آموزش خوددرمانی سندرم متقاطع فوقانی

poster
پیش‌نمایش دوره

سندرم متقاطع فوقانی یک مشکل رایج است. در این سندروم شاهد افزایش انحنا در سطح بالای کمر هستیم. در نتیجه، گردن نیز انحنای بیشتری پیدا می‌کند و همچنین تیغه‌های شانه به سمت جلو می‌چرخند. پیامدهای ... ادامه

برگزارکننده:  Udemy  Udemy
مدرس دوره:

برگزارکننده:

Udemy
5 (1 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 آشنایی با سندرم متقاطع فوقانی و عوارض آن

 درمان سندرم متقاطع فوقانی

 یادگیری حرکات کششی، تحرکی و تمرینات استقامتی برای بهبود سندرم متقاطع فوقانی

 بهبود آمادگی جسمانی کلی خود

سرفصل‌های دوره آموزش خوددرمانی سندرم متقاطع فوقانی

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

سندرم متقاطع فوقانی یک مشکل رایج است. در این سندروم شاهد افزایش انحنا در سطح بالای کمر هستیم. در نتیجه، گردن نیز انحنای بیشتری پیدا می‌کند و همچنین تیغه‌های شانه به سمت جلو می‌چرخند. پیامدهای این امر می‌تواند شامل مشکلات روتاتور کاف، گردن درد، سردرد، TOSو ... باشد.

فیزیوتراپیست‌ها از طریق تمرینات خاصی سعی در رفع این مشکل دارند. تمرینات شامل کشش ساختارهای کوتاه شده، تمرین قدرتی عضلات ضعیف شده، تحرک مفاصل و آموزش وضعیت درست است همچنین توجه داشته باشید که اگر برای مدت طولانی در وضعیت نادرست بوده‌اید، اغلب غیرممکن است که به صورت کامل به وضعیت درست برگردید. با این حال، شانس خوبی وجود دارد که با بازیابی تحرک، مشکلات ایجاد شده به طور موثری کاهش یابد.

در دوره آموزش خود‌درمانی برای سندرم متقاطع فوقانی می‌توانید تمرینات خانگی را شروع کنید. تمرینات و آموز‌ش‌های این دوره باعث می‌شوند عوارض ناشی از این سندروم بهبود پیدا کنند.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

  • افرادی که از سندرم متقاطع فوقانی رنج می برند.
  • تراپیست‌هایی که با افراد مبتلا به متقاطع فوقانی کار می‌کنند.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Mathias Van Den Broeck

Mathias Van Den Broeck دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌های فیزیوتراپی در دانشگاه Leuven بلژیک و استخوان درمانی (Osteopathy) در دانشگاه Buckinghamshire New است. او سابقه چندین ساله در زمینه فیزیوتراپی دارد و هم‌اکنون عمدتا به عنوان یک استخوان درمان مشغول به کار است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.