آموزش فروش: تکنیک‌های فروش عملی

poster
پیش‌نمایش دوره

دوره آموزش فروش، تکنیک‌های فروش عملی با آموزش تکنیک‌های فروش برای فروش تقریبا هر چیزی تهیه شده است! در هر شغلی که باشید چه ارائه خود در یک مصاحبه شغلی یا فروش محصول به یک ... ادامه

برگزارکننده:  Udemy  Udemy
مدرس دوره:

برگزارکننده:

Udemy
4.7 (12 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 فروش از طریق دوستی با مشتریان

 منظم و کارآمد شدن

 آشنایی با فرآیند فروش و نحوه تسلط بر آن

 احساس اطمینان از آمادگی برای یک جلسه فروش

 شناخت استایل‌های مختلف فروش و کاربرد آن‌ها

 تسلط به زبان بدن و ایجاد روابط

سرفصل‌های دوره آموزش فروش: تکنیک‌های فروش عملی

خوش‌آمد گویی

در این فصل طی یک جلسه آنچه که شما در طول این دوره قرار است یاد بگیرید به طور مختصر توضیح داده می‌شود.

  چه انتظاری باید داشت؟
مشاهده
"02:11  
فروش چیست؟

در این فصل به بررسی معنای فروش و همچنین عواملی که باعث می‌شود فروش ناموفق باشد پرداخته می‌شود.

  ماندن بر طناب فروش
مشاهده
"03:59  
  "تجویز" نه فروش
مشاهده
"08:22  
ایجاد یک رابطه فروش

آیا برای اینکه فروشنده بهتری باشید نیازمند این هستید که مشتریان شمارا دوست بدارند؟ اگر پاسخ به این سوال مثبت است چگونه باید این رابطه دوستی را ایجاد کرد؟

این فصل پاسخ به این سوال است.

  مقدمه
مشاهده
"00:29  
  آیا نیاز به دوست داشتن دارید؟
مشاهده
"03:06  
  اولین تاثیرات و زبان بدن
مشاهده
"05:27  
  به من احساس مهم بودن بده
مشاهده
"07:55  
  شنونده عالی بودن
مشاهده
"03:57  
  قیف سوال فروش
مشاهده
"07:52  
  چهار نوع آدم
مشاهده
"08:40  
  عامل لذت
مشاهده
"01:49  
تشخیص فروش

از عوامل دیگر برای فروش بهتر و بیشتر درک نیاز مشتری و یا ساختن آن نیاز است. این فصل به این موضوع پرداخته است.

  مقدمه
مشاهده
"00:33  
  فهمیدن نیازهای آن‌ها
مشاهده
"08:46  
  ساختن نیازهای آن‌ها
مشاهده
"03:23  
  آن‌ها را وادار به گفتن کنید
مشاهده
"01:04  
تجویز یک راه حل

پس از درک نیاز مشتریان حال باید برای آن نیاز یک راه حل ارائه بدهیم که منجر به خرید مشتریان شود. این راه حل باید چگونه باشد؟ این فصل به شما نشان می‌دهد.

  مقدمه
مشاهده
"00:42  
  تفاوت بین ویژگی‌ها و مزایا
مشاهده
"05:19  
رسیدگی به اعتراض
جوش‌دادن معامله و فروش

پس از اینکه فهمیدین مشتری چه چیزی نیاز داره، با او ارتباط گرفتید و نشان دادید که می‌توانید کمکش کنید اکنون زمان ثبت سفارش است اما این کار نباید با عجله صورت بگیرد. اصول ثبت سفارش در این فصل بررسی می‌گردد.

  مقدمه
مشاهده
"00:39  
  اصل جوش دادن
مشاهده
"02:09  
  جوش دادن کلماتی که باید استفاده شوند
مشاهده
"03:02  
  نگه داشتن توپ در زمین شما
مشاهده
"03:13  
کارایی و اندازه‌گیری در فروش

در این فصل که فصل آخر از این دوره است بررسی می‌کنیم چگونه کارآمد باشیم و این کارایی را بررسی کنیم.

  7 اصل اساسی بهره‌وری فروش
مشاهده
"05:23  
  علم اندازه‌گیری فروش
مشاهده
"05:22  

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

دوره آموزش فروش، تکنیک‌های فروش عملی با آموزش تکنیک‌های فروش برای فروش تقریبا هر چیزی تهیه شده است! در هر شغلی که باشید چه ارائه خود در یک مصاحبه شغلی یا فروش محصول به یک مشتری، شما یک فروشنده هستید؛ بنابراین یادگیری مهارت‌های فروش یک نیاز اساسی برای همه است. باید بانید که فروش نباید پیچیده و یا غیراخلاقی باشد بلکه یافتن بهترین راه برای هیجان‌زده کردن مشتری نسبت به خرید است.

در دوره آموزش تکنیک‌های فروش عملی چه می‌آموزیم؟

این دوره تمامی چیزهایی که باید درباره فروش بدانید را پوشش می‌دهد: از آماده‌سازی و برنامه‌ریزی، ایجاد رابطه با مشتری، تکنیک‌های رسیدگی به اعتراض تا جوش دادن معامله با قیمتی عالی. این دوره مثال‌های واقعی زیادی را بررسی می‌کند و ابزارهای عملی و تکنیک‌های جدیدی را ارائه می‌دهد تا شما بتوانید برای گرفتن نتایج بهتر از آن‌ها استفاده کنید.

با استفاده از این دوره می‌توانید ظرف مدت کوتاهی پتانسیل فروش خود را چندین برابر کنید. اگر در حال حاضر در حوزه فروش کار می‌کنید یا به دنبال شغلی پردرآمد هستید فروش موثر مهارتی است که حتما باید به آن تسلط داشته باشید.

این دوره مناسب چه افرادی است؟

دوره آموزش تکنیک های فروش برای افراد زیر مناسب است:

  • کسانی که در حال حاضر در فروش کار می‌کنند و می‌خواهند فروش خود را افزایش دهند.
  • کسانی که در آینده می‌خواهند در حوزه فروش کار کنند.
  • هر فردی که رودرو با مشتریان در ارتباط است.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Chris Croft

کریس کرافت تا کنون بیش از 85 هزار نفر را در زمینه مدیریت پروژه و رهبری آموزش داده است. وی همچنین دوره‌هایی در زمینه مدیریت زمان و مذاکره در LinkedIn و Lynda تدریس کرده است که بیش از هجده میلیون مخاطب آنلاین داشته است. او دارای سابقه در مدیریت عملیات است و مدرک مهندسی خود را از کمبریج دریافت کرده است و بیش از 10 سال به عنوان مهندس واجد شرایط و مدیریت ارشد در صنعت تولید فعالیت داشته است. کریس کرافت بعد از اخذ مدرک MBA به مدت چهار سال در مدرسه بازرگانی بورنموث (Bournemouth) کار کرد تا اینکه از سال 1992 شرکت آموزشی خود را راه‌اندازی کرد و از آن زمان، به عنوان سخنران و مدرس مشغول فعالیت است. 

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.
شورش خدری 1403-02-18
دوره ای مفید و کاربردی هست ، به تمام مدیران فروش پیشنهاد میشود
محمدحسین جنتی 1402-12-16
دوره کاربردی و عملی مناسبی بود
محمدمهدی خباز 1402-11-21
بنظرم اگه هیچی از فروش ندونی و همین یه دوره فشرده رو خوب مسلط بشی به جرئت میشه گفت میتونی کارو شروع کنی و به نتیجه برسی؛ انقد که کف بازاری و عملیاتیه.

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

مهم‌ترین تکنیک های فروش در بازاریابی دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ رویکرد کسب‌وکارها به فروش و تعامل با مشتری را متحول کرده است. در اینجا چند تکنیک مهم فروش در حوزه بازاریابی دیجیتال آورده شده است:

بازاریابی محتوا: ارائه محتوای ارزشمند و مرتبط به مخاطبان هدف به ایجاد قدرت، اعتمادسازی و جذب مشتریان بالقوه کمک می‌کند. این می‌تواند شامل پست‌های وبلاگ، مقالات، فیلم‌ها، اینفوگرافیک‌ها و موارد دیگر باشد.

بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO): بهینه‌سازی وب‌سایت و محتوای شما برای موتورهای جستجو به بهبود دید شما در نتایج جستجو کمک کرده و ترافیک ارگانیک (غیر پولی) را به وب‌سایت شما هدایت می‌کند.

بازاریابی رسانه‌های اجتماعی: از پلتفرم‌هایی مانند فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و لینکدین برای ارتباط با مخاطبان خود، اشتراک‌گذاری محتوا، مشارکت در گفتگو و تبلیغ محصولات یا خدمات خود استفاده کنید.

بازاریابی ایمیلی: ایجاد یک لیست ایمیل و ارسال ایمیل‌های هدفمند و شخصی‌شده برای مشترکین شما می‌تواند راهی مؤثر برای پرورش سرنخ‌ها، اشتراک‌گذاری تبلیغات و ایجاد روابط قوی با مشتری باشد.

تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC): اجرای تبلیغات هدفمند بر روی پلتفرم‌هایی مانند گوگل ادز و سایت‌های رسانه‌های اجتماعی به شما امکان می‌دهد بر اساس جستارهای جستجو، علایق و جمعیت‌شناسی به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید.

اینفلوئنسر مارکتینگ: همکاری با اینفلوئنسرها در صنعت شما می‌تواند به شما کمک کند تا از مخاطبان شناخته شده آن‌ها استفاده کرده و اعتبار کسب کنید.

بازاریابی مجدد/هدف‌گذاری مجدد: نمایش تبلیغات هدفمند به کاربرانی که قبلاً با وب‌سایت یا محتوای شما تعامل داشته‌اند می‌تواند به جذب مجدد آن‌ها و تشویق به تبدیل کمک کند.

اثبات اجتماعی: نمایش نظرات مشتریان، توصیفات، مطالعات موردی و محتوای تولید شده توسط کاربر می‌تواند به ایجاد اعتماد و تاثیرگذاری بر تصمیمات خرید کمک کند.

چت بات‌ها و چت زنده: استفاده از چت ربات‌های مجهز به هوش مصنوعی و چت زنده در وب‌سایت شما می‌تواند کمک فوری به بازدیدکنندگان ارائه کند، به سؤالات پاسخ دهد و آن‌ها را به سمت خرید راهنمایی کند.

شخصی‌سازی: سفارشی کردن پیام‌ها و توصیه‌های بازاریابی بر اساس رفتار کاربر، اولویت‌ها و جمعیت‌شناسی می‌تواند تجربه مشتری را بهبود بخشد و باعث افزایش نرخ تبدیل شود.

بهینه‌سازی موبایل: اطمینان از بهینه‌سازی وب‌سایت و محتوای شما برای دستگاه‌های تلفن همراه بسیار مهم است، زیرا بخش قابل‌توجهی از ترافیک آنلاین از کاربران تلفن همراه است.

تجزیه‌وتحلیل داده‌ها: نظارت و تجزیه‌وتحلیل منظم تلاش‌های بازاریابی دیجیتال خود با استفاده از ابزارهایی مانند Google Analytics به شما کمک می‌کند بفهمید چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی نیاز به بهبود دارد و شما را قادر می‌سازد تا تصمیم‌های مبتنی بر داده بگیرید.

تست A/B: آزمایش انواع مختلف تبلیغات، صفحات فرود و محتوای شما می‌تواند به شما در شناسایی مؤثرترین استراتژی‌ها برای افزایش فروش کمک کند.

بهینه‌سازی نرخ تبدیل (CRO): بهینه‌سازی مستمر وب‌سایت و صفحات فرود برای به حداکثر رساندن درصد بازدیدکنندگانی که اقدام موردنظر خود را انجام می‌دهند، مانند خرید.

تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی: اجرای تبلیغات پولی در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی به شما این امکان را می‌دهد که جمعیت‌شناسی، علایق و رفتارهای خاصی را هدف قرار دهید و دید محصولات یا خدمات خود را افزایش دهید.

به یاد داشته باشید که اثربخشی این تکنیک‌ها می‌تواند بر اساس مخاطبان هدف، صنعت و اهداف شما متفاوت باشد. مهم است که با آخرین روندها و فن‌آوری‌ها در چشم‌انداز بازاریابی دیجیتال به‌روز بمانید تا استراتژی‌های خود را مطابق با آن تطبیق دهید.

صفحات پربازدید