراین شما می‌توانید یک سایت زیبا و کاربردی و با تمام امکانات لازم بسازید.

  ساخت وب‌سایت با بوت استرپ و ریسپانسیو - بخش اول
مشاهده
"15:19  
  ساخت وب‌سایت با بوت استرپ و ریسپانسیو - بخش دوم
مشاهده
"14:53  
  ساخت وب‌سایت با بوت استرپ و ریسپانسیو - بخش سوم
مشاهده
"16:43  
  ساخت وب‌سایت با بوت استرپ و ریسپانسیو - بخش چهارم
مشاهده
"06:10  
فصل هفتم: پروژه دوم - پیاده‌سازی Navbar Collapse

در پروژه قبلی توانستیم یک سایت رسپانسیو با امکانات مختلفی طراحی و پیاده‌سازی کنیم. در این فصل چگونگی پیاده‌سازی navbar collapse به‌صورت رسپانسیو، عکس بک‌گراند، قراردادن متن در مرکز و استفاده از آیکون‌ها و تصاویر جذاب در سایت را به شما آموزش می‌دهیم. تمرکز اصلی ما در این آموزش رسپانسیو کردن تمام بخش‌ها به نحوی جذاب و کاربردی است. 

  پروژه پیاده‌سازی navbar collapse - بخش اول
"23:09  
  پروژه پیاده‌سازی navbar collapse - بخش دوم
"18:43  
فصل هشتم: پروژه سوم با Sass

بوت استرپ 4 از SASS استفاده می‌کند، بنابراین اگر تمایل به پیشرفت در حوزه فرانت‌اند دارید، حتماً کار با SASS را یاد بگیرید. در این فصل با استفاده از این ابزار قوی می‌توانیم پرایمر کالر، پرایمر تکست و تمام موارد پرایمری سایت را تغییر داده و شخصی‌سازی کنیم.

  پروژه سوم با SASS - بخش اول
"17:11  
  پروژه سوم با SASS - بخش دوم
"14:23  
  پروژه سوم با SASS - بخش سوم
"10:28  
  پروژه سوم با SASS - بخش چهارم
"10:56  
فصل نهم: پروژه چهارم - کار با Indicatorها و فایل SPG

در این پروژه امکانات و ویژگی‌های جدیدی از بوت‌استرپ 4 را مورد بررسی قرار می‌دهیم و آن‌ها را در سایت خود پیاده‌سازی می‌کنیم. ابتدا یک navbar می‌سازیم و کرسر (cursor) به آن اضافه می‌کنیم تا کاربر بتواند بین عکس‌ها یا نوشته‌های آن جابه‌جا شود. در این فصل همچنین کار با indicatorها و فایل SPG را به شما آموزش می‌دهیم

  پروژه کار با indicatorها و فایل SPG - بخش اول
"14:34  
  پروژه کار با indicatorها و فایل SPG - بخش دوم
"19:43  
  پروژه کار با indicatorها و فایل SPG - بخش سوم
"14:18  
فصل دهم: پروژه پنجم SPA به همراه انیمیشن

در این فصل می‌خواهیم به طراحی لندینگ‌پیج با استفاده از انیمیشن‌های جذاب بپردازیم. با استفاده از انیمیشن می‌توانید هدرها، عکس‌ها و متن‌های صفحه خود را با حرکات انیمیشنی به کاربر نشان دهید. navbar این صفحه با استفاده از مدیا کوئری‌ها نوشته می‌شود.

  پروژه SPA به همراه انیمیشن - بخش اول
"21:04  
  پروژه SPA به همراه انیمیشن - بخش دوم
"15:50  
  پروژه SPA به همراه انیمیشن - بخش سوم
"18:09  
  پروژه SPA به همراه انیمیشن - بخش چهارم
"12:46  
فصل یازدهم: پروژه ششم صفحه Coming soon

در این فصل به شما آموزش می‌دهیم که چگونه یک صفحه Coming Soon  جذاب با اجزای کاربردی بسازید. کانتر یا شمارنده یکی از موارد جذابی است که با جاوا اسکریپت آن را طراحی می‌کنیم. این کانتر شامل روز، ساعت، دقیقه و ثانیه معکوس می‌شود. 

  پروژه Coming Soon اول
"15:46  
  پروژه Coming Soon دوم
"11:33  
فصل دوازدهم: پروژه هفتم Admin panel

در این فصل به طراحی صفحه ادمین پنل می‌پردازیم. در این صفحه اطلاعاتی از سایت قرار دارد؛ به عنوان مثال تعداد کاربران، تعداد پست‌ها، دسته‌بندی و غیره از جمله اطلاعاتی است که در این صفحه‌نمایش داده می‌شود. 

  پروژه Admin panel - بخش اول
"20:14  
  پروژه Admin panel - بخش دوم
"11:23  
  پروژه Admin panel - بخش سوم
"09:18  
  پروژه Admin panel - بخش چهارم
"04:53  
فصل سیزدهم: پروژه هشتم Admin panel همراه با Sidebar و Navbar

در این پروژه هم به طراحی صفحه ادمین پنل می‌پردازیم. تفاوت این پروژه و پروژه قبلی در چگونگی طراحی این صفحه است. در این پروژه از sidebar و navbar بالا که به حالت ثابت قرار دارد، استفاده می‌کنیم. همچنین در این پروژه با استفاده از اسپینرهای بوت استرپ برای preload استفاده می‌کنیم. 

  پروژه Admin panel همراه با sidebar و navbar - بخش اول
"26:26  
  پروژه Admin panel همراه با sidebar و navbar - بخش دوم
"13:58  
  پروژه Admin panel همراه با sidebar و navbar - بخش سوم
"19:00  
فصل چهاردهم: پروژه نهم Portfolio

در این فصل به طراحی یک صفحه Portfolio می‌پردازیم. در این صفحه شما می‌توانید در مورد خودتان اطلاعاتی قرار دهید یا رزومه خود را در این صفحه به نمایش بگذارید؛ بنابراین در این فصل شما یاد می‌گیرید که چگونه عکس و صفحات اجتماعی خود را در این صفحه قرار داده و مهارت‌ها، سابقه کار و توانایی‌های خود را  نمایش دهید.

  پروژه Portfolio - بخش اول
"12:23  
  پروژه Portfolio - بخش دوم
"03:50  
  پروژه Portfolio - بخش سوم
"04:39  

ویژگی‌های دوره

تالار گفتگو
تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

درباره دوره

بوت استرپ محبوب‌ترین و قدرتمندترین فریم‌ورک فرانت‌اند (HTML و CSS و JavaScript) برای توسعه سریع‌تر و آسان‌تر وب‌های رسپانسیو یا واکنش‌گرا است. این فریم‌ورک برای ایجاد مؤلفه‌های رابط کاربری رایج مانند فرم‌ها (Forms)، دکمه‌ها (Buttons)، پیمایش‌ها (Navigation)، نوارهای کشویی، هشدارها، حالت‌ها، مدال‌ها (modal)، تب‌ها (Tabs) و غیره استفاده می‌شود.

با فراگیری دوره آموزش بوت استرپ 4 می‌توانید با تلاش کمتری، وب‌سایت‌های منعطف‌تر و رسپانسیو ایجاد کنید. علاوه بر این، آموزش بوت استرپ مزایای دیگری هم به همراه دارد. این مزایا عبارت‌اند از:

 • صرفه‌جویی در وقت: با استفاده از الگوها و کلاس‌های از پیش تعریف شده بوت استرپ می‌توانید در وقت و تلاش خود صرفه‌جویی کرده و بر سایر کارهای توسعه تمرکز کنید.
 • ویژگی‌های رسپانسیو: با کمک بوت استرپ می‌توانید به راحتی وب‌سایت‌های رسپانسیو بسازید که در دستگاه‌های مختلف با ظاهری مناسب نمایش داده شوند.
 • طراحی سازگار: تمام مؤلفه‌های بوت استرپ از طریق یک کتابخانه مرکزی، تمپلیت‌ها و سبک‌های یکسانی را به اشتراک می‌گذارند؛ بنابراین طراحی و طرح‌بندی صفحات وب شما کاملاً سازگار خواهد بود.
 • استفاده آسان: گذراندن دوره‌های آموزش بوت استرپ و استفاده از آن بسیار آسان است. هرکسی که دانش اولیه کار با HTML و CSS و JavaScript را داشته باشد، می‌تواند توسعه سایت با بوت استرپ را هم یاد بگیرد.
 • سازگار با مرورگرها: بوت استرپ سازگار با مرورگرهای وب از جمله FireFox، Chrome، Internet Explorer، Safari و غیره ایجاد شده است.
 • متن باز یا اوپن سورس (Open Source): دانلود و استفاده از بوت استرپ کاملاً رایگان است.

اگر می‌خواهید از مزایای بوت استرپ بهره‌مند شوید و سایت‌هایی با امکانات فراوان بسازید، دوره آموزش Bootstrap 4 مکتب‌خونه را از دست ندهید.

تمام پروژه‌های دوره آموزش بوت استرپ 4 بر اساس بوت استرپ نسخه چهار انجام شده است. تفاوت خاصی بین ورژن‌های بوت استرپ وجود ندارد و شما می‌توانید با فراگیری این دوره با هرکدام از این ورژن‌ها کار کنید.

 

هدف از یادگیری دوره آموزش بوت استرپ Bootstrap) 4)  چیست؟

بوت استرپ از قدرتمندترین ابزارهای توسعه وب است که امکانات زیادی برای توسعه‌دهندگان وب فراهم می‌کند. اگر قصد دارید یک برنامه‌نویس ماهر در حوزه طراحی سایت شوید، لازم است که کار با بوت استرپ 4 را یاد بگیرید. هدف از دوره آموزش بوت استرپ 4 این است که شما بتوانید با آموزش در بستر پروژه‌های واقعی، این ابزار را به‌صورت کاملاً کاربردی و مفید فرا بگیرید.

 

دوره آموزش بوت استرپ bootstrap) 4) مناسب چه کسانی است؟

 • کسانی که با HTML و CSS آشنایی دارند و می‌خواهند مهارت‌های خود را ارتقا دهند.
 • کسانی که قصد دارند تمام مهارت‌های لازم برای طراحی سایت را فرا بگیرند.
 • کسانی که دوست دارند از عناصر و تصاویر زیبا و متحرک برای سایت خود استفاده کنند.

 

بعد از فراگیری دوره آموزش بوت استرپ Bootstrap 4 چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟

 • آشنایی کامل با تمام قسمت‌های بوت استرپ
 • تایپوگرافی در بوت استرپ
 • قرار دادن عناصر زیبا و استاندارد روی سایت
 • مشاهده انجام پروژه‌های متنوع و متعدد مانند Single Page، Coming Soon، Admin Panel و Portfolio Page
 • طراحی سایت‌های زیبا و متفاوت با استفاده از بوت استرپ در کنار Sass
 • ساخت صفحات لندینگ با انیمیشن

 

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher علی شیخ

علی شیخ در سال ۱۳۹۴ در رشته مهندسی کامپیوتر فارغ‌التحصیل شد و به عنوان برنامه‌نویس وب در شرکت معدنی و صنعتی چادرملو شروع به کار کرد. تخصص اصلی ایشان در زبان‌های جاوا اسکریپت و php است. وی به دلیل این که به آموزش علاقه زیادی داشت، تصمیم به راه‌اندازی وب‌سایتی در این زمینه به نام وب پروگ گرفت و اکنون از سال 1398 تاکنون توانسته‌است سهم کوچکی در آموزش به افراد علاقه‌مند به برنامه‌نویسی را داشته باشد.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

دوره آموزش بوت استرپ 4

آیا به دنبال راهی هستید که صفحات وب ریسپانسیو را به راحتی و بدون نیاز به جاوا اسکریپت طراحی کنید؟ آموزش bootstrap 4 تحقق این رویا را برایتان ممکن می‌کند. بوت استرپ ابزاری را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید وب‌های واکنش‌گرا را به روشی آسان و در زمانی کوتاه توسعه دهید. یادگیری این فریم ورک و نحوه کار کردن با آن شما را به یک طراح حرفه‌ای سایت تبدیل خواهد کرد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌تواند طرح و نقشه مورد نظر را با قالب‌های آماده پیاده‌سازی کند. 

بوت استرپ 4 چیست؟ 

بوت استرپ یک فریم ورک طراحی وب متن باز است که برای طراحی صفحات وب واکنش‌گرا با استفاده از Html و CSS کمک می‌کند. در این فریم ورک مجموعه‌ای از ابزارها و قالب‌های آماده وجود دارد که دکمه‌ها، فرم‌ها، منوها و المان‌های لازم برای طراحی سایت را در اختیار فرد توسعه‌دهنده قرار می‌دهد. لازم است بدانید که بوت استرپ از یک سیستم گرید پیش‌فرض بهره برده است تا طراحان بتوانند ستون‌ها و ردیف‌ها را مطابق نظر خود به راحتی و به صورت ریسپانسیو ایجاد کنند. 

نکته دیگری که وجود دارد و باعث محبوبیت این فریم ورک شده، انعطاف‌پذیری بالای آن است. این قابلیت باعث می‌شود تا توسعه‌دهندگان بتوانند به راحتی پروژه‌های خود را شخصی‌سازی کنند. شما برای یادگیری می‌توانید به سراغ Bootstrap 4 یا آموزش بوت استرپ 5 بروید. این دو نسخه از محبوب‌ترین نسخه‌های این فریم ورک هستند. 

در آموزش بوت استرپ 4 چه مباحثی مدنظر است؟ 

شما با آموزش استفاده از بوت استرپ به عنوان یک فریم ورک فرانت اند می‌توانید وب‌های واکنش‌گرا را هر چه سریع‌تر طراحی کنید. مباحثی که در این دوره آموزش داده می‌شوند به شما کمک می‌کنند تا بدون تلاش زیادی سایت‌های منعطف را برای همه مرورگرها و صفحه‌نمایش‌ها پیاده‌سازی کنید. طراحی یک محیط کاربرپسند با کمک بوت استرپ 4 راحت‌تر خواهد بود. در دوره آموزش طراحی سایت با بوت استرپ شما با فضای کاری این فریم ورک و نحوه کار کردن با ابزارهای مختلف آن آشنا می‌شوید.

همچنی در آموزشBootstrap 4 یاد می‌گیرید که چگونه کدهای جاوا را فراخوانی کنید و صفحات خود را طراحی کنید. برای یادگیری بهتر شما چند نمونه پروژه بوت استرپ ارائه شده است. کتابخانه بوت استرپ تمام مولفه‌های لازم را برای  طراحی سازگار در اختیارتان قرار می‌دهد. شما در این دوره با یادگیری این مولفه‌ها می‌توانید صفحاتی را طراحی کنید که کاملا سازگار هستند. 

چه کسانی به آموزش بوت استرپ 4 نیاز دارند؟

توسعه دهندگانی که قصد دارند در زمانی کوتاه‌تر و بدون اتلاف وقت وب‌سایت‌های مورد نظر خود را طراحی کنند به آموزش بوت استرپ 4 نیاز دارند. از دیگر افرادی که به این آموزش نیاز دارند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

-         افرادی که می‌خواهند سایت‌های حرفه‌ای طراحی کنند.

-         افرادی که به دنبال ارتقا مهارت‌های خود در زمینه طراحی سایت هستند.

-         افرادی که به دنبال طراحی سازگار و ویژگی‌های ریسپانسیو هستند.

-         افرادی که متن باز بودن فریم ورک برایشان اهمیت دارد.

چگونه می‌توان با بوت استرپ 4 سایت‌های حرفه‌ای طراحی کرد؟ 

شما با فراگیری بوت استرپ فارسی می‌توانید به راحتی سایت‌های واکنش گرا طراحی کنید. وب‌سایت‌های واکنش گرایی که با این فریم ورک طراحی می‌کنید، می‌توانند در دستگاه‌های مختلف مانند گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و صفحات کامپیوتر ظاهرهای مختلفی داشته باشند. پیاده‌سازی ظاهرهای ساده با بوت استرپ به راحتی ممکن است. با کمی خلاقیت می‌توانید طرح و نقشه‌های حرفه‌ای را به طرح خود اضافه کنید. یادگیری بوت استرپ برای طراحان سایت بسیار کاربردی است به خصوص اگر یک طراح حرفه‌ای باشند و بخواهند به کار خود سرعت ببخشند. حتی افراد مبتدی نیز به راحتی می‌توانند به طراحی سایت با بوت استرپ بپردازند. 

کاربردهای آموزش بوت استرپ 

آموزش بوت استرپ در زمینه‌های زیر کاربرد دارد:

-         طراحی سایت با بوت استرپ: برای طراحی یک وب‌سایت شخصی یا داشتن رزومه آنلاین، آموزش بوت استرپ می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد.

-         طراحی وبلاگ و مجله آنلاین: ابزارهای قدرتمند بوت استرپ در طراحی وبلاگ و مجله‌های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

-         واکنش گرا سازی وب‌سایت‌ها: بوت استرپ به شما کمک می‌کند تا به راحتی وب‌سایت خود را ریسپانسیو‌سازی کنید.

-         تجارت الکترونیک: در طراحی فروشگاه‌های آنلاین، بوت استرپ کمک می‌کند تا هر چه سریع‌تر وب‌سایت مورد نظر را طراحی کنید. 

دوره آموزش بوت استرپ 4 مکتب خونه

بوت استرپ به عنوان محبوب‌ترین فریم ورک در میان توسعه‌دهندگان شناخته می‌شود به خصوص که مزایای زیادی مانند صرفه‌جویی در وقت، ویژگی‌های ریسپانسیو، طراحی سازگار، استفاده آسان و متن‌باز بودن دارد. شما در این دوره با محیط کاربری بوت استرپ و نحوه کار کردن با مولفه‌های مختلف آن آشنا خواهید شد و با پروژه‌های نمونه موجود به درک بهتری نسبت به نحوه کار کردن با این فریم ورک می‌رسید. برای تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه‌ای، آموزش بوت استرپ 4 مکتبخونه را از دست ندهید. از جمله مهارت‌هایی که در این دوره یاد می‌گیرید، می‌توان به طراحی سایت‌های زیبا، تایپوگرافی در بوت استرپ و ساخت صفحات لندینگ با انیمیشن اشاره کرد. 

سرفصل‌های دوره آموزش Bootstrap 4

در این دوره آموزش Bootstrap 4 به سرفصل‌های زیر پرداخته می‌شود:

-         آشنایی با بوت استرپ 4

-         تایپوگرافی

-         CSS Components

-         Grid Sysytem FlexBox

-         JavaScript Widgets

-         ساخت وب‌سایت با بوت استرپ و ریسپانسیو

-         پیاده‌سازی Navbar Collapse

-         کار با SASS

-         کار با Indicatorها و فایل SPG

-         SPA به  همراه انیمیشن

-         صفحه Coming Soon

-         Admin panel

-         Admin panel همراه با اسلایدر و Navbar

-         Portfolio

یادگیری بوت استرپ 4 با مکتب خونه 

برای طراحی سایت‌های ریسپانسیو و استفاده از ابزارهای قدرتمند آن ما دوره آموزش بوت استرپ مکتب خونه را به شما پیشنهاد می‌دهیم. پروژه‌های مختلفی که در این دوره بیان می‌شود به شما به صورت کاربردی نحوه کار کردن با المان‌های بوت استرپ را نشان می‌دهد. بعد از پایان این دوره مهارت‌های مختلفی را فرامی‌گیرید تا بتوانید بهترین سایت واکنش‌گرا را متناسب با نیاز خود یا کارفرما طراحی کنید.

ویژگی‌های متمایز دوره آموزش بوت استرپ Bootstrap 4 مکتب‌خونه چیست؟

دوره‌های آموزش بوت استرپ را در سراسر اینترنت می‌توانید مشاهده کنید. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که باید بتوانید این آموزش‌ها را در پروژه‌های واقعی پیاده کنید. دوره آموزش Bootstrap 4  به انجام 9 پروژه واقعی می‌پردازد و در این حین نکات مهم و کاربردی بوت استرپ را به شما آموزش می‌دهد. علاوه بر این در مکتب خونه انواع دوره آموزش برنامه نویسی و همچنین آموزش طراحی سایت به عنوان مکمل و پیش نیاز این دوره موجود است.