00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به تمام جلسات دوره
 • دسترسی به تمام جلسات دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
زیرنویس اختصاصی
 • دسترسی به زیرنویس اختصاصی
 • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
  +
 • دسترسی به زیرنویس اختصاصی
159,000 تومان
45% تخفیف

87,450 تومان
امکان پرداخت ارزی ‎
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش گوگل ادز (Google ads)

دوره‌های مکتب‌پلاس
16 ساعت
86٪ (29 رای)

ویدیوهای زبان اصلی دوره به صورت رایگان هستند اما برای دسترسی به زیرنویس فارسی ویدیوها می توانید محتوای دوره را خریداری کنید

 

کاربرد گوگل ادز (Google Ads) چیست؟

با گسترش اینترنت و فناوری‌های جدید، امروزه کسب‌وکارها با روش‌های مدرن‌تر فعالیت می‌کنند. روزانه چند میلیارد جست‌وجو از طریق گوگل انجام می‌شود. با استفاده از گوگل ادز هر تبلیغ به مخاطبانی نمایش داده می‌شود که به محصولات و یا خدمات آن تبلیغ علاقه‌مند هستند؛ بنابراین گوگل ادز بدون شک از پر‌بازده‌ترین روش‌های تبلیغات اینترنتی به‌حساب می‌آید.

با استفاده از این روش تبلیغات کلیکی، وب‌سایت شما می‌تواند در صدر نتایج موتورهای جست‌وجو نمایش داده شود. این روند برخلاف خدمات سئو، نیازی به گذشت پروسه زمانی ندارد و بلافاصله بعد از تأیید کمپین توسط گوگل قابل‌دسترس خواهد بود.

از ویژگی‌های‌ مهم تبلیغ در گوگل می‌توان به قابلیت ردیابی و اندازه‌گیری آن اشاره کرد. گوگل ادز یک ابزار قوی و پرطرفدار برای ایجاد تبلیغ کلیکی پربازده است که در صورت همگام‌سازی با ابزار آماری گوگل آنالیتیکس این امکان را به شما می‌دهد تا میزان conversionهای کمپین خود را بر اساس هدف‌هایی که در گوگل آنالیتیکس تعریف کرده‌اید بسنجید.

هدف از آموزش این دوره چیست؟

در دوره آموزش گوگل ادوردز یاد خواهید گرفت که با استفاده از Google Ads تبلیغات مؤثری برای رشد کسب‌وکار و حرفه خود ایجاد کنید و گام‌به‌گام خواهید آموخت که چگونه تبلیغی بسازید که مردم روی آن کلیک کنند. در این دوره در مورد «آنچه مردم را وادار به کلیک کردن» می‌کند، صحبت خواهد شد.

به‌طورکلی در این دوره مهارت‌های زیر را خواهید آموخت:

 • هدایت مداوم ترافیک به وب‌سایت یا صفحه ورود (Landing page) خود.
 • تعیین کردن ارزش کمپین‌های تبلیغاتی با استفاده از نرخ تبدیل (Conversion Tracking).
 • ایجاد کردن کمپین‌های تبلیغاتی گوگل (Google Ads Campaigns) و بهینه کردن آن‌ها برای نتایج بهتر.
 • بازگرداندن بازدیدکنندگان قبلی به وب‌سایت برای فروش بیشتر.
 • تبلیغ مؤثر محصولات و خدمات برای مخاطبان هدف.
 • کمتر کردن هزینه تبلیغات باهدف قراردادن مخاطبان مناسب.
 • به‌دست‌آوردن حاشیه سود بیشتر باهدف قراردادن عبارات جست‌وجوی مناسب.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

اگر هدف شما این باشد که وب‌سایتتان ترافیک بیشتری داشته باشد، سرنخ‌های بیشتری برای کسب‌وکار به دست آورید، یا فروش بیشتری داشته باشید، این دوره برای شما مناسب است. به‌طورکلی این دوره مناسب افراد زیر است:

 • کسانی که می‌خواهند به یک فریلنسر برتر تبدیل شوند.
 • صاحبان وب‌سایت‌هایی که می‌خواهند ترافیک وب‌سایت خود، نرخ‌های تبدیل و فروش را افزایش دهند.
 • صاحبان مشاغلی که می‌خواهند از تبلیغات گوگل برای رشد کسب‌وکار خود استفاده کنند.
 • هرکسی که می‌خواهد به روند تبلیغات گوگل تسلط پیدا کند.
 • هرکسی که کسب‌وکار جدیدی شروع کرده و می‌خواهد به طور مؤثر تبلیغ کند.
 • هرکسی که می‌خواهد با استفاده از تبلیغات گوگل یک برند و یا یک پایگاه طرف‌داران بسازد.

سرفصل‌های دوره آموزش گوگل ادز (Google ads)

فصل اول: مقدمات و مفاهیم اولیه
06:19 ساعت
06:19
Combined Shape Created with Sketch. 35 جلسه
نمایش جلسات فصل  
فصل دوم: Conversion Tracking
00:45 ساعت
00:45
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
نمایش جلسات فصل  

در این فصل با نرخ تبدیل آشنا می‌شویم و یاد می‌گیریم چگونه آن را محاسبه نماییم.

Conversion Tracking
"08:25
ساخت Conversion Tracking Code برای وبسایت
"19:26
نصب تگ گلوبال سایت
"09:54
نصب Conversion Tracking وبسایت
"07:41
فصل چهارم: رتبه‌بندی و مناقصه (Ranking & Bidding)
00:22 ساعت
00:22
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
نمایش جلسات فصل  

در این فصل با مکانیزم تبلیغات گوگل و آشنا می‌شویم و به بررسی مکانیزم مناقصات می‌پردازیم.

Quality Score
"13:06
Ad Rank
"09:14
فصل ششم: ویژگی‌های اضافی
00:28 ساعت
00:28
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
نمایش جلسات فصل  

در این فصل مطالب تکمیلی در زمینه گوگل ادز و تبلیغات بیان می‌شود.

مدیریت چند اکانت
"06:43
Split Testing
"11:09
بازاریابی مجدد
"07:45
کلمات نهایی
"02:40
فصل هفتم: روان‌شناسی فروش
00:43 ساعت
00:43
Combined Shape Created with Sketch. 5 جلسه
نمایش جلسات فصل  

یکی از ویژگی‌های متمایز این دوره بحث روان‌شناسی در فروش است که جز موارد اصلی در تبلیغات می‌باشد. در این فصل این موضوع را دنبال خواهیم کرد.

عمل متقابل
"04:09
کنجکاوی
"07:44
کمیابی
"05:38
اثبات اجتماعی (Social Proof)
"08:26
پرسونای خریداران
"17:13
اساتید دوره
Jesper Sohlin Jesper Sohlin

جسپر سوهلین از برترین اساتید در حوزه دیجیتال مارکتینگ و کسب‌وکارهای آنلاین می‌باشد و دوره‌های ایشان در زمینه دیجیتال مارکتینگ مانند دوره مقدمات دیجیتال مارکتینگ، گوگل‌ادز، شبکه‌های اجتماعی و ... . از پرفروش‌ترین و برترین دوره‌های Udemy و Masterclass می‌باشد. همچنین در یوتیوب به همراه رابین نوردین در زمینه آموزش بسیار فعال می‌باشند.

Robin Nordin Robin Nordin

رابین نوردین از برترین اساتید در حوزه دیجیتال مارکتینگ و کسب‌وکارهای آنلاین می‌باشد و دوره‌های ایشان در زمینه دیجیتال مارکتینگ مانند دوره مقدمات دیجیتال مارکتینگ، گوگل‌ادز، شبکه‌های اجتماعی و ... . از پرفروش‌ترین و برترین دوره‌های Udemy و Masterclass می‌باشد. همچنین در یوتیوب به همراه جسپر سوهلین در زمینه آموزش بسیار فعال می‌باشند.

درباره برگزارکننده
Udemy Udemy

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش گوگل ادز (Google ads)

برای استفاده از این دوره، به دانش قبلی احتیاج ندارید و تنها ملزومات شما یک رایانه و داشتن اتصال به اینترنت است. همچنین تقریباً تمام ابزارهایی که برای این دوره نیاز خواهید داشت رایگان هستند و به شما نتایج فوری می‌دهند. (بدیهی است که ایجاد تبلیغ در گوگل همراه با هزینه می‌باشد ولی برای آموزش و ساخت اکانت نیاز به هزینه‌ نیست)

ویژگی‌های دوره آموزش گوگل ادز (Google ads)

زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

نظرات  (1 نظر)

علی اکبر
23:29 - 1401/05/02
دانشجوی دوره
دوره بسیار کاملی است. در ابتدای دوره فکر میکردم مگر گوگل ادز چقدر نکته دارد که بیش از صد جلسه نیاز داشته باشد؟ ولی از همان اواسط متوجه شدم که مدرس حتی ممکن بود بیش از این تعداد جلسه نیز تدریس کند و باز هم نکته برای آموختن داشته باشد. تنها اشکال این دوره این است که در بعضی قسمتها ترجمه ضعیف یا حتی کاملا اشتباه است. ولی خوشبختانه صحبت انگلیسی مدرس به خوبی قابل فهم است.

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.
اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.
آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر

گوگل ادز (Google Ads):

این روزها بخش زیادی از مردم کالا و خدمات موردنیاز خود را به‌صورت آنلاین و از فروشگاه‌های اینترنتی خرید می‌کنند. اگر تعداد افرادی که خریدشان را به‌صورت سنتی انجام می‌دهند اما کالای مورد نظرشان را در اینترنت جستجو می‌کنند و قبل از خرید، مشخصات و نظرات کاربران را بررسی می‌کنند را هم به این فهرست اضافه کنیم، اهمیت فضای مجازی و بازاریابی دیجیتال نمایان می‌شود.

دسترسی آسان به میلیون‌ها کالا و خدمت مختلف، به‌صورت شبانه‌روزی، قابلیت بررسی و مقایسه مشخصات، انتخاب بهترین قیمت، فرایند ارسال آسان و بدون نیاز به خروج از خانه، از مهم‌ترین مزایای تجارت الکترونیک هستند که هم برای خریدار و هم برای فروشنده، شرایط مناسبی را فراهم می‌کند.

ورود به دنیای کسب‌وکار آنلاین و دیجیتال بسیار راحت‌تر از چیزی است که فکرش را بکنید. به‌راحتی می‌توانید یک فروشگاه آنلاین بسازید، محصول و خدمتی را که عرضه می‌کنید در فروشگاهتان وارد کنید و آماده‌ی فروش شوید.

اما شما تنها کسی نیستید که در حوزه کسب‌وکار دیجیتال وارد شده‌اید و رقبای زیادی در این حوزه وجود دارند؛ بنابراین برگ برنده شما در این بازار رقابتی، استفاده از دانش تخصصی بازاریابی دیجیتال و ابزارهای مرتبط با آن است.

همانند تبلیغات سنتی که بیلبوردها و بنرهای سطح شهر، محصول و خدمات مختلف را به مردم معرفی می‌کند و برند شما را در ذهن مشتری تثبیت می‌کند، تبلیغات دیجیتال هم وظیفه معرفی برند و کالا و خدمات شما را به کاربران دیجیتال بر عهده دارد.

گوگل یکی از اصلی‌ترین مقاصد کاربران وب است که معمولاً نقطه آغازین اکثر جستجوها است؛ بنابراین تبلیغ در گوگل می‌تواند از ابتدا برند شما را در ذهن کاربر تثبیت کند. به همین دلیل آموزش گوگل ادز امروزه اهمیت زیادی پیدا کرده است.

از زمانی که مشتری احساس نیاز به یک محصول می‌کند تا زمانی که آن محصول را بخرید، مراحل مختلفی طی می‌شود. به پروسه کلیک بر روی تبلیغ، ورود به صفحه اصلی و مشاهده صفحه دسته‌بندی، ورود به صفحه محصول انتخابی، تکمیل سبد خرید، ثبت‌نام و ارسال اطلاعات، پرداخت از طریق بانک و اتمام سفر خرید مشتری گفته می‌شود. تبلیغ بالاترین نقطه فروش در سفر مشتری محسوب می‌شود.

گوگل ادز (Google Ads) ابزار تبلیغات شرکت گوگل است. مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزیت گوگل ادز، شناخت رفتار و علاقه کاربران بر اساس جستجوهای گذشته است.

به‌این‌ترتیب تبلیغات به گروه‌هایی که به دنبال آن محصول یا خدمت هستند نمایش داده می‌شود. سرویس گوگل ادز یک بستر تبلیغاتی به‌ازای هر کلیک است.

اما صرف نمایش تبلیغات برای شما هزینه‌بردار نیست و این نوع از کمپین‌های گوگل ادز تنها زمانی که مخاطب بر روی تبلیغات کلیک کند هزینه دارد.

ابزار دیگر استفاده از تبلیغات بنری مختلف در فضای سایت یا اپلیکیشن باتوجه‌به اهداف متنوع مانند آگاهی‌بخشی به مشتری یا پیشبرد فروش است و بدین صورت مکرراً مخاطب را مورد هدف قرار داده و شعارمان را به گوش آن‌ها برساند تا بتوان مخاطب را در لحظه‌ای که باید درگیر کرد و در نهایت به مشتری تبدیل کند.

در ابزار گوگل ادز، بسته به هدفی که از تبلیغات دارید، کمپین‌های مختلفی را می‌توانید تعریف کنید. از افزایش فروش گرفته تا افزایش بازدید، نصب اپلیکیشن و موارد دیگر.

برخی از این کمپین‌ها مختص نمایش به افرادی هستند که در حال جستجوی کلمات کلیدی می‌باشند و گوگل باتوجه‌به اهداف سرچ تبلیغات ما را به‌عنوان یک راه‌حل برای کاربرانی که در حال سرچ موضوعی مرتبط هستند، نمایش می‌دهد.

برخی دیگر از این کمپین‌ها، نتایج بر اساس اطلاعاتی که گوگل از پردازش جستجوهای کاربر به دست آورده و رفتار او را تحلیل کرده، به او نشان داده می‌شود.

مثلاً احتمالاً دیده‌اید که پیش از ظهر، در گوگل به دنبال خرید یک هدفون گشته‌اید و بعدازظهر درحالی‌که در یک سایت خبری ورزشی در حال گشت‌وگذار بوده‌اید، بنر تبلیغاتی همان هدفونی را که به دنبالش بوده‌اید را می‌بینید.

واضح است که در این حالت نرخ CTR (تعداد کلیک نسبت به بازدید) روی بنر تبلیغاتی بیش‌تر از حالتی است که بنر خرید هدفون به تمام کاربران وب نمایش داده شود.

سؤال مهمی که برای افراد مطرح است این است که آیا در ابتدای کار و حتی زمانی که وب‌سایت از نظر سئو (بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو) وضعیت خوبی ندارد هم می‌توان از داشبورد گوگل ادز استفاده کرد یا خیر؟

جواب بله است. البته که تبلیغات به‌تنهایی نمی‌تواند یک‌شبه کسب‌وکار شما را زیرورو کند و نتایج شگفت‌انگیزی را برای شما رقم بزند و برای این کار حتماً لازم است که وب‌سایت شما هم برای نمایش در موتورهای جستجو بهینه شده باشد و استراتژی محتوایی دقیق برای کاربران خود در نظر گرفته باشید، اما استفاده از تبلیغات در گوگل ادز می‌تواند به یکباره جهش چشمگیری در فروش و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشد.

این ابزار قابلیت استفاده در دوره‌های مختلف رشد کسب‌وکار را دارد. برای مثال ممکن است یک وب‌سایت زمانی که از نظر سئو در جایگاه خوبی قرار ندارد به‌منظور افزایش فروش یا به‌دست‌آوردن ترافیک بیشتر از تبلیغات گوگل ادز استفاده کند و چه‌بسا همین موضوع بتواند به بهترشدن جایگاهش در گوگل نیز کمک کند. در واقع می‌توان گفت گوگل ادز یک جریان خون در کسب‌وکار شما ایجاد می‌کند.

نحوه کسب درآمد از گوگل ادز:

گوگل ادز را شاید بتوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین ادنتورک در دنیا قلمداد کرد. اهمیت گوگل ادز آنجایی نمود پیدا می‌کند که می‌تواند به رشد کسب‌وکارهای مختلف و افزایش درآمدشان کمک قابل‌توجهی بکند. اما چگونه از گوگل ادز درآمد کسب کنیم؟ به این سؤال از سه جنبه‌ی مختلف می‌توان پاسخ داد.

1) نحوه کسب درآمد از گوگل ادز توسط کسب‌وکارها: گوگل ادز در بین مدل‌های مختلف تبلیغات یکی از مؤثرترین آن‌ها به‌حساب می‌آید و معمولاً در اکثر کسب‌وکارها در قیاس با روش‌های تبلیغاتی دیگر، بیشترین نرخ تبدیل کاربران ورودی به خریدار را دارد. ازآنجایی‌که افرادی که در گوگل سرچ می‌کنند، به‌احتمال زیاد به چیزی که سرچ می‌کنند علاقه داشته و اهمیت می‌دهند، احتمال خریدشان نیز نسبت به دیگران بالاتر است. استفاده اصولی از گوگل ادز و بهینه‌سازی مستمر آن به افزایش درآمد کسب‌وکار شما کمک خواهد کرد.

کسب‌وکارها معمولاً گوگل ادز را به‌عنوان جایگزینی برای سئو و پوششی برای ضعف‌هایشان انتخاب می‌کنند و تلاش می‌کنند تا در کلماتی که برای کسب‌وکارشان مهم است ولی در موتورهای جست‌وجو جایگاه خوبی ندارند، با استفاده از گوگل ادوردز در جایگاه‌های مناسب‌تری قرار بگیرد. همان گونه که گفته شد، به دلیل ماهیت سرچ، نرخ تبدیل کاربرانی که از موتورهای جست‌وجو به سایت وارد می‌شوند به خریدار، نسبت به دیگر انواع تبلیغات قابل‌توجه است، در نتیجه یک راه کسب درآمد برای کسب‌وکارها، از طریق گوگل ادز است.

2) نحوه کسب درآمد از گوگل ادز توسط دیجیتال مارکترها (کارشناسان بازاریابی آنلاین): دیجیتال مارکتینگ دریای وسیعی از تخصص‌ها و ابزارهای متفاوت است و به‌ندرت پیش می‌آید که شخصی بر تمام ابعاد دیجیتال مارکتینگ تخصص داشته باشد. سوشال‌مدیا، بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو (سئو)، تبلیغات آنلاین، گوگل ادوردز و تولید محتوا تنها بخشی از فعالیت‌هایی هستند که در حوزه بازاریابی آنلاین انجام می‌شود.

ماهیت بعضی از این فعالیت‌ها این امکان را می‌دهد که به‌صورت دورکاری و یا پروژه‌ای نیز بخشی از آن‌ها انجام شده و یا حتی برون‌سپاری شوند. ازآنجایی‌که کار با گوگل ادز تجربه بالایی را نیاز دارد و به نسبت دیگر ابعاد دیجیتال مارکتینگ، اشخاص کمتری در این زمینه تخصص دارند، گوگل ادز را می‌توان در زمره تخصص‌هایی قرارداد که بسیار مناسب کار پروژه‌ای و فریلنسری است و افراد زیادی تنها با داشتن تخصص در زمینه گوگل ادز، درآمد خوبی از این طریق کسب می‌کنند.

مزیت دیگری که متخصص شدن در حوزه گوگل ادز برای هر فرد دارد این است که ابزاری جهان‌شمول بوده و در تمام دنیا از آن استفاده می‌شود. در نتیجه شما می‌توانید با کسب‌وکارهای خارجی کار کنید و از این طریق درآمد دلاری داشته باشید و یا درصورتی‌که قصد مهاجرت دارید، می‌توانید این تخصص را در رزومه خود اضافه کنید. درصورتی‌که کار با ادنتوورک‌های داخلی و متخصص شدن در آن‌ها پیچیدگی خاصی ندارد و چون تنها متخصص کسب‌وکارهای ایرانی و سایت‌های ایرانی است، نمی‌توانید در کشورهای دیگر از آن بهره ببرید.

3) نحوه کسب درآمد از گوگل ادز توسط وب‌سایت‌ها: در جواب سؤال چگونه از گوگل ادز درآمد کسب کنیم؟ می‌توان به این مورد نیز اشاره کرد که شما در صورت داشتن وب‌سایت، می‌توانید فضاهای تبلیغاتی مختلفی در سایت خود در نظر بگیرید و این فضاها را در اختیار گوگل قرار دهید تا گوگل تبلیغات خود را در این مکان‌ها به نمایش بگذارد. درباره‌ی این روش باید گفت که گوگل نقش واسط را بازی خواهد کرد و شما فضاهای در نظر گرفته شده را در اختیار گوگل می‌گذارید، سپس باتوجه‌به نیاز کاربران گوگل ادز، تبلیغات مختلف و متنوعی در سایت شما به نمایش در خواهد آمد. البته به دلیل بحث تحریم، کسب درآمد برای سایت‌های ایرانی در این حوزه تااندازه‌ای با مشکل مواجه است.

لازم به ذکر است که گوگل ادز را نباید به ادوردز محدود کرد و امکان تبلیغاتی که گوگل به شما می‌دهد فراتر از ادوردز است. تبلیغات بنری، تبلیغات داخل اپلیکیشن و تبلیغات داخل گوگل‌پلی تنها بخشی از جایگاه‌هایی هستند که گوگل برای تبلیغ در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در صورت نیاز حتی می‌توانید تبلیغ محصولات خود را در بخش Shop گوگل قرار دهید تا کاربران راحت‌تر از قبل محصولات شما را پیدا کرده و خریداری کنند.

در این دوره‌ی آموزش گوگل ادز (Google Ads) سعی بر آن شده است که به انواع مختلف تبلیغات متنی و کمپین‌ها پرداخته شود و از ابتدا تمام رویکردها و ذهنیت‌های غلطی که ممکن است در بازار با آن مواجه شده باشید و جواب درست این سؤالات را تحلیل و بررسی کنیم و با شکل‌دهی صحیح به این دیدگاه‌ها یک کمپین جستجوی قوی را در کنار هم لانچ کنیم و مهم‌تر از آن یاد بگیریم که چطور از تکنیک‌های مختلف گوگل ادز برای بهینه‌سازی کمپین‌ها استفاده کنیم تا بتوانیم هزینه را کاهش دهیم و با صرف هزینه کم‌تر، عملاً نتیجه بهتری از تبلیغات دیجیتال بگیریم.

در ادامه این دوره آموزشی، نحوه طراحی و استقرار استراتژی تبلیغات در لایه‌های مختلف سفر مشتری را بررسی می‌کنیم اقداماتی که باید در هر مرحله از سفر مشتری برای رسیدن به نتیجه‌ی بهتر انجام دهیم را بررسی می‌کنیم.

این دوره به هیچ پیش‌نیاز قبلی احتیاج ندارد و برای افرادی که می‌خواهند از نقطه صفر کار با گوگل ادز را یاد بگیرند و به طراحی کمپین‌های تبلیغاتی برای افزایش فروش و توسعه کسب‌وکار خود بپردازند و یا به‌عنوان یک آژانس تبلیغاتی، برای مشتریان مختلف خود، کمپین‌های تبلیغاتی گوگل ادز طراحی و اجرا کنند، آموزش‌های جامع و کاملی ارائه می‌دهد.

همچنین مدیران سازمان‌ها با گذراندن این دوره می‌توانند فعالیت‌های تیم تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ سازمان خود را رصد کنند و در تصمیم‌گیری‌ها و طراحی استراتژی‌های مختلف تبلیغاتی سازمان خود، مشارکت داشته باشند. امیدواریم که آموزش گوگل ادوردز برایتان مفید واقع باشد.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

فصل اول: مقدمات و مفاهیم اولیه
06:19 ساعت
06:19
Combined Shape Created with Sketch. 35 جلسه
نمایش جلسات فصل