00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به 6 جلسه نمونه از دوره
 • دسترسی به 6 جلسه نمونه از دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
دسترسی کامل به محتوا
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
 • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
  +
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
289,000 تومان
45% تخفیف

158,950 تومان
امکان پرداخت ارزی ‎
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

یادگیری زبان انگلیسی از طریق اخبار (مبتدی و پیش متوسط)

دوره‌های مکتب‌پلاس
9 ساعت
97٪ (41 رای)
آنچه در این دوره می‌آموزیم:

بررسی لغات در لهجه امریکن و بریتیش

بررسی نکات گرامری

شرح اصطلاحات رایج در کالوکیشن‌ها

آموزش تلفظ صحیح

یادگیری زبان انگلیسی از طریق اخبار (مبتدی و پیش متوسط)

اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید، راه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید به حمایت از درس‌ها و دوره‌های انگلیسی خود کمک کنید. تماشای فیلم به زبان انگلیسی می‌تواند بسیار مفید و راهی عالی برای آزمایش خود و آگاهی از لهجه‌های مختلف باشد. موسیقی نیز می‌تواند بسیار مفید باشد. تلاش برای یادگیری لغات و تمرین انگلیسی با آوازخواندن هم راه خوبی است، اما یک راه دیگر وجود دارد که می‌توانید از رسانه برای کمک به خود استفاده کنید و آن هم مطالعه اخبار به زبان انگلیسی است. در واقع دلایل زیادی وجود دارد که یادگیری اخبار انگلیسی می‌تواند مفید باشد، برخی از مهم‌ترین دلایل یادگیری زبان انگلیسی از طریق اخبار به شرح زیر می‌باشد: 

 • دلیل اول برای یادگیری زبان از طریق اخبار 

اخبار یک راه عالی برای خواندن مطالب جالبی است که به زبان انگلیسی شما کمک می‌کند. خواندن عبارات دوره‌ها و کتاب‌ها می‌تواند مفید باشد، اما همچنین می‌تواند کاملاً خسته‌کننده باشد. به‌روز ماندن از اخبار جهان (به زبان انگلیسی) به شما کمک می‌کند تا زمانی که در حال یادگیری هستید ذهنتان را درگیر کنید. 

 • دلیل دوم برای یادگیری زبان از طریق اخبار 

اخبار انگلیسی یک مورد خوبی برای صحبت‌کردن است و تمرین مکالمه انگلیسی با آن عالی است. یک موضوع خبری خوب می‌تواند برای افرادی که انگلیسی را یاد می‌گیرند تا با هم به زبان انگلیسی صحبت کنند، فوق‌العاده باشد. اگر در یک کشور انگلیسی‌زبان زندگی می‌کنید یا با افراد انگلیسی‌زبان کار می‌کنید، موضوع خبری راهی عالی برای شروع مکالمه و تمرین در آن است. 

 • دلیل سوم برای یادگیری زبان از طریق اخبار 

دانستن آنچه در جهان می‌گذرد بسیار مهم است. همچنین بسیار مفید است که از اخباری که بر کشوری که ممکن است در آن کار می‌کنید یا در آن تحصیل می‌کنید آگاه باشید. این می‌تواند به شما کمک کند با دوستان صحبت کنید، فرهنگ‌های مختلف را درک کنید و همچنین اگر برای مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی می‌روید بسیار مفید است. توانایی بحث در مورد برخی از اخبار مهم به زبان انگلیسی واقعاً می‌تواند تأثیر بسیار خوبی در مصاحبه ایجاد کند. 

 • دلیل چهارم برای یادگیری زبان از طریق اخبار 

متخصصان یادگیری زبان انگلیسی همگی موافق‌اند که اخبار انگلیسی راهی عالی برای یادگیری و درک عبارات و اصطلاحات واقعی و معتبر است. اخبار منبعی عالی برای شنیدن نحوه صحبت افراد بومی و منبعی غنی برای یادگیری برخی از تفاوت‌ها و مهارت‌های زبانی مهمی است که ممکن است با استفاده از روش‌های سنتی‌تر یاد نگیرید. 


اگرچه اخبار بسیار مفید و راهی عالی برای یادگیری و تمرین زبان انگلیسی است، اما می‌دانیم که همیشه آسان نیست. بسیاری از وب‌سایت‌های خبری دارای مقالات بزرگ با 1000 کلمه هستند و کارکردن با این موضوع به‌عنوان یک زبان‌آموز انگلیسی می‌تواند بسیار سخت باشد. اگر مردم خیلی سریع صحبت کنند، حتی تماشای ویدیوهای اخبار نیز می‌تواند پیچیده باشد. اما ارزش تلاش را دارد و بسیاری از خبرگزاری‌های مختلف وجود دارند که مقالات کوچک‌تری دارند که درک آن آسان‌تر است. 

موارد مهمی که شما باید به‌عنوان یک زبان‌آموز به‌خاطر بسپارید: 

تا جایی که می‌توانید اخبار را بخوانید؛ اما مطمئن شوید که برای درک آن زمان صرف می‌کنید. 
لیستی از کلماتی که متوجه نمی‌شوید تهیه کنید، آنها را جستجو کنید، آن‌ها را یاد بگیرید و سپس مقاله خبری انگلیسی را دوباره بخوانید. 
دوست یا شخصی را در محل کار پیدا کنید که در مورد مقاله خبری با شما صحبت کند. حتی می‌توانید مقاله را به‌صورت آنلاین برای یک دوست بفرستید و یک تماس ویدیویی یا تلفنی داشته باشید تا در مورد آن به زبان انگلیسی صحبت یا تمرین کنید. 
موضوعاتی را که برایتان جالب است یا بسیار مهم هستند انتخاب کنید. تلاش برای یادگیری از چیزهایی که به نظرتان کسل‌کننده است به‌اندازه چیزی که به آن علاقه دارید مفید یا آسان نخواهد بود. 

دوره آموزشی یادگیری اخبار انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته 

در این دوره ما مجموعه‌ای کامل از خبرهای مفید در زمینه‌های سیاسی، فرهنگی، آموزشی، علمی، سلامت، محیط زیست، جنگ و درگیری، توریسم و چندین مورد موضوعات مختلف را در سه سطح مبتدی، پیش متوسط و متوسط به بالا بررسی کرده‌ایم 

هرکدام از این مجموعه ها شامل 50 جلسه آموزشی به همراه فایل‌های تمرینی + اصل خبر می‌باشد. 

ویژگی‌های دوره آموزشی اخبار انگلیسی:

 • بررسی نکات گرامری از صفر تا سطح پیشرفته 
 • آموزش تلفظ دقیق و تصحیح اشتباهات در تلفظ 
 • بررسی لغات در لهجه اِمریکن و بریتیش 
 • شرح اصطلاحات رایج و کالوکیشن‌ها 
 • مثال‌های بیشتر برای ثبتِ کاربرد لغات 

سرفصل‌های دوره یادگیری زبان انگلیسی از طریق اخبار (مبتدی و پیش متوسط)

Chapter 6 - Psychology
00:16 ساعت
00:16
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
نمایش جلسات فصل  
استاد دوره
حامد اسکندری حامد اسکندری

حامد اسکندری فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک، مدرس زبان انگلیسی و برگزارکننده دوره‌های تخصصی ۴ مهارت آیلتس شامل  Speaking, Writing, Listening, Reading با سابقه‌ی تدریس از سال ۱۳۸۶ در مقاطع مختلف و آزمون‌های بین‌المللی آیلتس، تافل، تولیمو و .... است.

اطلاعات بیشتر
درباره برگزارکننده
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟