×
ribbon
سرفصل‌های دوره ویژگی‌های دوره درباره دوره نظرات کاربران

آموزش نقاشی دیجیتال منظره

ویدیوهای زبان اصلی دوره به صورت رایگان هستند اما برای دسترسی به زیرنویس فارسی ویدیوها می توانید محتوای دوره را خریداری کنید آشنایی با دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره چیست؟ در ابتدای مسیر، نرم‌افزارهایی که ... ادامه

ارائه دهنده:  مکتب‌خونه  مکتب‌خونه
مدرس دوره:
Hardy Fowler Hardy Fowler
 90% (160 رای)
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  2 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  2 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی

سرفصل‌های دوره آموزش نقاشی دیجیتال منظره

نقاشی دیجیتال
  تجهیزات و تنظیمات برنامه
"02:23  
  طراحی اولیه
"11:16  
  ایجاد عمق ، لایه بندی و پرسپکتیو محیط
"04:16  
  نقاشی آسمان
"08:03  
  رنگبندی کلی و پرسپکتیو محیطی
"11:08  
  نقاشی دره و علف
"08:18  
  نقاشی صخره
"06:18  
  بافت عکس
"08:00  
  اصلاح نقاشی
"12:39  
  جزئیات و جلوه ها
"08:19  
  روتوش نهایی
"05:20  
  درخت جادویی 1
"19:38  
  درخت جادویی 2
"19:37  

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

ویدیوهای زبان اصلی دوره به صورت رایگان هستند اما برای دسترسی به زیرنویس فارسی ویدیوها می توانید محتوای دوره را خریداری کنید

 

آشنایی با دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره چیست؟

در ابتدای مسیر، نرم‌افزارهایی که امکان طراحی و رسم در خود را داشتند، بسیار ابتدایی بوده و تنها امکان رسم نقش‌های ساده‌ای را به کاربران خود می‌دادند. در ادامه با اضافه شدن امکان ترسیم در نرم‌افزارهای ویرایشی محبوب آن زمان، مانند فتوشاپ و همچنین ساخت ابزارهایی مانند قلم‌های نوری و خازنی که هرچه بیشتر فضای نقاشی دیجیتال را به طراحی در دنیای حقیقی نزدیک‌تر می‌کرد، تکنیکی جدید در نقاشی متولد شد که در اینجا تحت عنوان نقاشی دیجیتال، درمورد آن بحث می‌کنیم.در دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره، قصد داریم به آموزش چگونگی طراحی، در صفحه‌ی سفید فتوشاپ پرداخته و نشان دهیم که چگونه می‌توانید مناظر و اشیای طبیعی را بر صفحه‌ی مانیتور خود رسم نمایید. 

این دوره‌ی آموزشی، به‌صورت تصویری بوده و در زمانی کوتاه، مطالب مفید بسیاری را در مورد طراحی، نقاشی و ترسیم در بستر دیجیتال، به شما هنرجویان گفته و به افزایش مهارت‌های گرافیکی و طراحی‌تان می‌افزاید. 

برایی مشاهده دوره‌های بیشتر می‌توانید به صفحه آموزش نقاشی مراجعه کنید.

هدف از دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره چیست؟

دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره، در تلاش هستیم تا تکنیک نوظهور و سرگرم کننده‌ی نقاشی دیجیتال منظره را، به‌صورت تصویری و آسان به هنرجویان و علاقه‌مندان آموزش دهیم و آن‌ها را در جهت دستیابی به رشد خلاقیت و مهارت‌های هنری یاری کنیم.

آموزش این تکنیک، علاوه بر کمک به افزایش مهارت‌های هنرجو در طراحی و نقاشی از مناظر، فراگیر را با مراحل اولیه‌ی تولید کارتون‌ها آشنا کرده و به وی کمک می‌کند تا بتواند با تلفیق واقعیت و تخیل، مناظر منحصربه‌فردی را خلق نماید. 

دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره مناسب چه کسانی است؟

دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره، نیازمند آشنایی فراگیر با اصول اولیه‌ی طراحی و نقاشی بوده و لازم است تا فردی که قصد شروع این دوره‌ی آموزشی را دارد، با نرم‌افزار فتوشاپ و طرز کار با آن، آشنایی داشته باشد تا بتواند بدون مشکل، مراحل ترسیم در بستری دیجیتال را فراگیرد. 

این دوره، همچنین مناسب دانش‌آموزانی است که قصد ورود به حوزه‌های هنری، به‌ویژه هنرهای تجسمی و ترسیمی را دارند؛ و همچنین مناسب متخصصانی که در حوزه‌های هنری فعالیت داشته و می‌خواهند توانایی‌های خود را افزایش داده و موقعیت‌های شغلی بیشتری پیش رو داشته باشند. 

از نظر سنی اما، این آموزش هیچ‌گونه محدودیت سنی نداشته و علاقه‌مندان در هر سن‌وسالی، می‌توانند از آموزش‌های این دوره بهره‌مند شده و از تلفیق هنر و تکنولوژی در نقاشی و ترسیم منظره‌ی دلخواه خود، لذت برند. 

پس از گذراندن دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره، چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد:

دوره‌ی آموزش نقاشی دیجیتال منظره، در 14 بخش و حدود دو ساعت محتوای آموزشی، توسط  Hardy Fowler، طراح دیجیتال، تهیه و در اختیار هنرجویان قرار گرفته است.

پس از گذراندن این دوره، شما نحوه‌ی رسم و طراحی، به کمک نرم‌افزار فتوشاپ را فراگرفته و می‌توانید با بهره‌گیری از امکانات بی‌نظیر درون این برنامه و افکت‌های تصویری آن، مناظر ترسیم شده‌ی خود را رنگ‌آمیزی کرده و یا آن‌ها را به‌دلخواه، به‌صورت گرافیکی و دیجیتالی درآورده و فضاهای کارتونی خلق نمایید.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Hardy Fowler

هاردی یک ایده پرداز و تصویرگر حرفه ای است که در نیواورلئان ، لس آنجلس کار می کند. او صدها شخصیت ، موجود ، ماشین و صحنه را برای بسیاری از مشتریان صنعت سرگرمی طراحی و نقاشی کرده است. او دارای آثار هنری در سالانه هنرهای دیجیتال نخبه مانند Exposé است.

نظرات کاربران  ( نظر)

صفحه 1 از
اوا ف 1401-02-02
دانشجوی دوره
عالیهههههههه خیلی طراحیم بهتر شد
1401-01-16
دانشجوی دوره
عالیییییی لذت بردم
1400-06-06
دانشجوی دوره
عالیه

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
صدور گواهی‌نامه از سوی دانشگاه شریف چقدر زمان می‌برد؟
صدور گواهی‌نامه‌ی رسمی از سوی دانشگاه شریف با توجه به پروسه‌های اداری، دورکاری پرسنل دانشگاه و زمانبر بودن فرآیند امضا توسط اساتید دانشگاه حداقل 4 ماه زمان خواهد برد. مکتب‌خونه به محض صدور گواهی‌نامه از سوی دانشگاه، آن را برای شما ارسال خواهد کرد. در صورت نیاز فوری، می‌توانید گواهی موقت پایان دوره را با ارسال درخواست به ایمیل info@maktabkhooneh.org دریافت نمایید.