آموزش ویدئو مارکتینگ

poster
پیش‌نمایش دوره

در دوره آموزش ویدئو مارکتینگ چه می‌آموزیم؟ محتوای دوره ویدئو مارکتینگ یا بازاریابی ویدئویی درباره رسیدن به اهداف بازاریابی کسب‌وکارها از طریق ویدئو است. در تعریف ویدئو مارکتینگ آمده: هر نوع استفاده از ویدئو باهدف ... ادامه

برگزارکننده:  مکتب‌خونه  مکتب‌خونه
4.5 (4 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  5 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  1:57 ساعت ویدئو - 3 ساعت تمرین و پروژه
 (قابل دانلود می‌باشد)
مهلت دوره:  4 هفته
  
حد نصاب قبولی در دوره:  70 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد. 
organization-pic  گواهینامه این دوره توسط مکتب‌خونه ارائه می‌شود.
course-feature   گواهی‌نامه مکتب‌خونه course-feature   خدمات منتورینگ course-feature   پروژه محور course-feature   تالار گفتگو course-feature   تسهیل استخدام

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 مزایای ویدئو مارکتینگ

 رسیدن به اهداف بازاریابی کسب‌وکارها از طریق ویدئو

 ترندهای ویدئو مارکتینگ

 انواع سناریوهای ویدئو مارکتینگ

 مراحل راه‌اندازی استودیو سازمانی و استودیو شخصی

 ابزارهای ویرایش و تدوین ویدئو

 سئو محتوای ویدئویی

 تبلیغات پولی ویدئویی

 متریک‌های سنجش موفقیت در ویدئو مارکتینگ

سرفصل‌های دوره آموزش ویدئو مارکتینگ

مقدمه و آشنایی با ویدئو مارکتینگ

در این فصل دررابطه‌با مفهوم ویدئو مارکتینگ صحبت می‌کنیم و در مورد اهمیت و چرایی استفاده از ویدئو مارکتینگ در نقشه بازاریابی برندها توضیح می‌دهیم و در ادامه چند آمار و ارقام مهم و تأثیرگذار دررابطه‌با رشد ویدئو مارکتینگ در کسب‌وکارهای جهانی را بررسی می‌کنیم و در نهایت تاریخچه پیدایش ویدئو مارکتینگ را معرفی می‌کنیم.

  آمار اولیه ویدئو مارکتینگ
مشاهده
"01:25  
  در این دوره چه مواردی رو یاد می‌گیریم؟
مشاهده
"03:17  
  توضیح و اهمیت استفاده از ویدئو مارکتینگ
"07:19  
  تاریخچه ویدئو مارکتینگ
"03:08  
  چند آمار و ارقام مهم و تأثیرگذار
"04:22  
استراتژی در ویدئو مارکتینگ

مانند هر فرم محتوایی دیگر، باید برای ویدئو مارکتینگ استراتژی داشته باشیم. در این فصل در رابطه‌ با استراتژی موفق ویدئو مارکتینگ صحبت می‌کنیم و این استراتژی را به نقشه سفر مشتری بسط می‌دهیم و در این باره صحبت می‌کنیم که به‌ازای هر مرحله از نقشه سفر مشتری یک یا چند مدل محتوای خاص بایستی ساخت و در اختیار آن بخش از کاربران یا مشتریان قرارداد و در انتها در مورد ترندهای ویدئو مارکتینگ و نوع‌های پرطرف‌دار ویدئو صحبت می‌کنیم.

  انواع اهداف در ویدئو مارکتینگ
مشاهده
"02:12  
  استراتژی محتوا در ویدئو مارکتینگ
"07:29  
  تأثیر ویدئو مارکتینگ در نقشه سفر مشتری - بخش اول
"03:52  
  تأثیر ویدئو مارکتینگ در نقشه سفر مشتری - مرحله Discover
"17:06  
  تأثیر ویدئو مارکتینگ در نقشه سفر مشتری - مرحله Explore
"06:03  
  تأثیر ویدئو مارکتینگ در نقشه سفر مشتری - مرحله BUY
"03:23  
  تأثیر ویدئو مارکتینگ در نقشه سفر مشتری - مرحله Use
"05:24  
  تأثیر ویدئو مارکتینگ در نقشه سفر مشتری - مرحله ASK
"02:40  
  تأثیر ویدئو مارکتینگ در نقشه سفر مشتری - مرحله Engage
"01:52  
  ترندهای ویدئو مارکتینگ در سال 2022
"02:17  
گام‌های ساخت ویدئو

پس از فهم درست استراتژی و به‌کاربردن آن در تیم بازاریابی به سراغ مراحل ساخت ویدئو می‌رویم. مرحله اول به سراغ مشخص‌شدن سناریو و متن ویدئو می‌رویم و در ادامه مراحل مختلف برای راه‌اندازی استودیو سازمانی و استودیو شخصی را معرفی می‌کنیم و در نهایت ابزارهای ویرایش و تدوین ویدئو برای موبایل و کامپیوتر را بررسی می‌کنیم.

  گام‌های ساخت ویدئو - بخش اول - نوشتن سناریو و متن ویدئو
"04:11  
  گام‌های ساخت ویدئو - بخش دوم - راه‌اندازی استودیو
"14:03  
  ابزارهای ویرایش ویدئو
"05:11  
اقدامات بعد از ساخت ویدئو

پس از ساخت و تدوین ویدئو به سراغ مرحله مهم و تأثیرگذار توزیع محتوا می‌رویم و مراحلی که می‌بایست محتوای ویدئویی را در آن بارگذاری کنیم و نکات مهم را معرفی می‌کنیم و در ادامه به سراغ سئو محتوای ویدئویی می‌رویم و راهکارهای مهم و اثربخش در زمینه سئو ویدئو را بررسی می‌کنیم و در ادامه به سراغ راهکارهای تبلیغات پولی ویدئویی می‌رویم و در نهایتت متریک‌های مهم برای سنجش موفقیت در ویدئو مارکتینگ را معرفی می‌کنیم.

  توزیع محتوا
"08:37  
  سئو محتوای ویدئویی
"04:47  
  راه‌های تبلیغات ویدئویی
"04:38  
  روش‌های سنجش موفقیت در ویدئو مارکتینگ
"04:08  
  پروژه پایانی (الزامی)
 100%    
"180:00  

ویژگی‌های دوره

گواهی‌نامه مکتب‌خونه
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

مشاهده نمونه گواهینامه

ویژگی‌های دوره

خدمات منتورینگ
خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

ویژگی‌های دوره

پروژه محور
پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

ویژگی‌های دوره

تالار گفتگو
تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

ویژگی‌های دوره

تسهیل استخدام
تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد.

بررسی فرصت‌های شغلی

درباره دوره

در دوره آموزش ویدئو مارکتینگ چه می‌آموزیم؟

محتوای دوره ویدئو مارکتینگ یا بازاریابی ویدئویی درباره رسیدن به اهداف بازاریابی کسب‌وکارها از طریق ویدئو است.

در تعریف ویدئو مارکتینگ آمده:

هر نوع استفاده از ویدئو باهدف معرفی، ترویج، یا برندسازی ویدئو مارکتینگ یا بازاریابی ویدئویی است.

در این دوره در مورد اهمیت و چرایی استفاده از ویدئو مارکتینگ را موردبحث قرار می‌دهیم و انواع مزایای آن را معرفی می‌کنیم. 

دوره آموزش ویدیو مارکتینگ برای چه کسانی مناسب است؟

 آموزش ویدئو مارکتینگ مختص آن دسته از افرادی است که قصد دارند با دریافت یک آموزش صحیح و کاربردی در حوزه دیجیتال مارکتینگ اطلاعات و علم خود را در این زمینه گسترش داده و میزان فروش کسب و کار خود را با استفاده از آموزش ویدئو مارکتینگ و کسب مهارت در دیجیتال مارکتینگ افزایش دهند.

چرا مارکترها به سمت ویدئو مارکتینگ می‌روند؟

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باعث می‌شود مارکترها به سمت ویدئو مارکتینگ بروند بحث آمار و ارقام است. آمار و ارقام نشان می‌دهد که تمامی مارکترها هرساله ظرفیت بیشتری از هزینه، زمان و انرژی خود را برای ویدئو مارکتینگ می‌گذارند و آمار نشان می‌دهد که نتیجه خوبی از استفاده ویدئو مارکتینگ می‌گیرد که در این دوره آمار و ارقام جهانی رو تحلیل می‌کنیم.

موضوع مهمی که همه مدیران مارکتینگ و کارشناسان مارکتینگ باید به آن توجه کنند بحث استراتژی در ویدئو مارکتینگ است. اینکه چه محتوای ویدئویی درست بکنیم و در اختیار چه سگمنتی از مخاطبان قرار بدهیم. با توجه دو متغیر «نوع ویدئو» و «مرحله‌ای که کاربر در نقشه سفر مشتری» قرار دارد، می‌شود ده‌ها مدل ویدئو ساخت و منتشر کرد. موضوع اصلی در استراتژی این که چه محتوایی برای چه کاربری ساخت.

در لابه‌لای صحبت‌ها در مورد استراتژی ویدئو مارکتینگ از مثال‌های عینی و کاربری و ترجیحاً محتوای ایرانی استفاده می‌شود که بتوانید راحت‌تر به سراغ تدوین استراتژی و ساخت محتوا بروید.

در ادامه به سراغ بحث ساخت و تدوین ویدئو می‌رویم و انواع ابزارها و مواردی که باید برای ساخت ویدئو داشته باشیم را معرفی می‌کنیم و در ادامه سراغ بحث مهم توزیع محتوای ویدئویی می‌رویم. نکته مهمی که بین کارشناسان مختلف بحث می‌شود موضوع بارگذاری محتوا در سایت یا پلتفرم‌های اشتراک محتواست که در مورد موضوع مذکور صحبت می‌شود.

سئو شدن محتوای ویدئویی، یکی از مهم‌ترین نکات برای زمانی است که محتوای خود را بارگذاری می‌کنید. در بخش سئوی ویدئو، نکاتی که باعث می‌شود محتوای صفحه شامل ویدئو یا محتوای ویدئویی ما در صفحات نتایج جست‌وجوی گوگل باشد را توضیح می‌دهیم. در نهایت به سراغ سنجش میزان موفقیت در ویدئو مارکتینگ می‌رویم و شاخص‌هایی که باید اندازه‌گیری شوند را معرفی می‌کنیم.

بعد از گذراندن دوره آموزش ویدئو مارکتینگ چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟

در پایان دوره ویدئو مارکتینگ یا بازاریابی ویدئویی شما می‌توانید با یک استراتژی مناسب به سراغ ساخت و توزیع محتوایی منطقی بروید تا بتوانید به اهداف کلان بازاریابی خود در کسب‌وکارتان برسید.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher محمدحسین خمجانی

محمدحسین خمجانی مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت کسب‌وکار از دانشگاه علم و صنعت ایران گرفته است؛ ایشان کار خود را با مدیریت تیم ارتباط با مشتریان انتشارات گاج شروع کرده و بعد از 2 سال مدیر تیم دیجیتال مارکتینگ انتشارات گاج شده‌اند. آقای خمجانی در سال 1400 وارد هلدینگ صبا ایده( آپارات) شده و کار خود را با سمت مدیر مارکتینگ آپارات ادامه دادند.

آقای خمجانی سابقه تدریس ابزارهای الکترونیکی ارتباط با مشتری و ریتنشن مارکتینگ در آکادمی دهبان و همچنین چندین وبینار با موضوعات ایمیل مارکتینگ، eCRm و ریتنشن مارکتینگ را در رزومه خود دارند.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.
محمد حاجی خانمیرزایی 1403-01-01
عالی
پیمان جوریان 1402-01-02
از نظر من دوره خوب و کاملی بود،تازه با این قیمت ممنون از مکتب خونه و اساتید تدریس بابت زحماتشون
احسان سیدعلیخانی 1401-11-22
دوره خوب و کاملی هست اما میتونست پربارتر هم باشه و یه جورایی مشکلات دیگر ویدیو های تبلیغاتی ساخته شده با دلیل و علت گفته بشه یعنی انتقاد کنه و همینطور توضیح علمی از اینکه ایا این پروژه ساخته شده( مثال) چه قدر احتمال موفقیت داره

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.

سوالات پرتکرار

حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

سوالات پرتکرار

در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

بازاریابی ویدئویی یا ویدئو مارکتینگ یا ویدئوی تبلیغاتی یا Video Marketing  یکی از شاخه‌های بازاریابی اینترنتی است که در جریان آن از فیلم و ویدیو به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده می‌شود. ویدئو مارکتینگ را می‌‌توان یکی از روش‌های بازاریابی دیجیتال معرفی کرد که در سال‌های اخیر و با رشد فضای مجازی، اینستاگرام مارکتینگ و بهبود سرعت اینترنت، توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کند.

البته باید بدانید که بازاریابی ویدئویی ریشه‌ای قدیمی دارد. اما همان‌طور که اشاره کردیم، video marketing در سال‌ها اخیر به رشد و شکوفایی بسیار زیادی رسیده است. اکنون بسیاری افراد در پلتفرم‌های متفاوت مانند مارکتینگ اینستاگرام از روش دیجیتال مارکتینگ به میزان زیادی استفاده می‌کنند. در این مطلب قصد داریم در خصوص ویدیو مارکتینگ، انواع و مزایای ویدئو مارکتینگ نکاتی را بیان کنیم.

مزایای ویدئو مارکتینگ

در کنار تمامی دشواری هایی که ساخت بازاریابی ویدئویی ممکن است داشته باشد، مزایای ویدئو مارکتینگ نیز وجود دارد و همین امر سبب شده است که بسیاری از صاحبان کسب و کارها به سراغ ویدئو مارکتینگ تبلیغاتی بروند. در دوره  آموزش ویدئو مارکتینگ متوجه شوید مزایای اصلی ویدئو مارکتینگ چیست و اهمیت استفاده از این بازاریابی ویدئویی را بهتر درک خواهید کرد.


 سهولت در استفاده

یکی از مزایای ویدئو مارکتینگ سهولت در انجام کار marketing است. تماشا کردن ویدئو بسیار آسان تر از مطالعه یک متن چندین خطی و یا ورق زدن اسلاید های پیاپی است. به همین دلیل مخاطبین، تماشای ویدئو را به سایر کارها ترجیح می‌دهند و به همین سبب است که ویدئو مارکتینگ بیشترین بازدهی را در بین روش‌های بازاریابی را دارد. همچنین ابزارهای زیادی برای تحلیل و ارزیابی محتواهای ویدئویی وجود دارند. با استفاده از آموزش ویدئو مارکتینگ شما می‌توانید تمامی بازخوردها نسبت به محتوای خود را به دست آورید و مورد ارزیابی قرار دهید.

جامع بودن ویدیو

کامل و جامع بودن کار یکی از مزایای ویدئو مارکتینگ است. در دیجیتال مارکتینگ، صاحب اثر می‌تواند تمامی نکاتی که مدنظر دارد را در محتوای ویدئویی بگنجاند و به خوبی منظور خود را به مشتری منتقل کند. در صورتی که اگر بخواهد همان مطالب را به رشته‌ی تحریر درآورد باید توضیحات اضافه دهد تا مخاطب متوجه منظور او شود.آموزش ویدئو مارکتینگ و نکات آن این کار را آسان می‌کند.

بهبود سئو

مزایای ویدئو مارکتینگ تنها به جلب‌توجه و اعتماد مخاطب و مشتری ختم نمی‌شود. بازاریابی ویدئویی یار و یاور فعالیت‌های شما در زمینهٔ سئو است. ویدیوها به‌طور مستقیم نقشی در رتبه‌بندی ندارند؛ ولی باعث می‌شوند که یک بازدیدکننده زمان بیشتری در وب‌سایت شما بماند که این مسئله یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در رتبه‌بندی صفحه نتایج جست‌وجو و از بهترین مزایای ویدئو مارکتینگ است.

افزایش درآمد فروش

هدف نهایی که بعضی از کاربران به دنبال آن با استفاده از ویدئو مارکتینگ هستند، افزایش فروش است. تحقیقات ثابت کرده است، سایت‌هایی که با آموزش ویدئو مارکتینگ و سپس از ویدئو برای تبلیغ محصولات خود استفاده می‌کنند، توانسته‌اند توجه کاربران بیشتری را به سمت خود جلب کنند و فروش بیشتری انجام دهند.

آموزش ویدئو مارکتینگ برای تولید محتوا

اگر حوزه کاری شما مربوط به آموزش و ارائه خدمات است، شک نکنید که یکی از بهترین راه‌های جذب مشتری، آموزش ویدئو مارکتینگ می‌باشد. هرچند که فایل صوتی یا تصویر می‌تواند اهدافتان را محقق کند، اما ویدئو مارکتینگ بهترین گزینه ممکن برای آموزش به مشتری خواهد بود. درواقع Video Marketing مزیتی که نسبت به سایر فرمت‌های دیجیتال مارکتینگ دارد، امکان نمایش تمام جوانب به صورت زنده و بدون محدودیت است.

اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

اینستاگرام مارکتینگ نوعی فعالیت بازاریابی اینترنتی است که در فضای اینستاگرام اجرا می‌شود. این نوع استراتژی بازاریابی اینستاگرام به روش‌های متفاوتی اجرا خواهد شد. شبکه های اجتماعی بستر مناسبی را جهت تبلیغات آنلاین فراهم کرده‌اند. اخیرا با آموزش ویدئو مارکتینگ تغییرات فراوانی در بستر شبکه‌های اجتماعی ایجاد شده است که این تغییرات سبب شده است که بستر اینستاگرام برای بازاریابی تبدیل به اینستاگرام مارکتینگ و بستری محبوب جهت تبلیغات و بازاریابی بشود.

 

آموزش ویدئو مارکتینگ و محتواهای آموزشی

marketing یا بازاریابی ویدیویی یک از روش‌های مهم و بسیار تأثیرگذار دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود. اگر یک عکس به‌اندازه‌ی هزاران کلمه ارزشمند است پس ارزش واقعی یک ویدئو چقدر است؟ این اساس آموزش ویدئو مارکتینگ است، یک استراتژی مستقیم که یک ویدئوی درگیر کننده را درون کمپین ویدیویی خود جا می‌دهد.

آموزش ویدئو مارکتینگ و افزایش مشتری

در آموزش ویدئو مارکتینگ، بازاریابی ویدئویی می‌تواند برای همه‌ی اهداف، از جمله ایجاد ارتباط بهتر میان مشتری، تبلیغ برند، سرویس‌ها و محصولات مورد استفاده قرار بگیرد. به علاوه، بازاریابی ویدئویی می‌تواند به عنوان یک وسیله برای نمایش دادن رضایتمندی کاربران، اتفاقات مهم و به روز و پخش محتواهای سرگرم‌کننده کاربردی باشد.

در آموزش ویدئو مارکتینگ شما با مفهوم استراتژی marketing نیز آشنا می‌شوید. شاید برایتان سؤال شود که استراتژی marketing چیست؟ استراتژی مارکتینگ برنامه‌ای است که هر شرکتی، برای آموزش و معرفی محصولات به مشتری، ترغیب آن‌ها به خرید و رسیدن به اهداف بازاریابی تعریف‌شدهٔ جانبی‌ می‌چیند. به‌عبارت‌دیگر، استراتژی مارکتینگ مثل یک نقشه و راهنماست که همه‌چیز را نشان می‌دهد.بدون داشتن استراتژی marketing، نه مشتریان‌ خود را کامل می‌شناسید، نه می‌دانید در سر رقبا چه می‌گذرد.

سخن پایانی

در آموزش ویدئو مارکتینگ شما متوجه می‌شوید که استراتژی کلی و داده‌ها باید استراتژی بازاریابی ویدئویی شما را حرکت دهد. اول، یک استراتژی ثابت برای بهبود ویدئوها در هر درجه از فروش پیدا کنید. محتوا و اهداف هر ویدئو را در video marketing مشخص کنید. مشخص کنید که چه استانداردهایی موفقیت video marketing را تضمین می‌کنند. سپس، بررسی کنید. اگر لازم بود ویدئو را دست‌کاری کنید. کاری کنید که مؤثرتر واقع شوند؛ در کل به‌صورت دقیق آموزش ویدئو مارکتینگ را یاد بگیرید. آموزش video marketing و یادگیری همه مهارت‌های تبلیغاتی اساس همه‌ی تلاش‌های شما برای بازاریابی برای برند و کار خودتان خواهد بود.

صفحات پربازدید
poster
پیش‌نمایش دوره
  
برگزار کننده:  مکتب‌خونه
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  5 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  1:57 ساعت ویدئو - 3 ساعت تمرین و پروژه
 (قابل دانلود می‌باشد)
مهلت دوره:  4 هفته
  
حد نصاب قبولی در دوره:  70 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد. 
organization-pic  گواهینامه این دوره توسط مکتب‌خونه ارائه می‌شود.
course-feature   گواهی‌نامه مکتب‌خونه course-feature   خدمات منتورینگ course-feature   پروژه محور course-feature   تالار گفتگو course-feature   تسهیل استخدام